-
Posts
12783 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agucha
-
[B]Zajrzyjcie proszę na wątek Malizny, Zbieramy na dobrą karmę i weta... Każda złotówka na wagę złota![/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/181900-KUDA-ACZ-SUNIA-obraz-nAE-dzy-i-rozpaczy-zbieramy-na-karme-i-weta[/url]
-
[B]Zajrzyjcie proszę na wątek Malizny, Zbieramy na dobrą karmę i weta... Każda złotówka na wagę złota![/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/181900-KUDA-ACZ-SUNIA-obraz-nAE-dzy-i-rozpaczy-zbieramy-na-karme-i-weta[/url]
-
Oddam albo WYRZUCĘ. Może jednak chce ktoś takiego psa? Ma dom.
Agucha replied to tripti's topic in Już w nowym domu
[B]Zajrzyjcie proszę na wątek Malizny, Zbieramy na dobrą karmę i weta... Każda złotówka na wagę złota![/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/181900-KUDA-ACZ-SUNIA-obraz-nAE-dzy-i-rozpaczy-zbieramy-na-karme-i-weta[/url] -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
Agucha replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[B]Zajrzyjcie proszę na wątek Malizny, Zbieramy na dobrą karmę i weta... Każda złotówka na wagę złota![/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/181900-KUDA-ACZ-SUNIA-obraz-nAE-dzy-i-rozpaczy-zbieramy-na-karme-i-weta[/url] -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Salonowiec, salonowiec...ale jeszcze większy Tajniak Łóżkowy :D [B]Zajrzyjcie proszę na wątek tej Malizny... zbieramy na dobrą karmę i weta. każda złotówka na wagę złota![/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/181900-KUDA-ACZ-SUNIA-obraz-nAE-dzy-i-rozpaczy-zbieramy-na-karme-i-weta[/url] -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Kochane cioteczki z forum shih - tzu, wspomogą nas ubrankiem, żeby maleństwo nie doprawiło się na dobre :loveu: --------------------------------------------------------------------------------------------- Ufffff.... sunia po USG - wykluczona ciąża, nerki czyste, badania krwi w normie :multi: Trzeba obserwować skórę tylko. Justyna już z nią wraca i pewnie wszystko dokladnie opisze. Czekamjmy zatem i nawołujmy brać dogomaniacką do pomocy, choćby te 5 zł... Niuni trzeba zrobić badania hormonalne pod kątem nadnerczy... -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Teraz pytanie - kto ma te pieniążki zbierać? DT, tj. JA czy prowadząca wątek - Justynka? Poczekajmy jak wróci od weta to się wypowie :) -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]Kochane cioteczki i ich złote serduszka!!![/B][/SIZE] :loveu::loveu::loveu: Zrobiłam podlinkowany banerek dla Malizny: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181900-KUDA-ACZ-SUNIA-obraz-nAE-dzy-i-rozpaczy-zbieramy-na-karme-i-weta"][IMG]http://i44.tinypic.com/34hhr14.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181900-KUDA-ACZ-SUNIA-obraz-nAE-dzy-i-rozpaczy-zbieramy-na-karme-i-weta"] [/URL] -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulaa']Fajne psiątko, a z tymi siurami to koniecznie wszystkie badania jakie są możliwe: [B]krew, mocz, usg pęcherza, przy okazji serce...[/B] Przyczyn może być milion:([/QUOTE] Na to trzeba pieniędzy :( Deklaracje, deklaracje i jeszcze raz deklaracje ... tak samo bazarek jakiś by się przydał. -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Mam jedną tabletkę Pratelu, mogę od razu zaaplikować. -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
:loveu::loveu::loveu:Mniam, tylko schrupać! Nie mogę się doczekać! :loveu::loveu::loveu: -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Wszystkiego się dowiemy ;) Będziemy dziewczynkę wyprowadzać "na ludzi", zobaczycie że jej nie poznacie :) :) :) Dawaj Justyś te foteczki, bo jak na szpilkach siedzę! -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Podlinkowany banerek dla Pinusia :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181571-Krecik-PinuA-mA-ody-cudny-kudA-acz-juA-w-DT-szukamy-staA-ego"][IMG]http://i41.tinypic.com/2up9r2x.jpg[/IMG][/URL] -
Psiut na pewno musi mieć jakieś zajęcia umysłowe i ruchowe, żeby się zmęczył. Pisałam o tym parę postów wyżej... najlepiej poza osiedlem, gdzie nie ma drażniących go bodźców. Ps. Mały OT -[B] Psie Pustyni,[/B] widzę że jesteś z Chełma. To moje rodzinne miasto ;)
-
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Jeżeli sunia będzie zdiagnozowana, sprawdzona pod kątem dzieci i zgodzicie się oddać ją do DT za koszta karmy i weterynaryjne to ją wezmę... nie mogę spokojnie patrzeć na to nieszczęście! :( Najwyżej mnie TZ wygna :D Ps. Justyno, moje dzieci są w wieku 6 i 8 lat, ale to nie zmienia faktu że dobrze by było sprawdzić ;) -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Jezusie!! Od soboty jest u mnie jeden tymczas... zapytam TZa ale wątpię :( Jakby co wezmę ją, ale na razie nic nie obiecuję. Ps. Musiałaby być sprawdzona do dzieci i zdrowa, nie mogę ryzykowac zdrowia 2 innych psów... -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Na 100% mix shih... po "włosie" i umaszczeniu widać :( Boże! Patrzysz i nie grzmisz!!! Co z nią dalej?? Skąd wiadomo, że ją trzeba leczyć?? -
I dlatego kłania się rozwiązanie z przychodzeniem i wychodzeniem gości = smakołyk. Powinno coś pomóc, ale trzeba się nastawić na długoterminowe szkolenie i zaopatrzyć się w duuużo cierpliwości i smaczków ;) Tak samo wychodzenie z psem z pokoju, jak zacznie się mocno podniecać przy gościach. Zaznaczyć trzeba, że psa wprowadzać należy jak już goście wejdą do pokoju. Może jeszcze ktoś Ci coś poleci...być może coś bardziej sensownego. ja jednak nadal podtrzymuję, że dobrze by było jakbyś skontaktował się z jakimś behawiorem i chociaż zapytał co można zrobić w takiej sytuacji i na jakim to może być tle. Może po prostu wystarczy zaniechac pewnych zachowań... Podam Ci na priv namiar na kogoś. napisz wiadomość i popytaj - może pomoże :)
-
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[B]No i 2 ostatnie. Więcej póki co nie robiłam[/B] :) [IMG]http://i42.tinypic.com/5544nl.jpg[/IMG] [B]Cudasne krzywe ząbki [/B]:loveu: [IMG]http://i39.tinypic.com/1qsdbm.jpg[/IMG] -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[B]Tutaj już wykąpany i wyczesany, ale jeszcze baranek[/B] ;) [IMG]http://i42.tinypic.com/53st1s.jpg[/IMG] [B]...a tutaj już przystrzyżony[/B] :) [IMG]http://i42.tinypic.com/2m67ej5.jpg[/IMG] [B]Filonek Bezogonek[/B] :D [IMG]http://i44.tinypic.com/2hq3txc.jpg[/IMG] -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[B]I jeszcze...[/B] [IMG]http://i40.tinypic.com/256tq34.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/294i5no.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2ywxs20.jpg[/IMG] -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Agucha, może kennel na czas Twojej nieobecności ? Napisz do Eruane z Kielc - to behawiorystka, powinna coś poradzić na takie ekscesy.[/QUOTE] [B]Elizko[/B], on nie wie co to swoje posłanie i kładzie się na podłodze obok, także obawiam się że kennel by go raczej nie przekonał. Jeżeli jakims cudem by go zaakceptował to nie tak szybko. Myslę, że uda nam się go "naprostować", tragedii jakiejś nie ma żeby trzeba było behawiorystę wzywać. Zobaczymy jak będa szły postępy naszego chłopania - jeżeli nie uda mi się samej zwalczyć tego strachu to będziemy szukać pomocy dalej. Zamykam po prostu pokoje a zostawiam mu do dyspozycji kuchnię (z zabezpieczonym parapetem i odsuniętymi krzesłami i stolem od okna) i 2 duże przedpokoje ;) Włączam mu też radio i zostawiam coś do żucia...no i towarzyszy mu Toffi. Gdy zaprowadzałam syna do szkoły - zrobiłam j.w. i o dziwo zastałam porządek w domu...nie wiem jak było z marudzeniem pod drzwiami...pewnie dowiem się niebawem od upierdliwej sąsiadki :D -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Na razie męczymy się na spacerkach i częstujemy kostkami wołowymi, oby na dłużej starczyły... Smaczki zjada baaardzo szybko ;) ...[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]od początku podejrzewałam, że coś musi być z tym zostawaniem bo on poza tym nie absolutnie żadnych minusów[/FONT][/COLOR]... [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] w ogóle stara się nawiązac bardzo silną więź z człowiekiem, non stop za mną chodzi podszczypuje, trąca nosem, ładuje się na kolana... [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]trudno, z wielkim żalem serca ale będe musiała go zacząć trochę odpychać :([/FONT][/COLOR] Musi nabrać lekkiego dystansu, żeby nie robił się jeszcze bardziej zależny od człowieka. Będzie dobrze i już! ;) [B]Zdjęcia spacerkowe:[/B] [IMG]http://i44.tinypic.com/zvsidu.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/10r48xe.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/nnkyzt.jpg[/IMG]