Jump to content
Dogomania

vege*

Members
  • Posts

    6950
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vege*

  1. [quote name='Yuki_']Miałam na myśli wysokie klatki, niezabezpieczone i jakieś meble (chomiki nawet na meble potrafią wejść:diabloti:)[/QUOTE] No ale przecież każdy MYŚLĄCY człowiek klatkę zamyka i chomika nie zostawia bez nadzoru
  2. [quote name='Majkowska']a Wartkunia ma czipa ! i paszport! i rodowód! i metrykę! i ksiązeczkę zdrowia! :evil_lol:[/QUOTE] psujesz nam zabawę!!! :cry:
  3. [quote name='Yuki_']I nie powiedziałam że nie można trzymać chomików w klatce. ;)[/QUOTE] Ale mówiłaś, że się nie mogą wspinać bo się połamią jak spadną:diabloti:
  4. Yuki pisałaś, że chomika nie wolno w klatce trzymać bo się wspinać nie może, a twój to w czym siedzi? W kartonie? :diabloti: [url]http://img84.imageshack.us/img84/1593/tndscn0816k.jpg[/url]
  5. [quote name='Yuki_']A po to że jak pies ci ucieknie łatwiej go znaleźć tzn. ten kto go znajdzie, dzowni pod numer z adresówki ;) Moja Figa ma z tasco i kakadu, Kena z kakadu, a Juna nie ma. Wszystkie mają chipa.[/QUOTE] Chipa też nie mam :placz:
  6. [quote name='Yuki_'] czy wasze psy mają adresówki?[/QUOTE] nie, a po co mi? :hmmmm:
  7. [quote name='Yuki_']przed ucieczkami i wypadnięciem z akwarium.[/QUOTE] Nie. Napisałaś, że w klatce nie mogą się wspinać bo spadną i sobie coś zrobią, ale jak? W klatce są półki więc te wysokości między piętrami mają ok 10 cm, a co jak w akwa wejdzie na siatkę, zaczepi się na niej i też spadnie :diabloti:
  8. [quote name='Yuki_']Dlatego siatka w akwarium chroni przed ucieczkami.[/QUOTE] chyba nie zrozumiałaś o co mi chodzi
  9. Po kołowrotku też mogą wejść na siatkę, spaść i się zabić :diabloti:
  10. [quote name='Naklejka']Babcia zawsze miała psy, dopiero od jakiś kilku lat nie ma psa. No ale po naszym pobycie tam z 4 psami raz na zawsze jej się odechce psa :evil_lol: Nasze stado świetnie się dogaduje, nie ma problemu ze wspólnym mieszkaniem ;)[/QUOTE] Nie napisałam, że psy się nie dogadują, ale się domyśliłam właśnie co babcia będzie czuła :evil_lol:
  11. [quote name='Angi']do babci jedzie, pisała :D[/QUOTE] nie doczytałam [quote name='Naklejka']Tak, do babci. Jadę z przyjaciółką i [B]całym naszym psim stadem[/B] :D[/QUOTE] będzie ciekawie:evil_lol:
  12. U mnie w nocy było -20, w dzień -10 :( Wczoraj jak jechałam do warszawy o 6.30 rano to sobie wyobraźcie co czułam przez ponad godzinę gdy na dworze -20 z rana i nieogrzewany autobus :placz: nie czułam żadnej części ciała, żadnej!
  13. [quote name='Yuki_'] PS. czy królik może mieszkać w akwa, czy nie bardzo?[/QUOTE] Nie, nie może. Akwarium jest dla rybek :lol: Królik by z niego bez problemu wyskoczył (mój skakał bez problemu na łóżko o wys 65 cm) no i zero przewiewu
  14. [url]https://imagizer.imageshack.us/v2/800x532q90/826/42nc.jpg[/url] ale piękne kociska :loveu: Sati już tak urosła czy ta czarna sunia jest taka nieduża? :)
  15. Nuka też jak widzi, że mam coś w dłoni i będziemy powtarzać komendy to jest tyyyle radości, że jestem często podrapana, ale wystarczy, że powiem siad to wtedy siada, uspokaja się i możemy dalej ćwiczyć :)
  16. [quote name='Naklejka']Jetsan często jest biały, jak są przymrozki :lol: on w domu śpi kilka razy w roku tylko. Wyprałam wszystkie smycze, obroże, szelki, ręczniki, kocyki. Spakowałam zapas karmy, przyszykowałam potrzebne akcesoria i zabawki, jutro spakuję swoje rzeczy i będę miała jeszcze wolny czas na wypad ze znajomymi :p z samego rana w niedzielę w drogę! :D Wczoraj kąpałam Arnika, dzisiaj czeka to Jetsa :diabloti:[/QUOTE] A gdzie się wybierasz? :)
  17. [quote name='katasza1']powiedzcie mi, czy jesli obroza ma max obwod 47 cm to przy zmniejszeniu po winna byc dobra na 33 cm w szyji? Nigdzie nie ma podanych wym. minimalnych :([/QUOTE] Obroże taks zmniejszają się o jakąś połowę max obwodu więc powinna być dobra :)
  18. [quote name='marta.k9080']karmy jeszcze takiej nie kupowałam,ale wątpię żeby Luna zjadła,w ogóle ona sporadycznie zjada karmę[/QUOTE] Ja nukę ostatnio przerzuciłam już tylko na karmę bo musi schudnąć ze 3 kg :roll: [quote name='dOgLoV']nie jest najgorzej , ale jak ostatnio obierałam i złapałam w rękę oko to aż mi sie cofnęło , nie wiedziałam ze teściowa oczu nie wydłubała :roll: ogólnie to zawsze Sebek ma to robić ale on nie dotknie nawet tego wiec ja robie to za niego żeby teściowa nie powiedziała ze wszystko sama musi do psów zrobić .... [/QUOTE] Ja bym nie dotknęła tego i tak, najwyżej by Nuka nie dostała tego do jedzenia :evil_lol:
  19. [quote name='marta.k9080']Luna czasami zjada makrelę,ale chyba długo bym jej rybą nie żywiła,to nie jest jej ulubiony pokarm[/QUOTE] nuka bardzo lubi ryby ale karm rybnych już nie :shake: [quote name='magdabroy']Ja jestem mięsożercą i mi żadne mięso nie śmierdzi :eviltong:[/QUOTE] mi tak śmierdzi xD moja mama jak kiedyś żołądki dla siebie gotowała to goownem mi zalatywało :diabloti:
  20. [quote name='magdabroy'] Co Wam tam śmierdzi? :hmmmm: Flaki, nerki to owszem, mogą śmierdzieć jak się je gotuje. Ale od kiedy gotowane mięso śmierdzi??[/QUOTE] Każde mięso jak się je gotuje to śmierdzi :diabloti: [quote name='dOgLoV'] ostatnio obierałam głowie karpia i jak poczułam zapach to bym sie schaftowała , musiałam wyjść zawiazac se nos recznikiem i wróciłam do obierania :diabloti:[/QUOTE] szacun za samo dotknięcie tego :evil_lol:
  21. [quote name='magdabroy']Ja bym Cię karmić nie mogła :shake::eviltong:[/QUOTE] Ze mną byś miała jeszcze trudniej :diabloti: Mnie sama nazwa już obrzydza, moja babcia to kiedyś robiła i moja mama lubi to jest, ale zawsze wyglądało obrzydliwie, bo ta galareta jest taka obleśna i dla mnie to cholernie śmierdziało :evil_lol:
  22. A która to Coco, a który to Hugo? :)
  23. [url]http://images62.fotosik.pl/571/d3cd14a458d7eff7med.jpg[/url] umarłam :loveu: jakie słodkości :loveu: buldogi są zajebiaszcze :loveu:
  24. Jakie cudne mordki :loveu: Więcej zdjęć!!!!
  25. Amber co za gracja w trakcie lotu:loveu::evil_lol: [quote name='dog193'] Ale macie śniegu :-o[/QUOTE] U mnie jeszcze więcej, a od rana znowu ciągle sypie :placz:
×
×
  • Create New...