Hym, to ja mogę zadeklarować symboliczne 10 zł/mc (więcej naprawdę już nie mogę), ale jak ten DT będzie przedstawiać rachunki. :p Przy malutkim piesku, jeśli nie potrzebuje specjalistycznej karmy albo - odpukać - leczenia, 100 zł/mc to baaardzo dużo...
Może, skoro to ktoś znajomy, łatwiej byłoby po prostu dostarczać tej osobie karmę?
I ważniejsze: Czy jest szansa, żeby malutkiej zrobić jakieś jeszcze zdjęcia?