Jump to content
Dogomania

*kleo*

Members
  • Posts

    4637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *kleo*

  1. Ooo Jess już w kojcu siedzi, a Gracja jeszcze wolno po mieszkaniu chodzi, ale ja jej więzić nie muszę bo Tinę olała i już się z nią nie bawi, a skacząca to ona nigdy nie była. Jedyne co to na moje łóżko, ale ono niskie jest, więc jej nie zaszkodzi chyba?
  2. Ale śmieszne prosiaki, takich małych nigdy przedtem nie widziałam :)
  3. Śliczna Fredziula, a ten zimowy nosek to jeszcze jej uroku dodaje :) A jaka błyszcząca :loveu:
  4. [quote name='Yorkomanka']w piątek o 17: 30 Odie straci swoje owłosienie:multi:[/QUOTE] Ja tu kombinuję, żeby odwlec strzyżenie Gracji, a ta się cieszy :eviltong:
  5. Cześć dziewczyny :) Wpadłam na chwilę, jutro Was poodwiedzam, dzisiaj ruszam na imprezę :) Przez najbliższe 2 miechy pewnie nigdzie nie wyskoczę, więc idę się wybawić na zapas ;)
  6. Hej, wpadam z rewizytą :) Chłopak ma pełen komfort widzę, łóżeczko, fotelik - żyć nie umierać ;)
  7. [quote name='tigrunia']Cześć :multi: Jess w ciąży wybitnie miziasta jest :loveu:[/QUOTE] Gracja też jest miziasta :) [URL]http://i50.tinypic.com/10yn9q9.jpg[/URL] uwielbiam te staffikowe uśmiechy, chyba mało która rasa potrafi się tak pięknie śmiać :)
  8. [quote name='chrupcia']to dobry pomysł Gracje zaprezentowac;) Wykładowca na pewno byłby zachwycony:) a co do zdania to nie ma obawy:) jesteś w tym 100% bardzo dobra:)[/QUOTE] Gracje to jedynie na fotkach, bo w tym czasie jak ja będę wygłaszać moją prezentację ona będzie dzieci bawić :) [quote name='Yorkomanka']Przyszłam się przywitać ;) chyba jeszcze mnie tu nie było. Co studiujesz? I czy dowiem się kiedyś czemu Naomi jest biedna?[/QUOTE] Witam w moich skromnych progach i zapraszam częściej :) Studiuję na III roku zootechniki. [quote name='FREDZIU']Pozdrowienia dla Gracjuli, trzymamy kciuczki za nią i maleństwa:lol:[/QUOTE] Trzymajcie trzymajcie, bo rozwiązanie już coraz bliżej :) [quote name='karkakarka']Hej Gracki :)[/QUOTE] Hej Karina i dziewuchy :) [quote name='Nati28']Ale zazdroszcze Ci tych studiow, tez bym chciala pisac takie fajne prace :)[/QUOTE] No to już, dawaj na zoot :eviltong: I wiadomości z ostatniej chwili - Gracula miała kolejne USG, stan liczbowy taki sam, ale dzieciątkom biją serduszka i mają ogony :cool3:
  9. Już roczek? A ja pamiętam, jak pierwszy raz przyszła do naszego "spa" taka drobinka malutka ;) W takim razie wszystkiego najlepszego dla Fredziulki :new-bday::tort: już dzisiaj, bo ja tak jak Nati jutro od rana na zajęciach :roll:
  10. Oj Ula Ty to masz przeboje ostatnio, najpierw brak wody, a teraz nadmiar...
  11. No to i ja się do pochwał dołączę - fajny ten kolor i pasuje Ci :)
  12. [quote name='Karolina&Lucky']Łeee.... to na pewno zaliczysz :lol: Nawet nie masz co się obawiać :p[/QUOTE] Zaliczyłabym pisząc o rasie jakiejkolwiek, ale po co mam się pocić, jak o yorkach mogę z miejsca opowiadać bez zbędnych przygotowań :eviltong: Ale jak już w temacie siedzę, to dopieszczę swoją prezentację zdjęciami własnego autorstwa, nawet się śmiałam, że przyniosę i żywego pokażę, a pan doktor na to, że proszę bardzo ;)
  13. [quote name='jot11']Klaudia posłuchaj rady Darii i te bryle se kup! Bondzik ma 9 miesięcy i 2 dni.Pisze jak byk :evil_lol: Super,że guru jesteś.Tylko nie wygryż wykładowcy z posady :eviltong:[/QUOTE] Na razie jeszcze nie mam zamiaru ich wygryzać, ale o pisaniu pracy inżynierskiej z kynologii już rozmawiałam :eviltong: A teraz to akurat nie bryle, tylko w ogóle nie zauważyłam tych liczników, nawet się przyznam :eviltong: No i to jest to co zawsze mówię i sama się na swoich błędach nauczyłam - im wcześniej się naukę zacznie tym lepiej, bo potem takie np. Gracule się kładą na przednie łapy a Bondziki siadają zamiast stać ;)
  14. Naprawdę ładne ma te ząbki, takie zwarte :)
  15. [quote name='Natalia&Lola']To i my z Bondzikiem zrobimy sobie wycieczkę aby trenerka Kleo go obejrzala :D Największym jego problemem, tzn moim problemem jest to, że on od razu siada.... Co by się nie dzialo to dupa ciężka mu się robi i ląduje na podlodze/stole... Nie mam pojęcia jak go nauczyć aby on wogóle stal, bo już o takim staniu jak Naomi nie wspomnę....[/QUOTE] Nie wiem co Ci poradzić tak na odległość, musiałabym zobaczyć i sama złapać ;) A może na początku go nie ustawiaj wystawowo, tylko po prostu postaw i nagradzaj jak wytrzyma stojąc, a wtedy jak już będzie wiedział, że trzeba stać, to można będzie z resztą pokombinować. W jakim Bondzik teraz jest wieku? EDIT: Jola nic nowego, nuda sama i już bym mogła z powrotem do domu jechać, wysiedzieć nie mogę w tym Olsztynie. Tyle ino napiszę, że na kynologii jestem guru, zaraz po wykładowcy i robię prezentację o yorach na zaliczenie.
  16. [quote name='paulina200']Napisała do mnie dziewczyna, że zastanawia się nad kupnem Yorka, ale ma pytanie, ponieważ zależy jej na małym piesku a znalazła jakąś dobrą ofertę suczki 6 miesięcznej, która waży 1,80kg i mierzy 24 cm w kłębie i nie wie jaki duży mniej więcej będzie piesek jak dorośnie. Co mam jej napisac? Chyba nie da się tego przewidziec prawda? I nie zapyatałam jej czy chodzi w ogóle o psa z rodowodem, bo z tego co napisała wnioskuję, że napewno bez niestety.[/QUOTE] Ja bym nie była pewna, moja suka długo była malutka, w pewnym momencie nawet bałam się, że nie dobije do tych 2,5 kg, a ona urosła jeszcze po skończeniu roku. Niech ta osoba zobaczy rodziców, będzie miała jakieś odniesienie, chociaż to też nie zawsze gwarancja. I niech potem nie płacze jak kupi bez rodo i jakiś potworek jej wyrośnie.
  17. Napisałam Joli i Karolinie wczoraj PW z całym wypracowaniem, one Wam powiedzą, bo ja już nie mam mocy wstukiwać znów tego samego, sorry ;) [quote name='Natalia&Lola']Kurde, jak ladnie stoi. Ja Bondzika próbuję uczyć, ale nie mam takiego talentu jak Kleo i mi nie wychodzi... Pozdrawiamy w piękny sloneczny dzień :D[/QUOTE] Ona tak stoi akurat sama z siebie, tzn. jak ustawię to tak już zostaje, pod tym względem bliska ideału :p Z Graculą to się swoje namęczyłam, bo jeszcze "chwyt" był nie ten, a ona nie współpracowała :eviltong: Musisz poobserwować, kombinować sama i powtarzać do usr*nej śmierci :evil_lol: EDIT: Marzka, doświadczona to ja może będę jak z 10 psów sobie ułożę, na razie to jeszcze cienias ze mnie :eviltong:
  18. Pierwsza galeria do której weszłam, a tu takie wiadomości, biedna Figa [*] Trzymaj się Daria.
  19. [quote name='Karolina&Lucky']Oooo... ja wiem jak Lucky by zareagował. Popatrzyłby się, wypiął doopkę w górę zachęcając 'to coś' zo zabawy, po czym zaczął by wkoło tego skakać i szczekać :diabloti: Zdjęcia fajne, widać że Dakar z ostrożnością podchodzi do świnki ;)[/QUOTE] A jak mam mieszane uczucia, może jakby Gracja była sama to by nic nie zrobiła, ale z Tiną by pewnie świniaczka rozpracowały... Rudą kiedyś mama próbowała zapoznać z królikiem sąsiadki, to było ok póki był w klatce, ale jak wyszedł to Tina chciała mu wypruć flaczki :eviltong: A moja Gracula, zawsze taka spokojna i pokojowo nastawiona, a jak pojechaliśmy do jej hodowli w gościnę i yorki zaczęły polować na kurę uciekinierkę to poleciała za nią razem z całym stadem. Na wiewiórki w parku też miała ochotę zapolować, tylko za szybko uciekały.
  20. Jola wysłałam Ci PW
  21. [quote name='Viky i Ja']No i w końcu przebrnęłam ;) Ależ miałam zaległości ;) Dobrze, że chociaż fotek dużo i urozmaiciły mi czytanie tego "paplania" :evil_lol: Małe Graculki urodzą się podobnie jak moja Viky bo ona z 9 marca jest :evil_lol: Buziolki dla ślicznej mamuśki :loveu: A Naomi jest spokrewniona z Gracką bo jakoś mi umknęło ;)[/QUOTE] Marzka jakiego paplania, toż tu same mądre rzeczy się pisze :evil_lol: Naomi nie ma z Gracją nic wspólnego, poza tym, że od czasu do czasu się pobawią. W ogóle ładna z niej sucz :) A właśnie przypomniało mi się, że mam jeszcze fotki jak z nią ćwiczyłam. Zdjęcia tego nie oddaje, bo nie wyprana i fotograf był kiepski :eviltong: ale jak ten pies stoi, to po prostu szok - jak posążek :loveu: [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/6471/p1030205v.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/1571/p1030210u.jpg[/IMG] Nawet jej mocno głowy nie podciągam, sama tak wysoko trzyma :p
  22. Pixi to chyba śpi jak gejsza, że sobie fryzury nie narusza :eviltong:
  23. Noo i pokazała Gabi w końcu :) Drapanko za uchem czy gdzie tam Gabinka lubi przesyłamy :) Brzoskwinka tak smaczniście wygląda, apetytu mi narobiłaś :eviltong:
  24. [quote name='Natalia&Lola']I tu jeszcze jedna oferta zachęcająca do kupna, bo suczka będzie miala zaraz cieczkę... numer 928757147[/QUOTE] Takie ogłoszenia najbardziej mnie bolą - takie i oferty sprzedaży całych miotów...
  25. [quote name='dzasta']O to macie tych klientów ale Rudzik jest moim faworytem :) Kocham te plaskate w każdej postaci :) Ale Ci fajnie już czekasz na maluszki i czujesz ich ruchy a ja jeszcze czekam na potwierdzenie USG...[/QUOTE] Teraz to i tak bida w salonie, na wiosnę się zacznie nalot i potrwa do września z punktem kulminacyjnym na lipiec-sierpień, co roku tak jest ;) [quote name='chrupcia']Witam:) ale masz dużo klientów:) mi się też podobają shi tzu tak krótko ścięte, ale yorki to moi faworyci;)[/QUOTE] A ja tam wolę te długie kudełki :loveu: [quote name='tigrunia']Noo.. dotarłam :multi: Świetna kreacja to po pierwsze :loveu: Po drugie .. USG Gracji już było? :roll: Jakoś mi z głowy wyleciało a tu już kluchy w brzuchu się ruszają :shake: Cuda :eviltong: Fajnie :loveu: Nam wet powiedział, że ciąża wygląda na taką 3 tygodniową dopiero więc sobie sporo poczekamy pewnie :roll: No chyba, że się mylił :eviltong: Za dwa tyg idziemy znów[/QUOTE] Po pierwsze - dzięki :loveu: Po drugie - USG było już uuu dawno, toż nam jakieś 14-17 dni do porodu zostało :eviltong: [quote name='Yoko2009']Hej hej ten Klient z dziewczynami jakiś taki wyrośnięty jest, chybaże panienki takie drobniutkie:)[/QUOTE] Panienki standardowe 2,5-kilówki, to klient był kupiony oczywiście jako "miniaturka", a wyrósł jak to zwykle bywa :eviltong: [quote name='Nati28'][URL]http://img138.imageshack.us/img138/6195/p1030241.jpg[/URL] jak pieknie :loveu:[/QUOTE] Fajnie mu ten pychol wyszedł nie? :lol: A przyszedł w pełnym włosie :eviltong: [quote name='Pegaza']No tez pytanie teraz to wiem hehe ktora jest Gracja..[/QUOTE] Hehe tak se żartuję trochę :eviltong: Dziołchy, zapas fotek mi się wyczerpał, poczekacie do czwartku co? :cool3:
×
×
  • Create New...