-
Posts
5444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiki4
-
Jeeej, jakie one są cudowne :loveu::loveu::loveu: Napatrzeć się nie mogę :loveu:
-
Hejka :hand: Świetne zdjęcia! :D
-
[quote name='deer_1987']okej ja sie nie znam :) mam swoj platny serwer i tam wrzucam :D[/QUOTE] Ale nie każdy go ma :lol:
-
Ooo, papużki bardzo fajne :p
-
Hejka :) :hand:
-
[URL]http://lh6.ggpht.com/_vXP5Ntf2E7E/TCdrYshIBJI/AAAAAAAANgk/ScsAnCWF21E/DSC05306.JPG[/URL] O jaaa, hahaha :evil_lol: Jedna wietrzy, druga podlewa to ja mogę pieska wyprowadzać :)
-
[quote name='deer_1987']dziwne zeby sam z siebie obracal ale tam tez sie na pewno da obrocic :D[/QUOTE] W imageshack'u się nie da, jeżeli o to chodzi :D Sorry za post pod postem .
-
[quote name='Kama & Diana']No to tak tam mogę to obrócić, ale chodzi o to, że, jak już się przesyła w imagshack to nie jest odwrócone.[/QUOTE] Dlatego trzeba odwrócić przed linkowaniem :D
-
[QUOTE]na kurcze pół roku[/QUOTE] :evil_lol: Ale z niej pływak :D
-
[quote name='Ewa&Duffel']Pokaz uzębienia :diabloti: [URL]http://img692.imageshack.us/img692/2061/p1010132ez.jpg[/URL] Duffel uwielbia chleb, to w zasadzie jedyna rzecz, ktora teraz zjada na spacerach i nie reaguje na "fe":angryy: [URL]http://img149.imageshack.us/img149/7791/p1010304l.jpg[/URL] Mi też się bardzo podoba ta sukienka ;)[/QUOTE] Ooo, widze, że też używasz 'fe' :lol: Spróbuj powiedzieć z obrzydzeniem "bleee" :lol: [quote name='Kama & Diana'][URL]http://img705.imageshack.us/img705/892/p1010302k.jpg[/URL] piękności.[/QUOTE] Cześć :lol: [quote name='deer_1987']Wiesz trzeba sie cieszyc ze masz jakis aparata a nie jaki :D[/QUOTE] Ot no właśnie :D Z nowego też bym się cieszyła :diabloti: [quote name='GaBi12']Śliczna Liska :)[/QUOTE] Hejkaa
-
[quote name='sunshine'][URL]http://img340.imageshack.us/img340/2269/p1010248g.jpg[/URL] jeszcze bukiecik kwiatków polnych w rączkę i jak Ania z zielonego wzgórza :D A chlebkiem sie nie karmi bo piesek nie trawi chlebka i mu tylko jelita zapycha i brzuszek a nic z tego nie ma :D Ale pieski bardzo lubia kanapki i chyba nie ma pieska który i tak by sobie nie podjadał:P[/QUOTE] No i peruka :evil_lol: Skórkę zostawiła, wybrednicka :diabloti: [quote name='Izabela124.']A mój pies czasem dorwie kawałek chleba/bułki lub Ola mu da i nic mu się nie dzieje[/QUOTE] Bo to może w małych ilościach :D [quote name='*anusia&ajlu*']ale ona jest cudownaaaa:loveu: [URL]http://img198.imageshack.us/img198/9512/p1010130d.jpg[/URL] poprostu boskaaa musze was kiedys odwiedzic :D[/QUOTE] Ejj no koniecznie! :lol: Wtedy dorwę mojego chrześniaka, a Ty Lisiaka i wszyscy szczęśliwi :loveu: Z Ajlu też będziesz jeździć? :razz: [quote name='dOgLoV']Nie wazne co napislalam , wazne ze sukienka sliczna :eviltong:[/QUOTE] Tiaa. :evil_lol: [quote name='gosiulaa'][URL]http://img697.imageshack.us/img697/892/p1010302k.jpg[/URL] ależ ma oczka śliczne! Suknia niezła nie ma co! :eviltong:[/QUOTE] Wyczuwam sarkazm :evil_lol::evil_lol:
-
Ee, myślałam, że więcej będzie linienia :D Zgadzam się z Nusią, wstaw film :lol:
-
[quote name='border_collie&westie'][URL]http://img705.imageshack.us/img705/892/p1010302k.jpg[/URL] cudowna! ^^[/QUOTE] Dzia ;) [quote name='Minerva']Czemu nie sami swoi czy czemu nie karmić psa chlebem, bo nie kapuje? :D[/QUOTE] Chlebem :lol: [quote name='deer_1987'] Tak mi wyglada :D Wada kompaktow i auto :P na dworzu lampa nie daje duzo - szczegolnie w dzien :D[/QUOTE] No9 cóż, moje badziewie nie ma za dużo ustawień :roll:
-
Hejka, co z tymi fotkami?:D
-
[URL]http://img413.imageshack.us/img413/9856/dsc07181j.jpg[/URL] A mnie się to podoba :D Cześć :hand:
-
Hejka :hand: [URL]http://img139.imageshack.us/img139/1645/dscf8839.jpg[/URL] Wyjec :lol:
-
Dobrze, dobrze :D Gabi, leniwcu :shake:
-
Miłego wyjazdu :D
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
wiki4 replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Cześć. :hand: Miłego czwarteczku :) -
[URL]http://i45.tinypic.com/30wvabq.jpg[/URL] Haha :loveu:
-
Dogoterapia, nie no super! :cool3: Gabi, Ty wszystko chcesz oblewać :eviltong:
-
Wycieczki nic, tylko pozazdrościć ;)
-
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
wiki4 replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
Hejka Pluszaki :loveu::loveu: Jaki rozpłaszczony :lol: :diabloti: -
A jak Diana z królikiem się dogadują?:D
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with: