Jump to content
Dogomania

wiki4

Members
  • Posts

    5444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiki4

  1. Hej, hej żyjecie? :D
  2. U mnie tylko pojedyncze kłaczki, ale już nic :p Ale ona sobie słodko śpi :D
  3. [URL]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/32.png[/URL] Ale super!! :D
  4. [quote name='Minerva'][URL]http://img149.imageshack.us/img149/7791/p1010304l.jpg[/URL] No wiesz co, suchym chlebem psa karmić... [URL]http://img340.imageshack.us/img340/2269/p1010248g.jpg[/URL] No co, sami swoi :lol:[/QUOTE] Czemu nie? :lol: [quote name='deer_1987']U nas wczoraj nie bylo fot :P przez lipiec tez bedzie mniej bo i szkola i praca... [URL]http://img692.imageshack.us/img692/2061/p1010132ez.jpg[/URL] z lampa?[/QUOTE] oo, jakiś wyjątek :lol: Szkoła? Wiesz co, nie pamiętam, ale chyba tak. [quote name='Czarnulka'][URL]http://img697.imageshack.us/img697/892/p1010302k.jpg[/URL] ładnie:d[/QUOTE] cześć, dzięki :D
  5. [quote name='Aleksandra:)']witamy po raz pierwszy u Lisy :) piękna jest, jak każdy rudu pies :) zapraszamy do nas :)[/QUOTE] Cześć :lol: Czuj się tu jak u siebie ;) :evil_lol: Tak tak, ino podaj link ok? :p
  6. [quote name='Izabela124.']Łooo i nawet fotki tu są!!!!!!! Super, a sukieneczka fajna[/QUOTE] Hejj ;) [quote name='Cavy']Sukieneczka taka słiiittt :loveu: [SIZE=1]No ale o gustach się nie dyskutuje.[/SIZE] :diabloti: :evil_lol: :siara:[/QUOTE] Dyskutuje, ale po cichu :diabloti: [quote name='Shel']Nie wiem co Wy chcecie, ale mnie się podoba. Uwielbiam takie wzory, coś typu folk, kwiaty :) A róż to nie jest taki walący po oczach tylko leciutki :P[/QUOTE] Właściwie to ona różowa nie jest :lol: Ino taka perłowa w kwiatki ;) [quote name='dOgLoV']yyyyy nie Ty , Ja :eviltong:[/QUOTE] Napisałaś "no co Ty" więc chyba chodzi jednak o mnie :evil_lol:
  7. [quote name='Shel'][URL]http://img340.imageshack.us/img340/2269/p1010248g.jpg[/URL] śliczna sukienka! :)[/QUOTE] [quote name='dOgLoV']Oj no co Ty :roll: bardzo ladna sukienka :loveu:[/QUOTE] Mogę wiedzieć co ja? ;) :lol: Taka słiti priti w rósoffe kfiotki :loveu::loveu:
  8. [quote name='dOgLoV']ale bym wskoczyla do tej wody :ylsuper: Lisa chyba lekko brzuszek zamoczyla :laugh2_2: i jaka Wiki no no :evil_lol:[/QUOTE] No nie wiem. Łazisz po jakichś glutach :evil_lol::evil_lol: Odważna pływać próbowała, a wody do kostek :stupid: :turn-l: Jak wiocha to na całego :diabloti:
  9. [quote name='dOgLoV']hejka :) kurde ale u nas duszno , teraz padac zaczyna i grzmi :evil_lol:[/QUOTE] U nas właśnie przeszło :lol: Nie bój się, błysło ze 3 razy, grzmotło i poszło :evil_lol::evil_lol:
  10. [URL]http://i49.tinypic.com/3538fwy.jpg[/URL] To jest fajne :D
  11. [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/7945/p1010289p.jpg[/IMG] [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/2082/p1010264n.jpg[/IMG] [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/5359/p1010256d.jpg[/IMG] Gamoń ;> [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/2269/p1010248g.jpg[/IMG]
  12. [quote name='dOgLoV']oooo nowe foteczki :loveu::loveu::loveu::loveu: suuuuper:loveu:[/QUOTE] Proszę bardzoo :lol: :loveu::loveu: Z wody było jedno wielkie bajorko :evil_lol: Więc weszłam do kolan, dalej się bałam bo co chwila coś przepływało obok :niedowia: Poszłam do cioci na wisienki :lol: Kuzynka była zachwycona Lisą, a ja miałam wolne :diabloti: [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/3913/p1010314l.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/5170/p1010327.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/4948/p1010308mp.jpg[/IMG] :lol::lol: [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/7791/p1010304l.jpg[/IMG] [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/892/p1010302k.jpg[/IMG]
  13. [quote name='sunshine'][URL]http://img810.imageshack.us/img810/3308/p1010126g.jpg[/URL] Hustka na ochronę przed upałem:D?[/QUOTE] Eee nie wiem :lol: [quote name='Infortune.']Cześć rude :cool3: Lisowi do pyska w tej bandamce :loveu:[/QUOTE] Hejjj :loveu::loveu: Dzięki! [quote name='Cavy']jaka ona jest urooocza! ♥ [URL]http://img198.imageshack.us/img198/9512/p1010130d.jpg[/URL] :loveu: :loveu:[/QUOTE] Siemasz mama :lol: [quote name='niunka04']piękna Lisiczka!! [URL]http://img810.imageshack.us/img810/3308/p1010126g.jpg[/URL] do twarzy jej na zielonym tle[/QUOTE] Dziękujemy! :loveu::loveu:
  14. Gratulacjee!!! :bigcool::sweetCyb:
  15. [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/5225/p1010160d.jpg[/IMG] Już z innego wypadu :D Fontanna [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/2508/p1010164t.jpg[/IMG] [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/1646/p1010162d.jpg[/IMG] [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/2237/p1010165.jpg[/IMG] Więcej na razie nie mam
  16. [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/7313/p1010149t.jpg[/IMG] [IMG]http://yfrog.com/6wp1010152fj[/IMG][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/6141/p1010152f.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/6639/p1010157hh.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/1087/p1010158d.jpg[/IMG] Tędy wracamy :lol: [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/9770/p1010159q.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/374/p1010135j.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/1853/p1010133j.jpg[/IMG] Coś mi dziwnie złapało :lol: [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/4351/p1010138l.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/3315/p1010144w.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/41/p1010145e.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://img813.imageshack.us/img813/5466/p1010125.jpg[/IMG] [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/3308/p1010126g.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/2925/p1010127.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/9512/p1010130d.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/2061/p1010132ez.jpg[/IMG]
  19. [quote name='deer_1987']No wlasnie fot tu brakuje.. u nas sa :D[/QUOTE] U Was zawsze są :lol::lol: [quote name='sunshine']Co wchodzę to nagadane i inny temat :D nie wspominając o nadrabianiu zdjęć:P[/QUOTE] Zdjęcia zaraz wstawię, tylko nie wiem czy już czasem nie były :cool3: Dziś też będą, z plaży :D
  20. Cze. ;) Dzia za jamniki, szkoda, że tak mało :razz:
  21. [URL]http://img707.imageshack.us/img707/9064/29062010046.jpg[/URL] Wilcza postawa :cool3: :lol: Cześć szaraki :D
  22. [quote name='sunshine']Siema Rude:D za wami ciężko nadążyć :)[/QUOTE] Cześć :) Hehe, dlaczego? :lol: [quote name='dOgLoV']no to tym bardziej powinnaś robic duzo fot :cool3:[/QUOTE] Wieeem, ale mi się nie chce :diabloti: Jedziemy dziś na plażę to będą fotki :D:D:D Wejdę z Lisią do wody i zobaczmy czy będzie pływać ze mną, czy poczeka na brzegu :lol: Mam tylko taką cichą nadzieję, że wejdzie :siara:
  23. Będzie więcej zdjęć? Wspólnych psiaków? :cool3: Heeeejka :hand:
×
×
  • Create New...