-
Posts
4637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *kleo*
-
[quote name='chrupcia']a takie uczucie jak sie maluszki ruszają musi być wspaniełe:) ale jak dobrze pamiętam to Gracja ma wyznaczony poród na 13 marca? to już nie tak daleko:)[/QUOTE] Na razie jeszcze słabo się ruszają, ale to kwestia tygodnia jak te ruchy będzie nie tylko czuć, ale i widać :) A poród ostatnio nasz wet wyliczał z progesteronu i wyszło mu między 8 a 10.03, zobaczymy. Reszta wczorajszych fotek - na kolanach też spała :eviltong: [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/6469/p1030223h.jpg[/IMG] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/4479/p1030211.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/9238/p1030220f.jpg[/IMG] I dzisiejsze poranne [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/2078/p1030237i.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/4444/p1030239r.jpg[/IMG]
-
Ja musiałam Gracji przymusowo dupsko myć dziś, chyba się za bardzo obżarła i małą rewolucję miała.
-
Ooo, a teraz widzę fotki. Fajna poza kołami do góry :)
-
Faktycznie jakaś większa się wydaje :)
-
Gratulacje dla dożkowej mamusi i szpicowego tatusia :)
-
[URL]http://i48.tinypic.com/ieknd3.jpg[/URL] oj te nasze yory wszystkie mają w kąpieli takie zbolałe miny :evil_lol: A wyczesany śliczny, chyba szybko mu te kudełki rosną?
-
No to se sąsiad wymyślił, nie zamordowali go inni za spowodowanie tej awarii?
-
[URL]http://images47.fotosik.pl/263/b6a53ff7a1644784med.jpg[/URL] ale super, faktycznie wygląda jakby się wspinał :)
-
Ja też nie widzę fotek :-(
-
A moja ciężarówa to już chyba do 3 kg dobiła :eviltong:
-
Oj chyba jej wykrakałam tego weta... Niech dziewczyna szybko do zdrowia wraca :)
-
[quote name='karkakarka']dopiero w czerwcu więc ma czas żeby odrosnąć a jak nie odrośnie to nie wystartujemy. Najwyżej we wrześniu :)[/QUOTE] Oj no to o czym my mówimy, do czerwca pewnie że urosną i da się wyrównać :) I nie odwlekaj startu, dobrze radzę, mam od czasu do czasy wątpliwą przyjemność podszkalać sukę, która wystawy zaczęła niedawno w kl. pośredniej i uwierz - nie jest różowo...
-
[quote name='Borówka16']No mi też głośno nikt nie mówił ,ale paru osób wzrok pokazywał ,że tak sądzą :evil_lol: A ja mam ich gdzieś :evil_lol:[/QUOTE] Pokazywać też nie pokazywali, ale nawet jakby, to wolę wyjść na wariatkę (którą i tak już podobno jestem, bo mam 3 koty i 2 psy w domu i jeszcze na wystawy jeżdżę i uczę czegoś moje suki) niż by miały Tinie znowu tak mocno nogi marznąć :evil_lol:
-
[quote name='Doti1986']No ładny leniuszek z niej:) A w budce się schowała przed natarczywym paparazzi;)[/QUOTE] Ona zawsze tam leży, to jest jej legowisko w pracy :) [quote name='karkakarka'] [URL]http://img30.imageshack.us/img30/1898/p1030201v.jpg[/URL] nie za ciasno jej w tej bydce hihi wygląda jak sardynka w puszce :) Ja też ostatnio dorwałam nożyczki i powycinałam niektóre końcówki u Cleosi te co się zawijały hihi terz jak się ją rozczesze to ma schody i wygląda jak pół doopy za krzaka hehe[/QUOTE] Chyba nie ciasno, ma jeszcze duży skiper do dyspozycji a wciska się w tą małą budę :eviltong: Ty to jo, żeś odwaliła psu fryz :evil_lol: Kiedy pierwszy raz startujecie? Może da się wyrównać ;)
-
[quote name='Elitesse']my rodzimy za 3 tygodnie :) juz sie nie moge doczekac bo ostatnie szczeniaczki byly u nas w grudniu 2008[/QUOTE] My też za 3 tygodnie :) Pierwsze maluchy Graculi i ogólnie nasze pierwsze :) W ogóle to wczoraj przeżyłam lekki szok ;) Nie widziałam suki przez tydzień, jak wyjeżdżałam była tylko lekko zaokrąglona, wczoraj wróciłam a tu już niezły brzuszek urósł :) Ciekawa jestem jak będzie po kolejnym tygodniu, bo teraz to już chyba z dnia na dzień jest coraz szersza :lol:
-
[quote name='Karolina&Lucky']Takiej to dobrze :loveu: [URL]http://img251.imageshack.us/img251/9207/p1030182.jpg[/URL] Ale ona jest słodka :loveu: [SIZE=1][COLOR=Silver]Chętnie porwałabym Grackowe dziecię :loveu: Bo samą Grackę to już zostawię, nie będę taka :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Gracki bym broniła jak lwica :evil_lol: Ale dziecię proszę bardzo ;) Ale wydaje mi się że będą bardziej do tatusia podobne niż do Graculi. [quote name='Aga&Dakar']A zalatwia sie w ogole...;-) Jest cuuuuudowna, wycaluj ja ode mnie moooocno!!! Zajrzyj do mnie koniecznie, tylko wiesz......wygodny fotel ;-)[/QUOTE] Załatwia się owszem :evil_lol: Dzisiaj to nawet trochę po dworze pochodziła :p [quote name='chrupcia']Witam:) widzę że doczekałyśmy sie zdjeć slicznej Gracji:)[/QUOTE] No przecie Wam obiecałam to i są :) Jutro wrzucę resztę, bo dziś mi coś dogo zamulaszczo chodzi i spać idę. A wiecie co, wydaje mi się, że te małe potworki zaczynają się powoli ruszać :loveu:
-
Już widziałam. W kwestii wciskania kitu to akurat tyle się już nasłuchałam, że chyba nic mnie nie zabije :evil_lol:
-
[quote name='Karolina&Lucky']Haha, no nieźle :lol: W ogóle czasami to można się nieźle pośmiać z takich mitów... szczególnie jak mówią je 'znawcy'. Mój sąsiad już kilka razy mówił mi o Lucky'm 'ładny piesek, ładny, ale takie to krótko żyją' :cool1: Nie wiem skąd on to wziął, ale nie szło mu przetłumaczyć, że to właśnie częściej bywa tak, że mniejsze rasy żyją dłużej. On wie swoje. :p A co do książki, to zaraz będę rozmawiała z pewną osobą, może mi pożyczy :loveu:[/QUOTE] Znawców Ci u nas dostatek, jak się pracuje z psami i przyjmuje kilku klientów dziennie to ładne kwiatki można usłyszeć od czasu do czasu :evil_lol: Latem w naszym parku gdzie chodziłam z dziewuchami też ich było spore zagęszczenie :eviltong:
-
[URL]http://img718.imageshack.us/img718/50/obraz075l.jpg[/URL] to się nazywa uśmiechnięty pies :) Chyba zadowolona z wizyty u fryzjera ;)
-
No to szybko się Toffiś otrzepał po zabiegu, zuch chłopak :)
-
[quote name='Borówka16']Kleo ,pewnie Ciebie też niektórzy za nienormalną mają ? ;)[/QUOTE] Nikt tego głośno nie powiedział, ale zainteresowanie Tina wzbudzała ogromne, to fakt.
-
[URL]http://i48.tinypic.com/k2xzc2.jpg[/URL] jak taki aniołek :loveu:
-
[URL]http://img709.imageshack.us/img709/3692/pict8497.jpg[/URL] z tą adresówką to prawie jak z medalem wygląda :)
-
[quote name='Aga&Dakar']Kleo to Ty siadaj inaczej jakos na tym krzesle...:eviltong:[/QUOTE] Siadać to ja siadam całkiem stabilnie, tylko co z tego jak mnie ataki śmiechu przy niektórych fotach dopadają :eviltong: a są one pełne ekspresji :evil_lol:
-
Cześć dziewczyny :) Popstrykałam dziś trochę i tak jak obiecałam są foty: Ja wstałam, a ona nawet głowy nie podniosła [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/6990/p1030178.jpg[/IMG] Pojechałyśmy do pracy i tam poleżała trochę z otwartymi oczami, ale zakamuflowana ;) [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/4294/p1030180e.jpg[/IMG] Jednak potem łaskawie pokazała całą twarz [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/9207/p1030182.jpg[/IMG] Pogryzła trochę gnatka [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/1898/p1030201v.jpg[/IMG] I poszła spać dalej :evil_lol: [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/8633/p1030187m.jpg[/IMG] I tak oto ostatnimi czasy mój pies spędza całe dnie :eviltong: