No to się pochwalimy
[img]http://lh4.ggpht.com/_H3S_n8Zuukw/TIIj0akcVxI/AAAAAAAAFPs/WbXEg-03wxA/_DSC3171.JPG[/img]
Muscatowe szeleczki
[img]http://lh6.ggpht.com/_H3S_n8Zuukw/TIIoaBCjkQI/AAAAAAAAFP0/Q2rRNtnCKKk/s512/_DSC3130.jpg[/img]
[img]http://lh6.ggpht.com/_H3S_n8Zuukw/S7IJWXb660I/AAAAAAAAFBQ/J_yca15ud3A/s720/_DSC3794.JPG[/img]
[img]http://lh6.ggpht.com/_H3S_n8Zuukw/S7IJQjZ10VI/AAAAAAAAFBQ/0qFKXYXgpRc/s512/_DSC3788.JPG[/img]
[img]http://lh5.ggpht.com/_H3S_n8Zuukw/S40-fCcHZjI/AAAAAAAAFB4/BX-U4jPdl7M/s720/_DSC2472.JPG[/img]
Moja ulubiona :loveu:
no i reszty coś zdjęć nie mogę znaleźć -.-
[img]http://lh5.ggpht.com/_H3S_n8Zuukw/THPVfsdrAYI/AAAAAAAAFOg/91HD-OF3pm0/s720/_DSC3022.JPG[/img]
Muscatowy komplecik (szelki + smycz)
[img]http://lh6.ggpht.com/_H3S_n8Zuukw/THPVgHt6WVI/AAAAAAAAFOk/_QOlPIgv1g8/s720/_DSC3011.JPG[/img]
Na życzenie york w peace pup 18mm. Mogę śmiało powiedzieć, że wygląda to w rzeczywistości strasznie :roll:
[img]http://lh4.ggpht.com/_H3S_n8Zuukw/THPVgk5u3lI/AAAAAAAAFOo/JXx1G077Ipk/s720/_DSC3020.JPG[/img]
PP na właściwej właścicielce xD
a gdzie są te wyroby Tani? xDD
Fakt. Mutu ślicznie w tym wygląda :D
[URL]http://i399.photobucket.com/albums/pp80/smileofredwitch/dora43.jpg[/URL] i tu też cudnie :loveu:
Korenia myślę, że jak dasz mu smaka to nie będzie to dla niego katorgą. Przecież to potrwa chwilę :P
Hm... a może podejść bliżej? ^^
Ja też kiedyś robiłam 18-250, ale jakoś wygodniejsza jest dla mnie 50 xD no ale każdy może lubieć inaczej ;)