Jump to content
Dogomania

Chantell

Members
  • Posts

    2180
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chantell

  1. Chantell

    Diana :)

    I jak? kociaki oba zaostają? xD
  2. haha ja z przyjaciółką też weszłyśmy do wody z czerwoną flagą, a wypieprzałyśmy z niej jeszcze szybciej, bo temperatura była koło 7'C, ale wlazłyśmy tylko do pasa i całe strętwiałyśmy xDDD
  3. strrrrrasznie mu pasuje ta różowa obróżka :loveu:
  4. Hihi xD To wrzucisz jeszcze Monkowe fociaki? Może jakieś domowe? :)
  5. [URL]http://i28.tinypic.com/11gkjtg.jpg[/URL] jak mógłaś go tak zgejowacić? :mad: O kurcze... no to miałaś nieciekawą historię ;/ Może spróbuj następnym razem ringówkę i szelki na nim, tyle, że z drugą smyczą? W razie czego masz jak go opanować. Trochę się cofnęłam i normalnie one są przecudne :loveu: a raczej oni x)
  6. zero stresa :D u nas też nowe fotki yorkowej xD
  7. [quote name='MaDi']Wszystkie ich ceny są dużo przystępniejsze, bo u nas jak coś ładnego i kolorowego to musi być drogie. Ja mam zwykła matę i uważam ją za niepraktyczną, wole koc który często zmieniam minusem jest to że psy powinny być suche.[/QUOTE] Zdecydowanie tak. Co do maty...mi właśnie chodzi o tą mokrość xD Co do lupine 180cm to fajne, wygodne jest. Z Augie cały czas chodzę z muddy paws i nie narzekam, no ale ogólnie to ja ją sobie motam na rękę jak coś i jest krótsza xD
  8. normalnie pies morderca :loveu: ja wrzuciłam yorkowe fotki przed chwilą. Taka pseudo-profesjonalna sesyjka... xD
  9. omg lepiej zostawmy to bez komentarza. Zostawiłam go na 6 minut i poszłam do salonu zjeść sobie ciasto, co mama zrobiła i normalnie mi się zjarało Oo Jutro zrobię drugie i na pewno tyle nie będę trzymać xDD
  10. 18 dla yorka to za dużo...
  11. a ja jestem tak wściekła, że nie zdajesz sobie z tego sprawy. niestety nie dojechałam ;/
  12. haha sama znalazłam przepis i już się robi xD
  13. To co musiałaś przechodzić jest niewyobrażalne. Tak bardzo mi przykro. :( Oglądając ten filmik na pierwszej stronie poryczałam się :placz: [*] Będę zaglądać częściej
  14. aaa xD nie wiem czemu, ale mi się z psią puszką skojarzyło xD Zapodasz przepis? :D
  15. Chantell

    Diana :)

    super a wystawa jaka?
  16. eee wow? w puszce go piekłaś? xD
  17. oczywiście, że nie ostatni :P no to ja czekam na fotki
  18. OMG [URL]http://img682.imageshack.us/img682/7757/dsc06221y.jpg[/URL] :loveu: wymiata Lu Ale coś mało jego fotek widzę... :roll: My tu w sumie pierwszy raz x)
  19. Daj jakieś Moniakowe fotki :D
  20. Ja to raczej dla Augie chcę wziąść. A z wytrzymałością na psie pazury jak jest? xD bo zgryźć to raczej się do tego myślę, że nie posunie xDD
  21. Madi ale ceny większych rozmiarów też takie AŻ drogie jak w pl nie są, więc i tak jest nieźle ;) O kurcze pożarł? No to muszę się porządnie zastanowić nad nią. Najwyżej odpuszczę i kupię jakąś najtańszą w pl
  22. A ja zawsze się śmieję, jak Nika aportuje piłke większą od jej głowy xD Tyle, że boję się, żeby nie zjadła tych włókien...szkodliwe to?
  23. Moje mają piszczałki i jakoś żadne się ich nie boją, a wręcz przeciwnie. Papillonka skoro Twoje się boją, to może poświęć im trochę czasu i pokaż, że to nie jest zabawka morderca, zamiast wypisywać, że są straszne? A zabawki na noc są chowane w szafce.
  24. Ja także nie przekupuję psów smaczkami za przyniesienie piłeczki, bo nie na tym zabawa polega. Poza tym to, że ktoś chce kupić taki wynalazek nie znaczy, że zaraz nie chce go widywać. Tak się składa, że mój pies codziennie ma gotowane mięsko z kurczaka, wątróbke, albo inne cuda, wode dostaje przegotowaną, wychodzi na spacery kilka razy dziennie, jeden dłuższy, aportuje pół dnia i co? Faktycznie w ogóle się nim nie zajmuję. Nie bądź egoistką.
×
×
  • Create New...