Jump to content
Dogomania

*kleo*

Members
  • Posts

    4637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *kleo*

  1. A no nie, ale za to jak Gracja była malutka to ludzie pytali, czy jest córką Tiny :evil_lol: Zobaczysz Marzka, im dłużej będziesz miała yorki, tym bardziej będziesz wredna dla "znawców", aż staniesz się stereotypową paskudną yorkarą :diabloti: EDIT: No no, ale za to jakie wyczesane i błyszczące te Twoje kundle :loveu:
  2. Mi też letni widok się podoba zdecydowanie bardziej :) Tęsknię już za taką soczystą zielenią, nie mogę się prawdziwej wiosny doczekać, bo na razie u nas taka niemrawa się ujawnia ;)
  3. [quote name='tigrunia']Nooo.. fajnie, co nie? :loveu: Kojec już złożony, legowisko dla dzieci kupiłam na wystawie nic tylko wypatrywać porodu :evil_lol:[/QUOTE] No to fest przygotowania poczyniłaś, u mnie dopiero płotki dziadek zbija i kojec będę rozkładała w czwartek. Ale kocia kuweta już się z mojego pokoju wyprowadziła (bo mój pokój jako najmniej używany został na psiarnię przemianowany ;)). A maluchy już Graculę kopią :p
  4. U mnie też się wietrzycho zerwało. A w dzień było tak przyjemnie, prawie że wiosnę było czuć :)
  5. Uwielbiam takich "znawców" :evil_lol: Ja co chwila słyszę, że Gracja to na pewno miniaturka, a napotkany piesek jest "z tych większych", ale to już chyba standard :eviltong:
  6. I ciąg dalszy, sobotnie fotki z salonu. Dziadek Harnaś mój PON najulubieńszy :loveu: [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/107/p1030186.jpg[/IMG] Rudzik co miał być Shi tzu a wygląda jak Lhasa [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/6195/p1030241.jpg[/IMG] I Dżeki który trząsł porami przed Rudzikiem :evil_lol: [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/7302/p1030247x.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Pegaza']No jasne ze chcemy dawaj Nomi Gracje i co tam jeszcze masz:eviltong: Doti Ty ją nie kus bo ona i tak ich nie zetnie hehe[/QUOTE] Ja nie, ale moja okrutna matka tak... No ale zobaczymy jak włosy będą wyglądać po szczeniakach, jak będzie tragedia to Gracja dostaje fryzurkę i ma wolne do weteranów, a jak będzie co zbierać i włos jej się poprawi to może ją wystawię z ciekawości w otwartej :) No i fotki dam, jak już tak mnie namawiacie ;) Gracja i Naomi razem - no i która jest która? :evil_lol: [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/9480/p1030199.jpg[/IMG] Odpoczynek tym razem w torbie [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1815/p1030245.jpg[/IMG] I dziewczyny z klientem - nie mogłam się powstrzymać :evil_lol: [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/2154/p1030227.jpg[/IMG]
  8. Ale Twoje dziewczyny mają fajne ubranka :) A Somie ta kolczatka faktycznie tak jakoś bimba... :evil_lol:
  9. [quote name='chrupcia']hehe, tak mi troche inaczej wyglądała, bo ciemniejszy włos, ale jakoś nie pomyślałam że mogłabys tak nas sprawdzić:D;)[/QUOTE] Sprawdzać to może nie, ale byłam ciekawa, czy ktoś zauważy i się odezwie, że oszukałam trochę z fotkami :eviltong: [quote name='Nati28']Ja zauwazylam ze to nie Gracja bo ma papilota zamiast kitki :evil_lol:[/QUOTE] No niestety mama się rozleniwiła i Gracja straciła trochę włosów i papilota z głowy. W ogóle długie włosy stoją pod znakiem zapytania :-( [quote name='FREDZIU']Hejka niedzielne, witamy sie i pozdrawiamy:multi: Gracja to śliczna mamuśka, widziałam ją na żywo i dotykałam brzuszek:crazyeye: o Boże gdzie ona ma te dzieciaczki, a taka spokojniutka jest:loveu: Sliczniutka:loveu:. Trzymamy kciuczki.[/QUOTE] Ona to zawsze spokojna była, czego nie można o tych małych potworkach powiedzieć ;) Kopią tą matkę swoją coraz bardziej, szczególnie ten z prawej strony :eviltong: No i Pani Fredzi może potwierdzić dziewczynom, że brzuch już spory prawda? :lol: [quote name='Pegaza']E no wiesz wlos ciemniejszy ale czasem aparat przeklamia..z tym ze zauwazylam nad noskiem ciemniejszy wlos [URL]http://img246.imageshack.us/img246/4479/p1030211.jpg[/URL] i to mnie chwile zastanowilo..hehe no ja sie nabralam i jeszcze do Liv ją przypisalam hehe[/QUOTE] Pod noskiem i smolenia na głowie, Gracula ma przecie czysto złotą głowę :p A Naomi faktycznie też trochę do Livki podobna :) Mam jeszcze kilka fotek do wklejenia, chcecie? :cool3:
  10. A ja jestem ciekawa, jak Gracja by zareagowała na takiego zwierza, ale wolę nie ryzykować ;)
  11. [quote name='sodalis']My też już po, ciężko było, poszło dużo oxytocyny, glukozy, theracalcium, bioakrylu, ostatni szczeniak dosłownie został wymasowany i wyciągnięty, ale się udało. Maluchów 7, mama nie cięta - teraz odsypia.[/QUOTE] Gratulacje :) A ja dzisiaj poczułam maluchy pod ręką, kopią mamę te potworki :)
  12. [URL]http://i46.tinypic.com/wm18w7.jpg[/URL] piękna koleżanka ajjjj uwielbiam te mordy :loveu:
  13. [URL]http://i46.tinypic.com/1555ks4.jpg[/URL] tak dawno Fredzi nie widziałam, a ona w międzyczasie na ślicznotkę wyrosła :) no i może patrzę stronniczo, ale mamunia się spisała dobrze :)
  14. A ja chcę zobaczyć jak się moja mamunia spisała :)
  15. [URL]http://images38.fotosik.pl/259/f16132725ac30974med.jpg[/URL] tu jest świetny, jak taki szalony rockman :evil_lol:
  16. [quote name='Kiłi']life is brutal:boom:[/QUOTE] [quote name='hecia13']... and full of zasadzkas :D[/QUOTE] [quote name='Diora']no i often kopas w dupas, czyz nie??:ghost_2:[/QUOTE] And za każdym corner czeka na ciebie danger... tak żeby już komplet był ;)
  17. Oj dziewczyny, chyba niedokładnie oglądacie naszą galerię. Naprawdę żadna nie zauważyła, że na 2 i 3 zdjęciu to nie Gracja? :evil_lol:
  18. A moje dziołchy nie puszczają bąków, chyba że jakieś szlachetne mają, bo ich ani nie czuć ani nie słychać ;)
  19. My też byśmy pewnie dłużej łazili, ale ja taki mały tyranozaurus jestem, więc szybko porządek zrobiłam, załatwiłam co trzeba i wyszłam. Deski kupione i teraz dziadek będzie zbijał płotki, jego też zatrudniłam, a co :evil_lol:
  20. [quote name='Pegaza']Klaudia bryle sie kup:eviltong: :)[/QUOTE] A wiesz że by się przydały czasem :eviltong:
  21. No popatrz, a Gracula właśnie nie chciała jeść zwietrzałej, jak za długo karma poleżała to już fuj była :eviltong: Przed ciążą była taki niejadek, że jadła raz dziennie, a teraz dostaje 3-4 razy dziennie.
  22. Ale macie ładną pogodę :) U nas też dzisiaj słonko świeci, ale zamiast wziąć dziołchy na dwór to byłam w Praktikerze kupować deski żeby płotek w drzwi wmontować, bo mnie olśniło, że już mało czasu na przygotowania zostało.
  23. Ooo, Be wróciła :multi: Dasz jutro znać po usg czy coś się tam wykluło mam nadzieję? ;)
  24. [quote name='Pegaza']no a firanka przy chlopczykach to nie jest dobry pomysl niestety..;) oni sie zawsze obsikuja..[/QUOTE] Zawsze można pampersa założyć, słyszałam że są takie pieluchy dla samców :eviltong:
  25. Ten 13.03 to ja wyliczyłam, bo odliczałam od sobotniego krycia, a doktor od czwartkowego. Pewnie on ma rację, zawsze dobrze wyliczał porody :)
×
×
  • Create New...