-
Posts
10722 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lucyna
-
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jestem pewna, że jeszcze nie jeden raz się spotkają, aby tak poharcować ...:loveu::loveu::loveu: -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
A jednak coś wyszło, Frezja potrafi ganiać bardzo szybko. Nie mogła nigdy dogonić Anu, ona biega szybciej niż Aza. Wyobraźcie sobie, że takie harce potrafiły razem odstawić w domu skacząc z kanapy na fotel, pod stół, po schodach itd. Jedynym sposobem, aby je uspokoić było wystawienie ich na taras :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Azunia to bardzo kochana sunia ... :lol: Tęsknimy oczywiście za Anulą i za jej minkami ... Z pewnością ma lepiej ze swoimi opiekunkami, jedna jedyna i kochana. -
Cola - znaleziona suczka - ma dom w Jeleniej Górze
Lucyna replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Cola wczoraj miała sterylkę. Czuje się dobrze. Widziałam ją w lecznicy nie ten sam pies :loveu::loveu::loveu: Podziękowania dla Pani Heleny, bardzo o nią dba, już nie widać żeberek pod skórą. Podobno jest bardzo żywiołowa, milusińska i wdzięczna. Szukamy domku dla Coli. - zdjęcie z lecznicy, już po podaniu znieczulenia [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/DSC00055.jpg[/IMG] -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Próbowałam wkleić filmik z ostatniego wspólnego spacerku i coś mi nie wyszło[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/%3Cembed%20width=%22600%22%20height=%22361%22%20type=%22application/x-shockwave-flash%22%20allowFullscreen=%22true%22%20allowNetworking=%22all%22%20wmode=%22transparent%22%20src=%22http://static.photobucket.com/player.swf?file=http://vid695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/MOV05725.flv%22%3E[/IMG] [URL="http://s695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/?action=view¤t=MOV05725.flv"] [/URL] -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
O jak miło Paulinko, tak Anulka to grzeczna psina i mam nadzieję, że tak zostanie ... dużo buziaków dla jej towarzystwa z parku :loveu: Dla Waszej rodzinki podziękowania za domek :iloveyou: My też wróciliśmy z parku - Aza grzeczna w stosunku do innych piesków:painting: -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Co tam u Anuli słychać, czy nadal psoci? :diabloti: Siostra aktualnie obgryza sztuczną kostkę i zaraz idziemy na spacerek ...:painting: -
Łatuś w typie jack rusella ma dom!! już w ds!
Lucyna replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
Deklaruję ciągłość wpłat - na Łatusia przeznaczam 15,00 PLN/miesiąc :oops: -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dzięki Paulinko za wieści :loveu:myślę, że z czasem się nauczy, że nie można szczekać na ludzi, ślicznota z niej wielka. Aza natomiast nie daje się głaskać nieznajomym. Informuje ich warczeniem, że sobie tego nie życzy:angryy: Mamy nadzieję ją tego oduczyć, i liczymy, że czas uczyni z niej całkiem łagodnego baranka, który będzie się podstawiał do miziania nie tylko nam, ale też dzieciom :lol: Dobrej Nocy i Aza przesyła buziaczki. :buzi::Dog_run::Dog_run: -
Dziękujemy za wieści o Dorce ...:lol:
-
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Myślę, że można przenieść wątek do szczęśliwie zakończonych adopcji :loveu: -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy dziewczyny za wieści o Anuli :bigcool: Mój małż za to dopieszcza siostrzyczkę. Przy okazji kilka słów o Frezji 5 kg wagi - zaczęła jeść suchą karmę i nie muszę szpikować jej puszkami (tylko to uznawała). Przy Bliźniaczkach jej się odmieniło - ku mojej wielkiej radości :loveu: Ale to nie wszystko. Zawsze chodziła na spacerki do lasu bez smyczki. Trzyma się nas i przecież to łagodna suczka. Przy Azie urosła kilka razy i zaczyna obszczekiwać inne psy i obcych ludzi. Dzisiaj o mały włos, a złapałaby za nogawkę młodzieńca, który koło nas przechodził :mad: jeszcze trochę, a będę musiała kupić jej kaganiec i prowadzać na smyczy :evil_lol::angryy::diabloti: zachowuje się jak Tuptuś od Jamora :lol: -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy za piękne zdjęcia Anuli - ona jest bardzo fotogeniczna i fotograf też wyśmienity :loveu: Klapa powinna dostać za ten kabelek - może Paulinko zabawki takie specjalne do gryzieni by się jej przydały? Cudnie wygląda na tych fotkach, a mina niewiniątka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Aza też jest wesoła i cieszy się nowym życiem ... :loveu::loveu::loveu: -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Myślę, że tytuł wątku należy poprawić - dopisek [I][B]już w nowych domach[/B][/I] Aza bardzo nas ujmuje, jest podobna do naszej husky o imieniu Azja (odeszła za Tęczowy most na przełomie roku). Mąż rano wrócił ze spaceru i stwierdził, że miał "deja vu" :loveu: Aza śpi z nami w sypialni i nie wchodzi na łóżko. Próby były, ale po kilku upomnieniach dała spokój i śpi na kocyku obok :multi: Mamy plan wyprowadzić panny z sypialni jak tylko się pokochają bardziej :eviltong: na tę chwilę też się kochają, ale dam im jeszcze tydzień. [I]Poker zabije mnie ... za te plany[/I] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Będzie się martwiła o Kwiatuszka, który śpi na kołderce ... Czekamy na dalsze info o Anuli ... -
Jamorku, jak tylko się zdecyduję, to ci prześlę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dla wyjaśnienia nie chodzi tu o pieniążki przeznaczone na Dorkę. Te zostają.
-
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Również witam na forum siostry - bliżniaczki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: zresztą. Trzymamy kciuki za Was i Anulę, kłania się również siostra Aza. Nasze Bliźniaczki poszły każda swoją drogą i Was też kiedyś to czeka. Aza prawie nie zauważyła zniknięcia siostry. Kiwały nas przez pół roku :angryy::angryy::angryy: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: że żyć bez siebie nie mogą :mad::mad::mad: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Cieszę się, że daliśmy im dwa osobne domki. Suczki się stonują troszkę i osobno będzie można nad nimi popracować. Życzymy sukcesów i mocno zaciskamy kciuki. Kwiatuszek nasz jest szczęśliwy, lizała uszko Azuni, miejsce z ranką, które się prawie zagoiło. Szalały razem na spacerze, Aza na rozciąganej smyczy, Frezja wokoło niej. Nowej rodzinie Anuli [COLOR=Red][I][B]dziękujemy[/B][/I][/COLOR] za domek :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Nie bardzo wiem jak załatwić moje 50 PLN, które jest na koncie Jamora. Może przeznaczcie je na opłatę tych pierwszych październikowych dni, żeby nie trzeba było zwracać na moje konto. Można je również przeznaczyć na sterylkę, jest mi obojętne, ale pamiętajcie o tych pieniążkach. Dorciu ....powodzenia, trzymaj się :loveu::loveu::loveu:
-
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dostałam informację od rodzinki, że Anula spokojnie zniosła podróż i domek też się podoba. Nie dałam jej posłanka Frezji, bo będzie miała większe. W zamian dostała podusię spod schodów, taką szarą w czerwone kropy, też ją polubiła. -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
jest numer telefonu i pesel również Azunia grzecznie śpi :p -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Może gdzieś tak pisałam, ale dopiero teraz wiem, z czym to się wiąże. Spacery w trzy pieski to dla mnie stres, nie sądzę, abym zdecydowała się na tymczas mając Azę i Frezję w domu. Nie wiem, czy będę w stanie oddać gdzieś Azę - teraz chcę troszkę odpocząć od myślenia - czas pokaże. Aza na chwilę obecną zostaje z nami, chociaż miałam dwa domki dla niej. Muszę się z tym przespać. Obecnie szykujemy się do przeprowadzki i z pewnością do momentu osiedlenia się w nowym miejscu nic nie zmienię. Cieszę się, że Anula trafiła tak dobrze :multi: -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Teraz musimy trochę ochłonąć i dopieścić Azunię. Kopię umowy adopcyjnej wyślę do schroniska, aby przepisali czipa na nowego właściciela. Ola znalazła anons w internecie, nie była to odpowiedź na ogłoszenie w Metro. Pracuję nad domkami, które zgłosiły się w związku z Anulą. Być może jakaś inna bida znajdzie swoje miejsce. Niektórzy nie chcą współpracować mówiąc, że właśnie w tym się zakochali. Ale niektórzy ... ? Nie będę zapeszać, zobaczymy. -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Anula pojechała do swojego nowego domku w Jeleniej Górze. Przyjechała po nią cała rodzina, mama, tato i dwie czternastoletnie dziewczynki - które będą sprawować nad Anu opiekę wspólnie z rodzicami oczywiście. Ola - jedna z opiekunek - ma nicka na Dogomanii i obiecała zdawać relację. Anu dostała wielką szansę i z pewnością ją wykorzysta. Azunia natomiast została pod naszymi skrzydłami. Pieszczotami będę rekompensować jej brak siostry. Cały czas jej powtarzam, że przecież teraz też ma się kim opiekować :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/Obraz005-1.jpg[/IMG] -
[CENTER][I][B]Piraciku kochany, to my Twoje pielęgniarki przesyłamy Ci tysiąc całusków[/B][/I] [/CENTER] [I][B]:buzi::loveu::buzi::loveu::buzi::loveu::buzi::loveu::buzi::loveu::buzi::loveu::buzi::loveu::buzi::loveu: [/B][/I] [CENTER][I][B]Anula dzisiaj też jedzie do wymarzonego domku, będziemy trzymać kciuki za Ciebie, a Ty trzymaj za nas ...[/B][/I] [B][I]Aza i Anu[/I][/B] [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/DSC00025.jpg[/IMG] [I][B]Ucałuj od nas Twoją Małgosię ! Cały czas wspominamy, jak próbowałyśmy powrócić Cię do życia i zachęcałyśmy do wyjścia z budy. Cieszymy się, że Ci się udało i będziesz już zawsze szczęśliwy.[/B][/I] [/CENTER]
-
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Szkoda mi się rozstawać z ciaputkiem :placz:Jednak wiem, że nie mogę poświęcić jej tyle czasu, ile ona potrzebuje. Będzie miała lepiej :loveu:. -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Lucyna replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Anula będzie miała super domek, przyszli właściciele zapowiedzieli się na 17