Ja co prawda na ringu honorowym nic nie zrobiłam, bo już się zmyłam, ale mam sporo zdjęć. Wstawiłam na innym forum, więc jak ktoś chce link to pw, a jak nie to postaram się je gdzieś wrzucić jak wrócę z kursu.
Na zachętę Caviś
[URL]http://img690.imageshack.us/img690/579/dsc2236.png[/URL]
(nie wrzucam od razu, bo szer mają 860)
[img]http://i29.tinypic.com/347y1ko.jpg[/img]
[img]http://i30.tinypic.com/11l4z5v.jpg[/img]
... ^^