Mnie się podoba, chociaż mogłaś cyknąć zdjęcie nie od góry, tylko jeszcze trochę się zniżyć i albo na równi, albo nawet ciut od dołu zrobić :) a czym focisz, bo nie zakodowałam?
[quote name='QQk']Dobrze mówisz, stawiam piwo (bezalkoholowe) ;)
Ale miał na myśli, ja jestem on.[/QUOTE]
hehe :) aj to przepraszam. tak z przyzwyczajenia, bo ogólnie psie foa zdominowane przez kobiety xD
avek pierwszy :D
[URL]http://img697.imageshack.us/img697/1281/dsc3269n.jpg[/URL] cudne:loveu:
ja mam problem wydobyć normalny, niebieski odcień nieba zamiast szarej kupy -.-' i nie wiem kurcze, co źle ustawiam :roll:
daj więcej fotek!! :D
[quote name='Ada_-_']Dokładnie ; )[/QUOTE][quote name='Moniek193'][url]http://i41.tinypic.com/2m4p2xh.png[/url] Ta jest super :)[/QUOTE]dzięki:* a jakieś uwagi?
dzięki :)
[URL]http://wd5.photoblog.pl/lvp3/201004/C6/63469054.jpg[/URL] tutaj mogłaś zniżyć się do poziomu kota. :)
to mi się podoba [URL]http://wd8.photoblog.pl/lvp4/201004/85/63168247.jpg[/URL] :loveu: