-
Posts
4637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *kleo*
-
[URL]http://i47.tinypic.com/10horbm.jpg[/URL] no i Mejsula już czyściutka, widzę że do czesania masz pomocnika? :)
-
[URL]http://img130.imageshack.us/img130/8986/pict8492.jpg[/URL] co za muzyczkę jej puściłaś tym razem, że taką ma błogą minkę? ;)
-
Oj coś Pipi i Somie chyba ciśnienie spadło, że takie rozespane, kawusi im nie zaproponowałaś na pobudkę? :eviltong:
-
[quote name='Karolina&Lucky']A może Gracja wolałaby na zabawki pracować, skoro jedzenie niet? Lucky jest o tyle dobry w szkoleniu, że ja z nim mogę pracować i na parówki, serek, czy coś równie pysznego, ale może też pracować na karmę, czy na zabawki. :) No to w razie czego, to pytajcie, postaram się pomóc ;)[/QUOTE] Na zabawkę też próbowałam, ale ona jest taka, że jak nie ma ochoty to na nic nie da rady jej nakręcić. Wykorzystuję momenty jak sama mi przynosi sznurek żeby się bawić i wtedy udaje się coś ciekawego porobić, ale jak ma lenia to ani rusz. A w stanie obecnym jej leń jest obecny przez 99% czasu ;)
-
Oj leci czas jak szalony, niedawno jeszcze ledwo głowy podnosiły :)
-
[quote name='Pegaza']Oh Ty porzadno uczennico:eviltong: ale kierunek faktycznie masz ciekawy.. moze upolujesz jakas kaczke na niedzielny obiad hihi jak juz bedziesz w tym parku ;)[/QUOTE] Nie będę musiała, na zakończenie ćwiczeń będzie ognisko i degustacja dziczyzny :) Lub ewentualnie bigos myśliwski - kapusta w polu a mięso w lesie :evil_lol: Chociaż gulasz ze zdobycznej gęsi już kiedyś miałyśmy ;) [quote name='jot11']Cześć Klaudia i Gracka! Czytam,że na zajęciach z kynologii Ci się nudzi? :evil_lol:[/QUOTE] Na razie tak, grupy FCI i rasy już dawno mam obcykane. Zobaczymy co będzie dalej, w programie jest napisane, że będzie o wystawach, żywieniu, rozrodzie itd. [quote name='chrupcia']Rozumiem, rozumiem:) ale za tą 100% frekwencją to gratuluje i podziwiam;)[/QUOTE] Zaczniesz studiować to też będziesz latać na wszystko, żeby tylko nie gonić potem wykładowców i ustnie nie zaliczać ćwiczeń, zobaczysz ;)
-
Fajnie Wam to idzie, ja się też z Gracją bawiłam klikerem, ale ona nie z tych nieżarłocznych i trochę opornie szło... Za to będę się zgłaszać po porady do Ciebie w razie mi się zachce z Tiną powalczyć, ona za kawał żarcia by się pisać nauczyła ;)
-
Ty to masz spokój stoicki, ja już bym pewnie leciała do moich wetów na badania :evil_lol:
-
[URL]http://img3.imageshack.us/img3/7934/dakar004.jpg[/URL] jednooki pirat :evil_lol: Aga nade mną też grają na pianinie, też ładnie, ale na szczęście nie marsza żałobnego i nie o 3 w nocy ;)
-
Cześć kobity :) My dla sznaucerków używamy szamponu dla szorstkich włosów i taki fajny niebieski dla białych i czarnych co ładnie kolor wysyca :)
-
[quote name='Nati28']Ale fajne te Twoje studia - zazdroszcze :)[/QUOTE] Tylko niektóre przedmioty są takie fajne, dla równowagi mam też kilka takich, na które bez mocnej kawy się nie chodzi :eviltong: [quote name='dzasta']A ja byłam w Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidle ...nałaziłam się ale fajnie było :D[/QUOTE] Ja jeszcze nie wiem gdzie my się wybierzemy, tzn. prowadzący mówił, ale mi się zapomniało :eviltong: [quote name='chrupcia']To szybko do tego domu jedź bo my tu czekamy:) i fajne masz te studia :)[/QUOTE] Nie da rady szybko, najpierw muszę swoje na zajęciach wysiedzieć :roll: Nie pali mi się aż tak, żeby potem łazić i odrabiać, no i nie będę sobie frekwencji psuła, bo przez 3 lata mam 100% obecności na ćwiczeniach ;)
-
Moją znajomą też kiedyś kobieta zaatakowała, że suka sika. Pani została zapytana, jak wyobraża sobie sprzątnięcie moczu z ziemi, czy może właścicielka suki ma zabierać na spacery suszarkę.
-
[quote name='Viky i Ja']No chyba nie każesz nam czekać zbyt długo na fotki Graculki bo nie wiem jak Dziewczyny, ale ja z cierpliwością mam maleńki problem ;)[/QUOTE] [quote name='chrupcia']Witam:) jak sie czuje Gracja? jeszcze tylko miesiąc i będą małe śliczne kropeczki:) może jakieś zdj się znajdą ciężarnej mamusi?;)[/QUOTE] [quote name='karkakarka']Ja też jestem niecierpliwa :p[/QUOTE] [quote name='Natalia&Lola']I my czekamy na zdjęcia nowe! :)[/QUOTE] [quote name='Yoko2009']No to i ja przyłączam sie do próśb o fotki mamuśki:)[/QUOTE] [quote name='dzasta']No właśnie pokaż Mamuśkę bo ja swojej Gabinki nie pokazuje bo nie chcę zapeszać :D[/QUOTE] Oj dziołchy, ale mnie molestujecie :evil_lol: Poczekajta ino trochę, aż do chałupy dojadę, bo jak inaczej mam fotki mieć? Dzasta nie świruj, ja pokazywałam Graculę i ciąża jest :eviltong: Dziś miałam pierwsze ćwiczenia z kynologii i powiem Wam, że... wynudziłam się jak mops :evil_lol: Mieliśmy podział na grupy wg FCI, jakie sekcje w grupach są i jakie rasy do której należą, nawet nie notowałam zbyt dużo. Ale potem może być ciekawie, mamy mieć wycieczkę na wystawę, na próby pracy i do schronu olsztyńskiego, więc tylko czekać aż się zrobi cieplej to coś się ruszy :p I z łowiectwa też nam wycieczkę obiecali do jakiegoś parku dzikich zwierząt :)
-
Dziwne to trochę, że wcześniej nie było problemów, a teraz co chwila śmierdzące sprawy się zdarzają, bo przecież nie zmieniliście jedzenia? Może z racji wieku jej się coś niedobrego w brzuszku dzieje?
-
[quote name='Doti1986']Nie boję się bo Pixi na komendę stój zamiera w bezruchu i czeka jak do niej podejdę i jakoś nie ucieka i jest usłuchana i raczej na spacerze trzyma się blisko nie ucieka za innymi psami:)[/QUOTE] To Gracula też ma "stój" opanowane perfekcyjnie, lepiej niż przywołanie, bo czasem jak zwęszy coś ciekawego to głuchnie chwilowo :angryy:
-
[quote name='Natalia&Lola']To co ma Bondi to Aromaterapia Champion profesjonalny płyn do rozczesywania sierści, preparat dwufazowy z kreatyną. Z tego co tu widzę można go stosować na sucho i mokro. Jeszcze nie był próbowany, ale wąchałam go ja i Bondek i nam zapach odpowiada- chociaż ja zakatarzona :p Wypróbuję i dam znaka czy ten sray godny polecenia jest.[/QUOTE] Kilku naszych klientów kupiło w zoologu Championa i nie byli zadowoleni. Nie wiem jak ten płyn, ale na szampon narzekali. U nas ze śniegiem to samo, zaspy że hej, a jeszcze gratis chodniki ledwo co odśnieżone, jeśli nie w ogóle. W drodze na wydział kilka razy bym orła wywinęła, bo niby jakiś spychacz ten chodnik odśnieżał, ale warstwa lodu z pod śniegu została. Ludzie idą żółwim tempem w obawie o swe gnaty, ale odśnieżyli przecież i myślą, że są fajni... I też mnie przeraża wizja, że to wszystko się zacznie topić, poważnie się zastanawiam nad kupnem kaloszy.
-
Ja też chętnie sztuczkę zobaczę :) Ty szkolisz klikerem tak? Gracja miała pełną narkozę do usuwania zęba, ale na drugi dzień (zabieg miała wieczorem) już wróciła do żywych :)
-
Gdzie tort? Ja nie widzę :-( Ale może to i lepiej, nie będzie mnie kusiło :evil_lol:
-
[quote name='mat33']Świetnie cię rozumiem. Ja w łaśnie z obawy przed nieumyślnym stratowaniem przez długi czas nie pozwalałem maxowi bawić się z psami mniejszymi niż 6-7 kilo. Ale teraz Max jest już nieco starszy ( 2,5 roku) i nabrał nieco ogłady w kontaktach z mniejszymi pobratymcami. Nawet widzę że lubi sie bawic z mniejszymi pieskami i jest wtedy wyjątkowo delikatny. Ale bardzo czesto spotykam się z sytuacją kiedy na nasz widok ludzie w panice łapią swoje miniaturki, bo "ten wielki pies napewno zrobi i krzywde", a to całkowicie zbędne,ale oczywiscie nikt najpierw nie zapyta czy mój pies potrafi się delikatnie bawić...[/QUOTE] Z chęcią bym Was spotkała na spacerze i dała się Gracji pobawić z Twoim psem :) Ona z kolei woli większych od siebie kolegów, a niestety do jej ulubionego przerośniętego ON'kowatego mamy daleko :roll:
-
Po co legowisko, i tak skończy śpiąc w łóżku :evil_lol:
-
[quote name='FREDZIU']Witamy Gracje i jej pancie po długim czasie. No przyszła mama sliczniutka i biedniutka. A Fredziula idzie w czwartek do strzyzonka, bo już jej nie widac z za tych włosków:evil_lol:szczególnie nie widac ucholi;)[/QUOTE] Że śliczniutka to się zgadzam jak najbardziej, ale czemu zaraz biedniutka? :eviltong: A Fredziula do nas idzie uchole robić? To może się zobaczymy :) [quote name='ladyyork']Klaudia dawaj zdjęcia Graculki;)[/QUOTE] Nie mam, przecie w Olsztynie siedzę od środy :roll: [quote name='Karolina&Lucky']Hej Klaudia :multi: Super wyglądałaś, fajnie włosy miałaś zrobione, podoba mi się :p Sukienka też fajna :loveu: Ja też bym chętnie jakieś zdjęcia Gracji obejrzała :siara:[/QUOTE] Dzięki :lol: Na zdjęcia to trza będzie się uzbroić w cierpliwość i poczekać niestety...
-
[URL]http://img693.imageshack.us/img693/6416/dsc00069e.jpg[/URL] ma taką zagubioną minkę w tym tunelu :eviltong:
-
[quote name='karkakarka']Hej Klaudia, nasza dogo-dżago! hihi A ja myślałam, żre ty na trzyletnich jesteś, a tu mi wynika, że na 4-cio letnich... Ja też miałam połowinki :) Ale za 1,5 roku koniec już :p[/QUOTE] Lepiej - na 5-cio letnich - 3,5 inżyniera i 1,5 magistra :eviltong: [quote name='Pegaza']Klaudia poka jesio nowe fotki polowinkowe:)[/QUOTE] Na razie nowych niet, muszę się wbić do akademika kiedyś, może tam coś mają. [quote name='dzasta']O wreszcie Cię widzimy :) Bardzo ładnie wyglądałaś :) Moje połowinki to jednak chyba trochę inaczej wyglądały bo i stroje zgoła inne były :) Właśnie właśnie jak tam ciężarówka?[/QUOTE] Ja już się gdzieś na początku pokazałam z Graculą ;) Za komplementa dzięki :) Nasze połowinki były w garniakach i kieckach wieczorowych :) [quote name='ladyyork']Klaudia jak się czuje nasza ciężarówka,wymiotuje czy juz nie, mówbo jestem ciekawa jak jej ciąża przebiega:lol:[/QUOTE] Jak na razie bez zmian, nic się ciekawego nie dzieje. [quote name='Yoko2009'][URL]http://img180.imageshack.us/img180/2296/sl271381edited.jpg[/URL] No no no piękna dziewczyna w ślicznej kreacji:) fajnie miałaś włoski upięte:)[/QUOTE] [quote name='niunka04']o kurde jaka laska!!!:) no kochana ładniutko. Fryzurka super;)[/QUOTE] [quote name='Katie']Hej Klaudia :loveu: super wygladalas :lol:[/QUOTE] [quote name='dysia-u'][URL]http://img180.imageshack.us/img180/2296/sl271381edited.jpg[/URL] wszystkie trzy oczka ładne hihi[/QUOTE] Dzięki :) No tylu komplementów na swój temat to się dawno nie naczytałam ;)