Jump to content
Dogomania

Chantell

Members
  • Posts

    2180
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chantell

  1. Mnie się podoba, chociaż mogłaś cyknąć zdjęcie nie od góry, tylko jeszcze trochę się zniżyć i albo na równi, albo nawet ciut od dołu zrobić :) a czym focisz, bo nie zakodowałam?
  2. [quote name='RCookie']Nie skąp tak, wstaw więcej :eviltong:.[/QUOTE] potwierdzam;d
  3. oo widzę bjorka :D śliczne foto :loveu:
  4. Chantell

    Ares...

    [quote name='QQk']Dobrze mówisz, stawiam piwo (bezalkoholowe) ;) Ale miał na myśli, ja jestem on.[/QUOTE] hehe :) aj to przepraszam. tak z przyzwyczajenia, bo ogólnie psie foa zdominowane przez kobiety xD
  5. Chantell

    Ares...

    QQK miała raczej na myśli, że jak ty masz MF to na AF innym takze ostrość może zwiać. :P
  6. jakie cudo:* a ja przyszłam poczekać na fotki, o których wspominałaś :D
  7. bosh jakie te Twoje setery są piękne :mdleje:
  8. Chantell

    Diana :)

    o jeżuniu ile cudnych zdjęć. Diana jest przepiękna! :loveu:
  9. witamy się z rana :) dawaj jeszcze fotki dzisiejsze :D
  10. [center][img]http://i43.tinypic.com/bg5n6d.png[/img] Jakaś muchopodobna :) [/center]
  11. Chantell

    Diana :)

    avek pierwszy :D [URL]http://img697.imageshack.us/img697/1281/dsc3269n.jpg[/URL] cudne:loveu: ja mam problem wydobyć normalny, niebieski odcień nieba zamiast szarej kupy -.-' i nie wiem kurcze, co źle ustawiam :roll: daj więcej fotek!! :D
  12. masz na myśli gecko? jest zaczepisty :D pewnie się skuszę ^^ jeżu te jego uszy są rozbrajające :loveu:
  13. [center][img]http://i40.tinypic.com/ra6x6h.png[/img][/center]
  14. [quote name='Ada_-_']Dokładnie ; )[/QUOTE][quote name='Moniek193'][url]http://i41.tinypic.com/2m4p2xh.png[/url] Ta jest super :)[/QUOTE]dzięki:* a jakieś uwagi?
  15. witamy się pierwszy raz. Boże jakie cudne Bernie Halszka odrobinę przypomina mi Amandę [*]...
  16. no to będę musiała xD
  17. [URL]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/IMG_6748.jpg[/URL] jak niedźwiedź polarny :D
  18. [URL]http://img706.imageshack.us/img706/6765/p1030539k.jpg[/URL] no wreszcie widać, że to yorki :D :loveu:
  19. o jeżuniu :mdeleje: weź Ty przedstaw gromadkę, bo ja tylko Milkę znam xD
  20. nie mogę się na nie napatrzeć :loveu:
  21. [center][img]http://i41.tinypic.com/2m4p2xh.png[/img] [/center]
  22. Chantell

    Diana :)

    to dawaj fotki ^^ ja już część wstawiłam i jeszcze mi sporo zostało, ale mam lenia -.- xD
  23. dzięki :) [URL]http://wd5.photoblog.pl/lvp3/201004/C6/63469054.jpg[/URL] tutaj mogłaś zniżyć się do poziomu kota. :) to mi się podoba [URL]http://wd8.photoblog.pl/lvp4/201004/85/63168247.jpg[/URL] :loveu:
  24. [center][img]http://i39.tinypic.com/96akqt.png[/img] [i]Stokrotka pospolita (Bellis perennis) [/i] [img]http://i41.tinypic.com/10fowib.png[/img] [img]http://i41.tinypic.com/f054y0.png[/img] [i]Leń ( Bibio lanigerus)[/i] Mile widziana konstruktywna krytyka :)[/center]
×
×
  • Create New...