to ja też coś wstawię do oceny :)
[img]http://lh4.ggpht.com/_H3S_n8Zuukw/S7SDUTf2M4I/AAAAAAAAEV4/Fk641c6qetI/s512/_DSC4097.JPG[/img]
[img]http://lh5.ggpht.com/_H3S_n8Zuukw/S7Rr_zI90LI/AAAAAAAAEVY/zHWw64Wn-pE/s720/_DSC4078.JPG[/img]
[img]http://lh3.ggpht.com/_H3S_n8Zuukw/S6-CbpbdX5I/AAAAAAAAEOM/dGdw5Fw-2A0/s512/_DSC3659.JPG[/img]
[img]http://lh5.ggpht.com/_H3S_n8Zuukw/S6-EYWlsWdI/AAAAAAAAEPI/1PX19eITzWI/s720/_DSC3733.JPG[/img]
[quote name='Czarnulka']
Ale dobra, no moze sie skonczyc tragicznie. Ale czy da sie Huskiego nauczyc przywołania? Moze i da sie ale nie wszystkie...
[/QUOTE] :mdleje: :mdleje:
powiedzcie mi jaki kantar będzie najlepszy na Augie i jaki rozmiar?
i jeszcze jedno. czy przy mocnym, gwałtownym pociągnieciu psi kark jest bezpieczny i nie zostanie za bardzo poddany próbie?