Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. Marcelku, żadnych szans na domek.........
  2. Na razie mam rudego na choinkę Lolcie :loveu: będą wieczorkiem :evil_lol:
  3. Witamy uzdolnioną osóbkę :) Choinkowy Lolcio-bombka :evil_lol: wykonany na bazarek przez tucha :klacz: http://www.dogomania.com/forum/topic/143874-szukasz-oryginalnego-prezentu-wpadnij-wiele-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-tak%C5%BCe-ozdoby-%C5%9Bwi%C4%85teczne-do-0712/
  4. Lolusiu dogo wróciło :)
  5. Rokuś szczęśliwy w pościeli :), ale ławka parapetowa wymiata http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_11_2014/post-149783-0,27497600-1416611329_thumb.jpg, jak on tam wszedł :evil_lol:
  6. Nie wiem, czy byliście kiedyś na wątku Lorcia, zaglądam do niego od początku, zmiana niesamowita...... http://www.dogomania.com/forum/topic/37497-olbrzym-lori-co-mo%C5%BCe-zdzia%C5%82a%C4%87-morze-mi%C5%82o%C5%9Bci-i-ogrom-cierpliwo%C5%9Bci/
  7. Hopiacku :loveu: - zostań z nami, psami ......... bo wiesz,....... będzie smutno
  8. Dusiu :loveu: , jak dobrze, że nabrałeś ciałka, nie zmarzniesz na tym biegunie :evil_lol: . Sama nie wiem czy chciałabym już śnieg, ale kto się nas pyta :megagrin:
  9. Na pewno :evil_lol: A bis został nazwany Małe Rude tylko troszkę mu się urosło :megagrin: Lolisiu :loveu: idzie zima, nie daj się oskubać aby dooooopsko nie zmarzło.
  10. Tylko jakiś troszkę smutny http://images69.fotosik.pl/368/f33e1bd5860757e9med.jpg, chyba stęsknił się bardzo :evil_lol: , ciekawe za kim....
  11. To jest najtrudniejszy i najmilszy moment, jak to pogodzić...... Trzymaj się mamusiu :loveu: i powodzenia Milusiu :loveu:
  12. Zosieńko słoneczko ależ masz skrzydła :) http://up.programosy.pl/foto/1256_1.jpg, przyleć na chwileczkę ......
  13. To jeszcze nie najgorzej by było :evil_lol:
  14. Ależ Lolcio :loveu: forsiasty :klacz:
  15. Zamawiaj togusiu, zamawiaj, popierdółka nie może być głodny :evil_lol: RC najbardziej mu smakowała :)
  16. Togusiu-babciusiu od Nas też serdeczne gratulacje :) Pakujcie się z Lolciem w samolot i lećcie w odwiedziny do maluszka. I bardzo poproszę zamówić nowe jedzonko dla Cięciunia, togusia na początku września zamówiła jakąś nowość, która to wcale nie smakuje Lolciowi i tak się męczą, togusia prosi jedz Lolusiu, a On nieeeeeee :pissed: Są tymczaski u Pani Irenki i chętnie zajma się jedzonkiem :)
  17. Wątki te togusia ma w subskrybcjach i w każdej chwili może w nie wejść :) , zaginęły te stare dawno nie odwiedzane :)
  18. Jak noc minęla ? Śpiewaczka miała przerwy na sen :sleep2:
  19. Przytupciałam do Zojki, spokojnej nocy życzę :)
  20. Togusiowe wątki się zagubiły, trzeba było odszukać :evil_lol:
  21. C.D. http://www.dogomania.com/forum/topic/72396-pudlowata-ma%C5%82olata-nigra-ju%C5%BC-nie-szuka-domuju%C5%BC-go-ma/ http://www.dogomania.com/forum/topic/89172-kosmaty%C5%9Bliczny-rondelek-z-%C5%BCywieckiego-ronda-ma-wymarzony-domek/ http://www.dogomania.com/forum/topic/12565-krak%C3%B3w-ligota-grall-w-nowym-domu/ http://www.dogomania.com/forum/topic/18491-male%C5%84ki-puszek-po-wypadku-szcz%C4%99%C5%9Bliwy-w-swoim-domu/ http://www.dogomania.com/forum/topic/98260-roczny-golden-bielsko-b-ju%C5%BC-bezpieczny-w-nowym-domu/ http://www.dogomania.com/forum/topic/99187-jestem-zaka%C5%82%C4%85-rodziny-musz%C4%99-znikn%C4%85%C4%87-zuza-ma-dom/ http://www.dogomania.com/forum/topic/87511-xavier-w-typie-huski-niezwyk%C5%82e-koleje-losu-juz-w-domu/http://www.dogomania.com/forum/topic/77868-uciekinier-ze-schronucudny-teodor-na-kanapie-u-ma%C5%82gosi/ http://www.dogomania.com/forum/topic/72593-kud%C5%82aty-czesio-adhd-trudna-adopcja-ale-zostaje-w-ds/ http://www.dogomania.com/forum/topic/103382-mila-autostopowiczka-kosmata-babcinka-z-ulicyju%C5%BC-we-w%C5%82asnym-domku/ http://www.dogomania.com/forum/topic/109527-cud-mi%C3%B3d-i-orzeszki-tylko-na-zapisy%E2%80%A6jasminka-ju%C5%BC-w-nowym-domku/ http://www.dogomania.com/forum/topic/74339-lilka-wygra%C5%82a-walk%C4%99-o-%C5%BCycie-ca%C5%82a-pi%C4%85tka-w-swoich-domach/ http://www.dogomania.com/forum/topic/112924-alwik-ma%C5%82a-poczciwina-z-niedow%C5%82adem-i-pogruchotan%C4%85-miednic%C4%85-ma-cudo-nie-dom/
×
×
  • Create New...