Jump to content
Dogomania

Chantell

Members
  • Posts

    2180
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chantell

  1. A mogę się zapytać czy wiesz coś o tym: Pies zachowuje się w 100% normalnie w mieście. Byliśmy na targu. Siedziała grzecznie koło nogi, zero stresu... Jedynie czego się przestraszyła odrobinę to hałasująca, pusta przyczepa jadąca. Natomiast jeśli człowiek idzie i się do niej odezwie, cmoknie, wyciągnie ręke- cokolwiek (a jest obcy) to jest po prostu schiz. Może spotkałaś się z czymś takim?
  2. Widzę, że nieźle się nazwiedzałaś :)
  3. :mdeleje: :zgon: :śmierć: czy ja kurna dobrze widzę, czy Ty masz cziłke? :O
  4. Pierwsza myśl po zobaczeniu zdjęcia z 3 psami- Owieeeczka! :D Uczycie się dd czy po prostu skakał do smaków? xD
  5. Augie i Sonia biegają w obroży non stop. Nicole tylko na spacery
  6. Ktoś się wybiera?
  7. A mogłabyś rozwinąć skrót?
  8. Taa... tylko teraz uświadomiłam sobie, że byłyśmy na innych wystawach <lol2> Ale piękności ;*
  9. Kasienka a owszem. Łaciatki się załapały :) Może wrzucę po prostu linki? [URL]http://i28.tinypic.com/316vjv4.jpg[/URL] Na razie jedna. Reszty portretowych jeszcze nie zmniejszyłam. Jutro się tym postaram zająć :)
  10. Wstawiłabym, ale jest problem, bo zdjęcia są pomniejszone poziome na 860 pixeli szerokość, a pionowe na 550 szerokość... Więc mnie z nimi wykopią :placz:
  11. Ja mam sporo zdjęć z wystawy. Może uchwyciłam czyjegoś piesa. Jak coś to pisać najlepiej na pw jaką rase chce... :)
  12. mam sporo zdjęć yoreczków, więc pewnie Wasze też się uchwyciły. Jak coś to proszę do gall pisać, albo na pw to wrzucę :)
  13. oj no nadrobię jak znajdę trochę więcej czasu. Ja za to mam pełno zdjęć z wystawy i albo jestem ślepa, albo Was nie widziałam...
  14. Przepiękne pieski. O serduszkowej panience czytałam kiedyś właśnie w pp :loveu: [URL]http://images46.fotosik.pl/189/0d654f2ab9fec7bf.jpg[/URL] jak nazywa się to umaszczenie tego przystojniaka w środku?
  15. OMG jakie przepiękne kluseczki :loveu: Krótkowłose wszystkie? Które to suczki? :)
  16. A Bućka to kto? xD No to będę szukać. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)
  17. A no i Ulcię bo czytam, że będzie wystawiana :D
  18. O jaa idziecie na jutrzejszą wystawe? Muszę dorwać Ciebie i Graculę! :D Mogęęęę? :D
  19. Noo w nowym sączu wyyybierz się z potworami! :D
  20. wszystkiego najlepszego!!! Będziecie jutro n wystawie? :D
  21. Chantell

    Ares...

    brawo xD ja zrezygnowałam z tych latających dziadów
  22. Chantell

    Ares...

    Jak żeś do tego motyla podlazła, że Ci nie zwiał? xD Super ujęcie :D
  23. [URL]http://picasaweb.google.com/xChantell/sNZkJB[/URL]# jakby co to PW! Lupine plum blossom, Hound wave, tropicana Muscat, hliton, flexi i inne!!
×
×
  • Create New...