Jump to content
Dogomania

Chantell

Members
  • Posts

    2180
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chantell

  1. a czego nie akceptują, bo się doczytać nie mogę? ps. skromniutko zapraszamy na nowe fotki :)
  2. no to czekamy na fotki. ps. skromniutko zapraszamy na nowe fotki :)
  3. Chantell

    Diana :)

    śliczne :* my skromnie też zapraszamy na fotki.
  4. Chantell

    Ares...

    nie mogę zedytować. dżizas jak to wygląda gaga, edzio i jacob w watchersach xD
  5. Chantell

    Ares...

    super mi prima aprillis ;/ wcięło mój avek, a nawet go nie mogę znaleźć ;/
  6. Chantell

    Ares...

    omg mi też!! =/
  7. Chantell

    Ares...

    no własnie zastanawiałam się, że z filtrem to chyba cudu musiałabyś dokonać żeby ostrość złapać xD :loveu: daj coś nowego
  8. heey :D my tu chyba pierwszy raz (?) śliczne kociaki i pies też cudo :D
  9. [quote name='chi23']Pisałam do ciebie i napisałaś że na one są Augie. To dużo za duże, zresztą nie mogę na razie nic kupować. Pomyślimy coś na urodziny Gabi:D:D:D[/QUOTE]Augie już dawno wyrosła a regulacja jest 30-50 ;p
  10. [quote name='BullWest']Może tego na fotce nie widac, ale ten Fiolet na Shilli jest przeboski:d Chyba zamowie w poniedziałek Florala. Tylko tak: potrzebuję zwykłych, gładkich bez wzorkow (co by pasowały do rożnych obroż) smyczy regulowanych, najlepiej 2,4 m fioletowej i rożowej. Czy ktoś wie gdzie mogę takie kupić?[/QUOTE] odezwij się do Taks. na pewno Ci zrobi jak ją znam
  11. Chantell

    Ares...

    to łoko zrobiłaś z filtrem?
  12. jaki super :loveu: ile ma szer. ta obroża?
  13. nie ma to jak szczery pies xD
  14. no to weźmiesz go na ręce i też założysz królicze uszka a on bedzie koszyk trzymał :PP
  15. dałaś mu kość z padliny? wow xDD Augie dzisiaj jakimś szczurem martwym wywijała blee. musiałam ją wykąpać
  16. [quote name='Feigned']dzięki :loveu: to ON :evil_lol:[/QUOTE] nie bij xDD ładnie mu :D
  17. ślicznie jej w tym rogzie :)
  18. Claudia skoro tak, to nic do Ciebie nie mam :)
  19. czemu sądzisz, że pies wystawowy się nie bawi? Jeszcze większej głupoty nie słyszałam. Męczeniem jest ubieranie psa w domu, jak jest ciepło i to tylkko dlatego, bo Tobie podoba się on w przebraniu mikołaja. To jest dopiero paranoja. Jeżeli jest zimno, rozumiem, bo sama wtedy swoją ubieram, ale nie wygłupiam się tak.:roll:
  20. Chantell

    Ares...

    skakanka najlepsza :D
  21. zapraszamy skromnie do oglądnięcia rosiczkowatych xD
  22. no to widocznie nie ma siły jej nawet naciągnąć, czyli dla niej to tak, jakby szła na zwykłej smyczy
  23. ja tu tylko wspomniałam o tym, że nie narzekałam, jak się im linki plątały, bo to się nie działo mimo, ze się razem bawiły. tylko tyle :)
×
×
  • Create New...