-
Posts
12783 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agucha
-
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
Tak obiecuję ten tekścik, obiecuję i nic... aż mi głupio... Dziś napiszę :) [B]Elizko, doszła faktura??[/B] -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
No i popołudniowy spacer nam się udał ;) Tym razem byliśmy we czworo, tj. JA i czi-psy :) Pinuś dzielnie kroczył i nawet psa obszczekał jakiegoś :D -
Moniko, powtórzę się... JESTEŚ WIELKA!!!
-
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Wczoraj się na tą parkę natknęłam na drugiej Paluchowej stronce... Tragedia! Właściciel zwrócił z adopcji, bo wyjeżdżał za granicę... -
[quote name='jusstyna85'] Imię:brak Plec: Suczka Wiek: 3-4 lata Waga:4-5 kg Miejsce:DT sląsk Sterylizacja: w planach Stosunek do dzieci: nie sprawdzono Stosunek do innych psow: pozytywny, jest uległa Stosunek do kotow: nie sprawdzono Dodatkowe informacje: Charakter:domowa, spokojna,miła Kontakt: 602 180 396 Wątek:http://www.dogomania.pl/threads/181900-KUDA-ACZ-SUNIA-obraz-nAE-dzy-i-rozpaczy-zbieramy-na-karme-i-weta Ahaaa, dopiero zobaczyłam że Justyna ją wczesniej wstawiła :) No to wszystko OK, jest tak jak pisałam powyżej i na wątku ;)
-
Dziękuję Ci bardzo :) Do adopcji jest cudny Pinuś, również mój tymczasowicz. Co prawda waży ok.8kg ale jest nie wiele większy od shih-tzu :) Imię:Pinuś Plec: Pies Wiek: ok.1-1,5 roku Waga: 8 kg Miejsce: DT Śląsk Sterylizacja: TAK Stosunek do dzieci: lubi Stosunek do innych psow: pozytywny Stosunek do kotow: obojętny Dodatkowe informacje: pies idealny i tylko takiego domu mu szukam! Charakter:domowy, spokojny, przytulak Kontakt: 500-596-485 Tu jego wątek: http://www.dogomania.pl/threads/181571-Krecik-PinuA-mA-ody-cudny-kudA-acz-juA-w-DT-szukamy-staA-ego
-
[quote name='xmartix'][FONT=Comic Sans MS]02. [/FONT][FONT=Comic Sans MS]Mix Shitzu - WYNISZCZONA SUNIA!![/FONT] [FONT="] [FONT=Comic Sans MS]Plec: Suczka Wiek: 3-4 lata Waga:4-5 kg Miejsce: DT sląsk Sterylizacja: w planach Stosunek do dzieci: nie sprawdzono Stosunek do innych psow: pozytywny, jest uległa Stosunek do kotow: nie sprawdzono Dodatkowe informacje: Charakter: domowa, spokojna,miła Kontakt: 602 180 396 Wątek: [/FONT][/FONT][FONT=Comic Sans MS]http://www.dogomania.pl/threads/181900-Wyniszczona-sunia-shih-tzu-wielomocz-zapalenie-rogA-wki-Potrzebna-diagnostyka[/FONT] [FONT="] [/FONT] Proszę, żeby jej nie wystawiać jako "pies do adopcji", bo jeszcze nie jest gotowa...jakby co dam znać ;) Jeżeli można to niech pozostanie w zakładce" pilnie potrzebujące pomocy". Poza tym, opis jest mało rzetelny: ona jest sprawdzona do dzieci, nie jest uległa wobec psów, waży 5,900 a będzie ważyła więcej, stosunek do kotów obojętny, a wiek ok. 2-3 lat... Chciałam zapytać jeszcze, cóż to za nr kontaktowy?
-
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='xmartix'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=Red][B]02. [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Red][B]Mix Shitzu - WYNISZCZONA SUNIA!![/B][/COLOR][/FONT] [FONT="] [FONT=Comic Sans MS]Plec: Suczka Wiek: 3-4 lata Waga:4-5 kg Miejsce: DT sląsk Sterylizacja: w planach Stosunek do dzieci: nie sprawdzono Stosunek do innych psow: pozytywny, jest uległa Stosunek do kotow: nie sprawdzono Dodatkowe informacje: Charakter: domowa, spokojna,miła [B]Kontakt: [/B]602 180 396 Wątek: [/FONT][/FONT][FONT=Comic Sans MS][URL="http://www.dogomania.pl/../181900-Wyniszczona-sunia-shih-tzu-wielomocz-zapalenie-rogA-wki-Potrzebna-diagnostyka"]http://www.dogomania.pl/threads/181900-Wyniszczona-sunia-shih-tzu-wielomocz-zapalenie-rogA-wki-Potrzebna-diagnostyka[/URL][/FONT] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/5833/wyniszczonashitzu.jpg[/IMG][SIZE=5][COLOR=#993300][FONT="] [/FONT][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Proszę, żeby jej nie wystawiać jako "pies do adopcji", bo jeszcze nie jest gotowa...jakby co dam znać [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Jeżeli można to niech pozostanie w zakładce" pilnie potrzebujące pomocy". Poza tym, opis jest mało rzetelny: ona jest sprawdzona do dzieci, nie jest uległa wobec psów, waży 5,900 a będzie ważyła więcej, stosunek do kotów obojętny, a wiek ok. 2-3 lat... Chciałam zapytać jeszcze, cóż to za nr kontaktowy? -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='xmartix']gdzie są najnowsze zdjecia tej suni? bo chcę wstawić na Mikro psiaki[/QUOTE] W pierwszym poście wpisałam strony ze zdjęciami... Tak jak pisałam wyżej - Zuzia nie jest jeszcze do adopcji. -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Aktualizacja rozliczenia. [B]Wszystkim, którzy przekazali pieniążki dla Zuzi - OGROMNIE DZIĘKUJEMY!!![/B][B]:loveu:[/B][B]:loveu::loveu::multi: Na razie jestesmy na plusie :multi: Oby nie wysypało się już nic więcej... Zamówilam wczoraj dla Zuzi 2,5kg karmy - Acana Pacifica - tradycyjnie:lol: Mam nadzieję, że dzisiaj dojdzie :) [/B] -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Justyś, wszystkie informacje są w pierwszym poście i na ostatnich stronach wątku tez pisałam ;) [quote name='agucha'] [B]nowe wieści: [/B] zuzi sikanie opanowujemy powolutku, mocz jest prawie w normalnym kolorze i rzadko już podsikuje pampersy na razie odstawiłysmy :) jej skórka jest w opłakanym stanie - łupież, cienka jak pergamin, ponaciągana... Smarujemy się kremem bambino i nivea nawilżającym- jest lepiej. Oczka nadal łzawią, rogówki bez zmian... Czekajmy na działanie antybiotyków. [B]mocz do analizy oddam jak skończymy kurację, żeby wyniki nie były przekłamane. [/B] zuzia uwielbia wysoką trawę. Mogłaby tam buszować cały dzień :) [/quote] -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
Agucha replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Jak sytuacja?? Wiadomo coś? -
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Agucha replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jestem na zaproszenie ;) Wspomóc jako tako nie mogę, ale chociaż podrzucę wątek. Ps. Jestem podobnego zdania jak dziewczyny - szkoda tylu pieniędzy na jedno ogłoszenie... Wyróżnione daje taką samą szansę a za te 100zł, można zaopatrzyć psiaka w leki na serducho, albo w dobra karmę... -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Dostaje wysokobiałkową karmę, Omegan i minerały - Rucana-Vit. Nie wiem czy jeszcze jej coś aplikować. Nie chcę przedobrzyć. -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[quote name='tomcug']Ale pomysłowe te psie potworki! :evil_lol:[/QUOTE] Oj, pomysłowe, pomysłowe... [B]Cioteczko Moniko - trzymamy kciuki za dzisiejszy dzień[/B] ;) [B]Dziś wielki sukces!!![/B] Wkurzyłam sie już na amen, bo od piątku pin nie skupił się...a dziś to już przecież 5 dzień! Piękne słońce na dworze, ciepło, sucho - KONIEC! Nie będzie się buntował u mnie i siedział w domu! Jakem Agucha tak sobie obiecałam ;) Wytargałam go przed blok a ten siadł i siedzi...5min... 10min... Nerw mój sięga zenitu, bo musze jeszcze dziewczyny wyprowadzić i maluchy moje do szkoły i przedszkola zaprowadzić... Nic to, odwróciłam się w drugą stronę i dawaj biec... niestety Pinuś nie miał za wielkiego wyboru - "albo głowę urwą, albo będę biegł" :D No i potruchtał za mną... co prawda co chwile wywracał się kołami do góry i sprawdzał czy wszystko na miejscu, ale taka zaprawa poranna dobrze mu zrobiła. Po chwili zaczął iść na 4 nogach i nawet 2x się skupił! Zrobiliśmy rundkę na około osiedla i szczęśliwi - ja, że w końcu się ruszył, a on że w końcu dupka lżejsza o 2kg -wróciliśmy do domu :) Oczywiście w domu nadal improwizuje coś i jeździ na zadzie, ale co tam :D Koniec :) -
I takie wieści chcę czytać jak najczęściej! :loveu: Dziewczyny! Jesteście wielkie!!! :multi:
-
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Dzis u nas takie cudne słońce, że poszłam z dziewczynami na długi spacer do lasu. Zuzia poszła bez ubranka i się troszkę poopalała, a co! :cool3: Dziewczę chyba bardzo wysoko hormonalnie stoi, bo obsikuje wszystkie słupy i krzaki:roll: Ludzie się dziś przyglądali co ona wyrabia :lol: -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='zeberka4']Chciałabym poprosić o telefon osoby opiekującej się Zuzką, najpiej na pw,mam tutaj osobę zainteresowaną ale chciałabym porozmawiac i dowiedzieć się szczegółów. Proszę o szybki odpisik,nic nie obiecuje ale moze sie uda.[/QUOTE] Na razie Zuzia - NIE JEST DO ADOPCJI. Dochodzi do siebie u mnie, nie wiem ile to potrwa. Później będziemy myśleć nad szukaniem domku dla niej. jakby co - będę się odzywać do Ciebie ;) [quote name='ewa gonzales']:calus::painting:witam cioteczki! [COLOR=DeepSkyBlue]Agucho pieknie dzieki za niunie , u ciebie zrbi sie ksiezniczka jak malowanie !pozdrawiam wiosennie i sercem [/COLOR][/QUOTE] [B]Ewuniu[/B], dziękuję że zajrzałaś na nasz wątek ;) [quote name='divia_gg']Jak ja uwielbiam czytelne i aktualne pierwsze posty...Miod na .. oko;) Pedantka do potegi ze mnie jesli chodzi o takie sprawy:)[/QUOTE] Ja również ;) -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
Agucha replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']Miał białe końcówki palców, ale w prawej łapce tylko środkowe były na końcach białe. A tych właśnie na zdjęciu nie widać... Pyszczek ma bardzo podobny.[/QUOTE] No więc zaciskam kciukasy, żeby w końcu się odnalazł! -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
Agucha replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
... a Fiodor nie miał białych palców w prawej, przedniej łapce? [IMG]http://i39.tinypic.com/2sbprhl.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/pytf4.jpg[/IMG] -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
Agucha replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Znając Paluch - tak własnie będzie... -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
ha ha ha wiecie co...możem i chamska, ale te zdjęcia wprawiają mnie w tak dobry humor, że nie może być :D Pinuś to niezły ancymon i wiecie co wymyślił??!! Skoro nie może sobie jajec polizać i wymlaskać to przynajmniej sobie... posaneczkuje na dupce ;| ...i bądź tu człowieku zdrowy! Ps. Co do tej nocy - może się zakradać, o ile mu się zechce tę dupine ruszyć :diabloti:- u mnie i tak nie ma co kastrować :evil_lol: ....chyba:roll: -
[quote name='Fundacja Medor']potrzebny tymczas dla niej[/QUOTE] ...jakby nie moje 2 tymczasy + prywatny pies... :( Może napiszcie do Fundacji Viva Animals? Oni zajmują się buldożkami.