-
Posts
4637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *kleo*
-
Śliczna Fredziula, a ten zimowy nosek to jeszcze jej uroku dodaje :) A jaka błyszcząca :loveu:
-
[quote name='Yorkomanka']w piątek o 17: 30 Odie straci swoje owłosienie:multi:[/QUOTE] Ja tu kombinuję, żeby odwlec strzyżenie Gracji, a ta się cieszy :eviltong:
-
Cześć dziewczyny :) Wpadłam na chwilę, jutro Was poodwiedzam, dzisiaj ruszam na imprezę :) Przez najbliższe 2 miechy pewnie nigdzie nie wyskoczę, więc idę się wybawić na zapas ;)
-
Hej, wpadam z rewizytą :) Chłopak ma pełen komfort widzę, łóżeczko, fotelik - żyć nie umierać ;)
-
[quote name='chrupcia']to dobry pomysł Gracje zaprezentowac;) Wykładowca na pewno byłby zachwycony:) a co do zdania to nie ma obawy:) jesteś w tym 100% bardzo dobra:)[/QUOTE] Gracje to jedynie na fotkach, bo w tym czasie jak ja będę wygłaszać moją prezentację ona będzie dzieci bawić :) [quote name='Yorkomanka']Przyszłam się przywitać ;) chyba jeszcze mnie tu nie było. Co studiujesz? I czy dowiem się kiedyś czemu Naomi jest biedna?[/QUOTE] Witam w moich skromnych progach i zapraszam częściej :) Studiuję na III roku zootechniki. [quote name='FREDZIU']Pozdrowienia dla Gracjuli, trzymamy kciuczki za nią i maleństwa:lol:[/QUOTE] Trzymajcie trzymajcie, bo rozwiązanie już coraz bliżej :) [quote name='karkakarka']Hej Gracki :)[/QUOTE] Hej Karina i dziewuchy :) [quote name='Nati28']Ale zazdroszcze Ci tych studiow, tez bym chciala pisac takie fajne prace :)[/QUOTE] No to już, dawaj na zoot :eviltong: I wiadomości z ostatniej chwili - Gracula miała kolejne USG, stan liczbowy taki sam, ale dzieciątkom biją serduszka i mają ogony :cool3:
-
Już roczek? A ja pamiętam, jak pierwszy raz przyszła do naszego "spa" taka drobinka malutka ;) W takim razie wszystkiego najlepszego dla Fredziulki :new-bday::tort: już dzisiaj, bo ja tak jak Nati jutro od rana na zajęciach :roll:
-
Oj Ula Ty to masz przeboje ostatnio, najpierw brak wody, a teraz nadmiar...
-
No to i ja się do pochwał dołączę - fajny ten kolor i pasuje Ci :)
-
[quote name='Karolina&Lucky']Łeee.... to na pewno zaliczysz :lol: Nawet nie masz co się obawiać :p[/QUOTE] Zaliczyłabym pisząc o rasie jakiejkolwiek, ale po co mam się pocić, jak o yorkach mogę z miejsca opowiadać bez zbędnych przygotowań :eviltong: Ale jak już w temacie siedzę, to dopieszczę swoją prezentację zdjęciami własnego autorstwa, nawet się śmiałam, że przyniosę i żywego pokażę, a pan doktor na to, że proszę bardzo ;)
-
[quote name='jot11']Klaudia posłuchaj rady Darii i te bryle se kup! Bondzik ma 9 miesięcy i 2 dni.Pisze jak byk :evil_lol: Super,że guru jesteś.Tylko nie wygryż wykładowcy z posady :eviltong:[/QUOTE] Na razie jeszcze nie mam zamiaru ich wygryzać, ale o pisaniu pracy inżynierskiej z kynologii już rozmawiałam :eviltong: A teraz to akurat nie bryle, tylko w ogóle nie zauważyłam tych liczników, nawet się przyznam :eviltong: No i to jest to co zawsze mówię i sama się na swoich błędach nauczyłam - im wcześniej się naukę zacznie tym lepiej, bo potem takie np. Gracule się kładą na przednie łapy a Bondziki siadają zamiast stać ;)
-
Naprawdę ładne ma te ząbki, takie zwarte :)
-
[quote name='Natalia&Lola']To i my z Bondzikiem zrobimy sobie wycieczkę aby trenerka Kleo go obejrzala :D Największym jego problemem, tzn moim problemem jest to, że on od razu siada.... Co by się nie dzialo to dupa ciężka mu się robi i ląduje na podlodze/stole... Nie mam pojęcia jak go nauczyć aby on wogóle stal, bo już o takim staniu jak Naomi nie wspomnę....[/QUOTE] Nie wiem co Ci poradzić tak na odległość, musiałabym zobaczyć i sama złapać ;) A może na początku go nie ustawiaj wystawowo, tylko po prostu postaw i nagradzaj jak wytrzyma stojąc, a wtedy jak już będzie wiedział, że trzeba stać, to można będzie z resztą pokombinować. W jakim Bondzik teraz jest wieku? EDIT: Jola nic nowego, nuda sama i już bym mogła z powrotem do domu jechać, wysiedzieć nie mogę w tym Olsztynie. Tyle ino napiszę, że na kynologii jestem guru, zaraz po wykładowcy i robię prezentację o yorach na zaliczenie.
-
[quote name='paulina200']Napisała do mnie dziewczyna, że zastanawia się nad kupnem Yorka, ale ma pytanie, ponieważ zależy jej na małym piesku a znalazła jakąś dobrą ofertę suczki 6 miesięcznej, która waży 1,80kg i mierzy 24 cm w kłębie i nie wie jaki duży mniej więcej będzie piesek jak dorośnie. Co mam jej napisac? Chyba nie da się tego przewidziec prawda? I nie zapyatałam jej czy chodzi w ogóle o psa z rodowodem, bo z tego co napisała wnioskuję, że napewno bez niestety.[/QUOTE] Ja bym nie była pewna, moja suka długo była malutka, w pewnym momencie nawet bałam się, że nie dobije do tych 2,5 kg, a ona urosła jeszcze po skończeniu roku. Niech ta osoba zobaczy rodziców, będzie miała jakieś odniesienie, chociaż to też nie zawsze gwarancja. I niech potem nie płacze jak kupi bez rodo i jakiś potworek jej wyrośnie.
-
Napisałam Joli i Karolinie wczoraj PW z całym wypracowaniem, one Wam powiedzą, bo ja już nie mam mocy wstukiwać znów tego samego, sorry ;) [quote name='Natalia&Lola']Kurde, jak ladnie stoi. Ja Bondzika próbuję uczyć, ale nie mam takiego talentu jak Kleo i mi nie wychodzi... Pozdrawiamy w piękny sloneczny dzień :D[/QUOTE] Ona tak stoi akurat sama z siebie, tzn. jak ustawię to tak już zostaje, pod tym względem bliska ideału :p Z Graculą to się swoje namęczyłam, bo jeszcze "chwyt" był nie ten, a ona nie współpracowała :eviltong: Musisz poobserwować, kombinować sama i powtarzać do usr*nej śmierci :evil_lol: EDIT: Marzka, doświadczona to ja może będę jak z 10 psów sobie ułożę, na razie to jeszcze cienias ze mnie :eviltong:
-
Pierwsza galeria do której weszłam, a tu takie wiadomości, biedna Figa [*] Trzymaj się Daria.
-
[quote name='Karolina&Lucky']Oooo... ja wiem jak Lucky by zareagował. Popatrzyłby się, wypiął doopkę w górę zachęcając 'to coś' zo zabawy, po czym zaczął by wkoło tego skakać i szczekać :diabloti: Zdjęcia fajne, widać że Dakar z ostrożnością podchodzi do świnki ;)[/QUOTE] A jak mam mieszane uczucia, może jakby Gracja była sama to by nic nie zrobiła, ale z Tiną by pewnie świniaczka rozpracowały... Rudą kiedyś mama próbowała zapoznać z królikiem sąsiadki, to było ok póki był w klatce, ale jak wyszedł to Tina chciała mu wypruć flaczki :eviltong: A moja Gracula, zawsze taka spokojna i pokojowo nastawiona, a jak pojechaliśmy do jej hodowli w gościnę i yorki zaczęły polować na kurę uciekinierkę to poleciała za nią razem z całym stadem. Na wiewiórki w parku też miała ochotę zapolować, tylko za szybko uciekały.
-
[quote name='Viky i Ja']No i w końcu przebrnęłam ;) Ależ miałam zaległości ;) Dobrze, że chociaż fotek dużo i urozmaiciły mi czytanie tego "paplania" :evil_lol: Małe Graculki urodzą się podobnie jak moja Viky bo ona z 9 marca jest :evil_lol: Buziolki dla ślicznej mamuśki :loveu: A Naomi jest spokrewniona z Gracką bo jakoś mi umknęło ;)[/QUOTE] Marzka jakiego paplania, toż tu same mądre rzeczy się pisze :evil_lol: Naomi nie ma z Gracją nic wspólnego, poza tym, że od czasu do czasu się pobawią. W ogóle ładna z niej sucz :) A właśnie przypomniało mi się, że mam jeszcze fotki jak z nią ćwiczyłam. Zdjęcia tego nie oddaje, bo nie wyprana i fotograf był kiepski :eviltong: ale jak ten pies stoi, to po prostu szok - jak posążek :loveu: [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/6471/p1030205v.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/1571/p1030210u.jpg[/IMG] Nawet jej mocno głowy nie podciągam, sama tak wysoko trzyma :p
-
Pixi to chyba śpi jak gejsza, że sobie fryzury nie narusza :eviltong:
-
[quote name='Natalia&Lola']I tu jeszcze jedna oferta zachęcająca do kupna, bo suczka będzie miala zaraz cieczkę... numer 928757147[/QUOTE] Takie ogłoszenia najbardziej mnie bolą - takie i oferty sprzedaży całych miotów...
-
[quote name='dzasta']O to macie tych klientów ale Rudzik jest moim faworytem :) Kocham te plaskate w każdej postaci :) Ale Ci fajnie już czekasz na maluszki i czujesz ich ruchy a ja jeszcze czekam na potwierdzenie USG...[/QUOTE] Teraz to i tak bida w salonie, na wiosnę się zacznie nalot i potrwa do września z punktem kulminacyjnym na lipiec-sierpień, co roku tak jest ;) [quote name='chrupcia']Witam:) ale masz dużo klientów:) mi się też podobają shi tzu tak krótko ścięte, ale yorki to moi faworyci;)[/QUOTE] A ja tam wolę te długie kudełki :loveu: [quote name='tigrunia']Noo.. dotarłam :multi: Świetna kreacja to po pierwsze :loveu: Po drugie .. USG Gracji już było? :roll: Jakoś mi z głowy wyleciało a tu już kluchy w brzuchu się ruszają :shake: Cuda :eviltong: Fajnie :loveu: Nam wet powiedział, że ciąża wygląda na taką 3 tygodniową dopiero więc sobie sporo poczekamy pewnie :roll: No chyba, że się mylił :eviltong: Za dwa tyg idziemy znów[/QUOTE] Po pierwsze - dzięki :loveu: Po drugie - USG było już uuu dawno, toż nam jakieś 14-17 dni do porodu zostało :eviltong: [quote name='Yoko2009']Hej hej ten Klient z dziewczynami jakiś taki wyrośnięty jest, chybaże panienki takie drobniutkie:)[/QUOTE] Panienki standardowe 2,5-kilówki, to klient był kupiony oczywiście jako "miniaturka", a wyrósł jak to zwykle bywa :eviltong: [quote name='Nati28'][URL]http://img138.imageshack.us/img138/6195/p1030241.jpg[/URL] jak pieknie :loveu:[/QUOTE] Fajnie mu ten pychol wyszedł nie? :lol: A przyszedł w pełnym włosie :eviltong: [quote name='Pegaza']No tez pytanie teraz to wiem hehe ktora jest Gracja..[/QUOTE] Hehe tak se żartuję trochę :eviltong: Dziołchy, zapas fotek mi się wyczerpał, poczekacie do czwartku co? :cool3: