Jump to content
Dogomania

Agucha

Members
  • Posts

    12783
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Agucha

  1. Mam jedną osobę, która pojedzie tam we wtorek lub środę. Czekam tylko na konkretny termin transportu... Oby pekin był i żeby nie robili problemu... Czy Lucyna z tego schronu jest zalogowana na Dogo?
  2. Na przyszłość będę wiedziała, ale przyznam że to pierwsza sytuacja tego typu z którą się spotkałam... Nie wiem co było mówione w sprawie Lulki i kto zajmował się tym basetem. Odnośnie pekina nie mówiłam nic o żadnych fundacjach, poprosilam tylko, żeby był bo na pewno go odbiorę...eh
  3. [quote name='LadyBell']w nowym domu od wczoraj!!! :)[/QUOTE] nie dziwi nic ;)
  4. [quote name='tomcug']No widzisz, Małgoś, nawet nie wiedziałaś, że dostałaś psa obronnego. :cool3: Dzięki za relacje![/QUOTE] jak to nie? Przeca ja już dawno o tym mówiłam ;)
  5. Przede wszystkim - pies nie był zarezerwowany imiennie, tylko pracownicy byli uprzedzenie, że ktoś po niego przyjedzie! Rybka i Andrzej wiedzieli co mają mówić... Yukki, stwierdziła że go nie wyciągnie bo nie ma go gdzie dać, mąż wraca po 18... nawet to, że transport będzie spod samej bramy schronu jej nie przekonało, także mówi się trudno... :( Będę kombinować dalej, może się uda...
  6. [quote name='DG32'] a tak w ogóle to ty go rzekomo zarezerwowałaś i na darmo nie jechał tylko twój znajomy ale [B]i my.[/B][/QUOTE] Nie wiem czy Ty jechałaś, umawiałam się z rybką... Jeżeli to Tobie było tak wesoło jak rozmawiałam z nią przez tel - to doprawdy, atmosfera w schronie musiała być nader przyjemna... [quote name='DG32'] Nawiasem mówiąc nie sadzę żeby ten pracownik nas okłamał, albo psa nie było albo z góry miał nakazane żeby psa nie wydać, i w chwili obecnej kiedy nie ma go na boksach zewnętrznych wątpię żeby był do wydania.[/QUOTE] Skoro powiedziano o nim dziewczynie, która szukala psa - widocznie jest...
  7. [quote name='DG32']To idź Agucha i powiedz że wiesz że w klatce na korytarzu jest przetrzymywany pekin i żądasz aby ci go wydano tu i teraz. Ja i Rybka nic nie zdziałamy bo Wy zawsze musicie wiedzieć lepie, zadzwonić, porozmawiać z pracownikami, dziwne jest to, że po Waszych telefonach pekin zniknął z klatki, że suka mix basseta nie jest do wydania chociaż dzień wcześniej była.[/QUOTE] Przepraszam bardzo, ale czy Ty coś insynuujesz?? Zadzwoniłam i zapytałam czy w schronie jest nadal ten pekin do adopcji. Nie mówilam skąd o tym wiem... Pani powiedziała, że jest. Uprzedziłam tylko, że dziś nie podjadę bo mieszkam w Rybniku i dam radę na drugi dzień prosto po pracy... Niestety, pekina nie było bo ponoc ktoś go wykupił w ten sam dzień co dzwoniłam... Czy coś złego było w moim telefonie? Na darmo tylko jechał znajomy, żeby go zabrać...
  8. Dzięki Bogu, na razie tak :)
  9. [quote name='Agucha'][B]Moniś, daj sunię na mikropsy[/B]: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-og%C5%82aszaj%C4%85c-swoje-MIKRUSY-pami%C4%99tajcie-o-innych-kt%C3%B3re-cierpi%C4%85%21/page192"]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-og%C5%82aszaj%C4%85c-swoje-MIKRUSY-pami%C4%99tajcie-o-innych-kt%C3%B3re-cierpi%C4%85!/page192[/URL][/QUOTE] Moniś! ^^ :eviltong::eviltong::eviltong: Podlinkowany baner... na razie taki roboczy może być, jak ktoś zrobi fajniejszy podmienię ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185586-Mamusia-i-trzy-szczeniaki-w-niebezpiecze%C5%84stwie%21"][IMG]http://i40.tinypic.com/2wnb7gl.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185586-Mamusia-i-trzy-szczeniaki-w-niebezpiecze%C5%84stwie%21#post14681273"][IMG]http://i41.tinypic.com/35n0kzb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185586-Mamusia-i-trzy-szczeniaki-w-niebezpiecze%C5%84stwie%21"][IMG]http://i42.tinypic.com/8y7t5u.jpg[/IMG][/URL]
  10. [B]Moniś, daj sunię na mikropsy[/B]: [url]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-og%C5%82aszaj%C4%85c-swoje-MIKRUSY-pami%C4%99tajcie-o-innych-kt%C3%B3re-cierpi%C4%85!/page192[/url]
  11. Czy jest ktoś kompetentny kto mógłby wykupić tego pekinka ze schronu? Transport mogę mieć na wtorek lub środę... Proszę o kontakt...
  12. Pani z Pszowa, ktora chciała Pinusia jednak się nie obraziła :) Wymieniłyśmy pare maili ze sobą i dowiedziałam się, że przygarnęla psiaka błąkającego się od 2 tygodni u nich :) Jednak nic nie dzieje się bez przyczyny i tak też jej powiedziałam ;) Nie ma zdjęć Pinusia, więc wstawię parę zdjęć Bąbla: [IMG]http://i43.tinypic.com/i407km.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/et8c9v.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/3310i9d.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/16jr63b.jpg[/IMG]
  13. [quote name='Ulaa'] Mamajulki, jeśli chcesz to mogę odwiedzić Tiarę, bo bywam w tej okolicy i zrobić jej parę fotek :) oczywiście jeśli nowy domek wyraża zgodę na taką wizytę ;)[/QUOTE] Jeżeli została podpisana Umowa Adopcyjna, to chyba raczej nie może nie zezwolić?
  14. [quote name='tomcug']Agucha, a zauważyłaś, że sunia ma taki zgryzik jak Zuzia? :cool3:[/QUOTE] Oczywiście, że zauważyłam :D
  15. [quote name='Jukki']Niestety ten czarny kudłaty okazał się suczką. Pisałyście o pekińczyku post 759 ze go nie ma ... dowiedziałam się dziś że jest jakiś w klatce chyba w pomieszczeniu , ma zaćme ponoć .[/QUOTE] KUR***!!! I po co było tak kłamac perfidnie?? Transport do KŚ w zeszły weekend przeszedl koło nosa! Wyciągajcie go, ja go natychmiast zabieram! Transport z Sosnowca mam...
  16. To są szczenięta czy młodziki?
  17. Jakiej wielkości jest ten biało-czarny?
  18. [IMG]http://i42.tinypic.com/210bkol.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/s414qh.jpg[/IMG] [B] Teraz tak potrafi bawić się misiuniami[/B] :loveu: [video=youtube;H08F9ugYshg]http://www.youtube.com/watch?v=H08F9ugYshg[/video]
  19. [B]Dla przypomnienia i porównania.... mała perełka, tak bardzo się zmieniła [/B]:) Tak wyglądała 2 miesiące temu... [IMG]http://i40.tinypic.com/2aih8v7.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2008t21.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/154afxc.jpg[/IMG]
  20. ......................... [IMG]http://i40.tinypic.com/14czi3n.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/v83l0j.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/66krdh.jpg[/IMG]
  21. [B]Parę nowych zdjęć :)[/B] [IMG]http://i44.tinypic.com/2cxssw4.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2pq45qw.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/bff58w.jpg[/IMG]
  22. ...a, że tak zapytam - gdzie rodzinka teraz jest? Na tej stacji?? DT będa potrzebne dla klusiów? :)
  23. Łaaaa! A co to za cudna klucha z dropiatymi łapkami?? :loveu::loveu::loveu:
  24. [B]Pinusiu[/B] co u Ciebie, jak CI jest w nowym domu? Co tu tak cicho?? [B]Zuzia Cię wygląda...[/B] [IMG]http://i40.tinypic.com/2pq45qw.jpg[/IMG]
  25. Piechcia, co to za grzywek?? ---------------------------------------------------- Edit: już się dogrzebalam do zdjęć :)
×
×
  • Create New...