Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. Zdrówka Boruniowi i samych serdeczności w Nowym 2015 Roku życzymy z Lolusiem
  2. Kacperku kochany szczęśliwego Nowego 2015 Roku Tobie i całej Twojej Rodzince życzymy z Lolusiem
  3. Wszystkiego co najlepsze w Nowym 2015 Roku Lorciowi i jego opiekunkom życzymy z Lolusiem
  4. Wszystkiego co najlepsze w Nowym 2015 Roku
  5. Szczęśliwego Nowego 2015 Roku życzymy Wszystkim
  6. Kropeczko, wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku życzymy
  7. Śliczne psie dziecko, a tu łypie jak Loluś http://images68.fotosik.pl/482/e4bbb6c75a55669bmed.jpg togusiu jak udźwigniecie koszty, na pewno są duże, a i faktury SBM pewnie nie opłacone.......
  8. Małgosia wróciła :) jak fajnie. Togusiu, jak stoimy z galotami ....
  9. Lolusiu, ależ Ci się zarosło, chodź do mnie, zaraz Cię oskubię :)
  10. Wesołych Świąt życzymy z Lolciem
  11. Wesołych Świąt życzymy z Lolciem :)
  12. Wesołych Świąt życzę Wszystkim Wasz Loluś
  13. Ale nie takie było zamierzenie, buziale świąteczne
  14. Dusio nauczył się bawić :klacz: i jak pięknie się uśmiecha :loveu:
  15. Już ustroiłam choinkę
  16. Może pieluszka jest za mała do wielkości suni. Lolcio waży 8 kg, a pieluszki nosi Happy Bella Nr 5 - 12-25 kg. Możesz przywiązywać pieluszkę do szelek na pleckach, jak tylko góra spada. Lolcio nie zostaje dłużej sam w pieluszce niż 3-4 godz. przepełniona pieluszka może powodować odparzenia, zakażenia, pod ciężarem może się również urwać.
  17. Witam serdecznie :) Loluś piesek po wypadku komunikacyjnym,nosi pieluszkę od 2009 roku, przetestowaliśmy wiele pieluch, u nas najlepiej sprawdzają się te z BELLI, chodzi o chłonność, trwałość przylepców, wielkość. Z suczkami jest łatwiej, u piesia siurasek :evil_lol: wyłazi z pieluszki, dlatego musimy ją mocować na brzuszku gumką do szelek w których chodzi cały czas. Pieluszkę zakładamy odwrotnie niż dzieciom, przylepce są na plecach, na ogonek wycinamy dziurkę, musisz przetestować w którym miejscu wyciąć dziurkę aby było najwygodniej i musisz obserwować swoją sunię jak czuje się w pieluszce, aby jej nie niszczyła. Zapraszam na wątek Lolcia, w razie pytań pisz.
  18. Witamy :) togusia w przerwie między pieczeniem ciasteczek a łapaniem kotków na pewno potwierdzi :)
  19. Majorku trzymaj się, musi być lepiej :)
  20. Ciekawe co stałoby się z choinką gdyby ciasteczka na niej zawisły :evil_lol:
  21. Loluś :loveu: choinkowy :klacz:
  22. Mam nadzieję, że wcześniej kociambry nie zrzucą wszystkiego :evil_lol:
×
×
  • Create New...