Jump to content
Dogomania

Chantell

Members
  • Posts

    2180
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chantell

  1. hihi xD Augie na szczęście przeszło kupojadztwo xD pamiętam tylko, jak moje Barnadynka prysła przez ogrodzenie i po 15 minutach wróciła CZARNA z gówien. Nie wiem skąd ona to wzięła i jak to zrobiła, że wszystko tym było usyfione, ale smród był NIE do zniesienia _._
  2. Chantell

    Ares...

    jak mam być szczera, to mi się nie chce xD
  3. Chantell

    Ares...

    a buu trudno.
  4. Chantell

    Ares...

    taką jakąkolwiek bez zmniejszania?
  5. Chantell

    Ares...

    Shel widziałam, że Dariannie sprawdzisz żywotność. czy mojego Soniaka też jesteś w stanie...? :mdleje:
  6. meldujemy obecność :D
  7. ale ta jest większa
  8. hmm... no to chyba wezmę tą 57...
  9. pilne. Który rozmiar klatki będzie lepszy (Augie ma w kłębie 50cm jest drobna, ale wysoka, bo waży 12kg) [URL]http://www.allegro.pl/item983579934_klatka_dla_psa_czarna_78x48x57cm_gratis.html[/URL] tutaj jest na wysokość 57cm [URL]http://www.allegro.pl/item983575240_klatka_dla_psa_czarna_61x46x48cm_gratis.html[/URL] a tutaj 48cm. którą powinnam wziąść? czy moze jeszcze większą? [URL]http://www.allegro.pl/item983585076_klatka_dla_psa_czarna_91x58x66cm_gratis.html[/URL] 66cm? i tak z innej beczki. czemu cynkowane klatki są takie tanie? [URL]http://www.allegro.pl/item983575230_klatka_dla_psa_cynk_najtaniej_63x55x61cm.html[/URL] Gorsze są bardzo?
  10. Czy ktoś wie coś dokładniej o budowanym torze w nowym sączu? Gdzie ma być zlokalizowany? Ponoć mają już teren. No i otwierają we wrześniu (?)
  11. o masakra 13? zbiglowanie nastąpiło :D
  12. Chantell

    Ares...

    w 4 miechy 10 tysięcy zdjeć? :mdleje: szalejesz xD
  13. hihi ^^ jaki rzut na Idy :) Ja potrzebuję kilka, bo nie chce mi się ciągle przekładać z obroży na obrożę... a Augie ma tylko jeden i to nadgryziony...
  14. a ile beaglów tam było? :D
  15. to poproszę ;d
  16. no po prostu mi do niego nie pasują...
  17. czy ktoś byłby zainteresowany nowymi kropelkami z Beaphar? kupiłam, a okazały się na pieska od 19-70kg... nie mam co z nimi zrobić, a po co mają leżeć bezużytecznie. może się komuś przydadzą? Opakowanie zawiera 4 ampułki. Są nowe i nie otwierane. Data ważności jest do 15 maja [img]http://lh4.ggpht.com/_H3S_n8Zuukw/S7sCRmr6U0I/AAAAAAAAEd8/LXD2GIGd-Bs/s720/DSC04450.JPG[/img]
  18. [url]http://img517.imageshack.us/img517/96/dsc0632.jpg[/url] dawaj patola xD
  19. dziwne są te szelki...
  20. widziałyście jakieś tanie idy z plexi? takie do max 5zł? xD
  21. Chantell

    Diana :)

    [url]http://img682.imageshack.us/img682/550/dsc2849c.jpg[/url] jaki jęzor :loveu: a co z tym flatkiem w końcu?
  22. meldujemy obecność :loveu:
  23. a u nad śnieg padał :/
×
×
  • Create New...