Togusiu-babciusiu od Nas też serdeczne gratulacje :)
Pakujcie się z Lolciem w samolot i lećcie w odwiedziny do maluszka.
I bardzo poproszę zamówić nowe jedzonko dla Cięciunia, togusia na początku września zamówiła jakąś nowość, która to wcale nie smakuje Lolciowi i tak się męczą, togusia prosi jedz Lolusiu, a On nieeeeeee :pissed:
Są tymczaski u Pani Irenki i chętnie zajma się jedzonkiem :)