-
Posts
5444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiki4
-
Baa :evil_lol::evil_lol: Już lecę na pocztę zanieść :evil_lol:
-
[quote name='gosiulaa']Liska ma śliczne oczka... tak się szklą w słoneczku :loveu:[/QUOTE] ;) [quote name='Cavy']Ty, gaduło, daj mi twoje gadu, bo...zgubiłam. :evil_lol: :cool3:[/QUOTE] Masz już :lol:
-
Jaaa, Gośka podziękuj też Gabi za motywację :evil_lol::evil_lol: Bez niej by tego nie było :D
-
[quote name='GaBi12']Tak, pewnie. Same jesteście żalośne :/ I [B]JEST ZAWIECHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/QUOTE] Słonko....powtarzasz się.... Nas jest 3, a Ty jedna :D
-
Żałosna jesteś Ty i nikt więcej :D
-
Forum, jest po to żeby pisać ;) Ależ to pranie jest takie kreatywne i nasycone erotyzmem :cool3::cool3:
-
Noo weź, pokaż aukcję :lol:
-
[IMG]http://img715.imageshack.us/img715/4160/p1010161e.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/2677/p1010162e.jpg[/IMG] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/662/p1010169t.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/445/p1010170b.jpg[/IMG] Kooniec :lol:
-
[IMG]http://img682.imageshack.us/img682/5397/p1010151p.jpg[/IMG] [IMG]http://img804.imageshack.us/img804/5981/p1010154.jpg[/IMG] Lisi mordek :lol::lol: [IMG]http://img576.imageshack.us/img576/7955/p1010156z.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/3698/p1010158u.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/2762/p1010159lg.jpg[/IMG]
-
Z wybiegu :D Nie pamiętam kiedy to było. [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/7673/p1010140j.jpg[/IMG] Tinka :D [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/6608/p1010141j.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/4784/p1010142c.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/1447/p1010148g.jpg[/IMG] [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/733/p1010150v.jpg[/IMG]
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
wiki4 replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
Fajny filmik:D Czego się teraz uczycie? -
[quote name='Aleksandra:)']hejka :)):):):)[/QUOTE] Cześć rudzielce :hand: [quote name='gosiulaa']Cześć Wam ;)[/QUOTE] Cześć Gosieńko :) [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/8595/p1010202x.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/741/p1010203v.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/4877/p1010204h.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9844/p1010206yq.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/8595/p1010209bh.jpg[/IMG] To są zdjęcia z namiotu, żeśmy wcześniej wstały :lol:
-
I weci od ptaków sobie liczą....:siara: Pokaż jaką :D
-
[quote name='gosiulaa']Chyba wypadł z gniazda. Pod skrzydłami jest jeszcze porośnięty puchem i nie ma wszystkich piór, dlatego też nie może latać. Ma dziwnie ułożone jedno skrzydło, tak jakby lekko do góry mu idzie. Mam nadzieję że z czasem mu się to "naprawi" :evil_lol: bo na złamane nie wygląda, może być lekko stłuczone. Na wolności nie miałby szans przeżycia. Ciągle ma kontakt z rodzicami bo chodzimy w miejsce w którym go znalazłyśmy. Na powitanie tak fajnie grzebią sobie w gardle buhaha :D Tzn ten mały mamie xd[/QUOTE] Teej, może go do weta zanieście ??:D A to taki zwykły? :lol:
-
[quote name='gosiulaa']Gołąbek mieszka u mnie w piwnicy. W mieszkaniu trzymać go nie mogę bo zarazki bla ba bla (tak oczywiście mówi moja mama). Nazywa się Dzubek jak już pisałam. Hmmm... w piwnicy nie jest mu źle bo ma własny kącik gdzie czuje się bezpiecznie. Dostaje jeść i pić :evil_lol: Wyprowadzany jest 2 razy dziennie na polko jak pogoda dopisuje. No i of course jest prze słodki :D[/QUOTE] A co mu jest?
-
A gdzie Wy macie tego gołębia? Ma on jakieś imię ? :lol:
-
[quote name='Onomato-Peja']Ale słodka jamnikowata :D[/QUOTE] Cześć, dzięki ;) [quote name='*anusia&ajlu*']koniecznie haha moze bede za rok w lesznie :D a raczej bedziemy napewno :D specjalnie dla was haha wlasnie, wlasnie :D ja Lise to zabiore ze soba hahaha, Ajlu jeszcze zobacze bo ona taka jest nie ogarnieta, nie lubi obcych ludzi, bo moze do zwierzakow by sie przyzwyczaila;) milego wyjazdu :loveu:[/QUOTE] Ooo, przyjazd z dedykacją :evil_lol: Ty bierz Rudą ale zostawiasz Boogiego :loveu::loveu: Fajnie by było :D:D:D [quote name='niunka04']hej hej;) u was też taka superowa pogoda?[/QUOTE] Taak, ale na dwór nie wychodzę wcześniej niż słońce zajdzie. Okropnie się spaliłam i wszystko mnie bolii :roll:
-
Teej, i gdzie te zdjęcia? :lol: Witamy się już prawie po południowo :D :hand:
-
[URL]http://i49.tinypic.com/2i7mrfd.jpg[/URL] Świetne zdjęcie :D
-
Cześć:) Ma fajne umaszczenie :D
-
[quote name='sunshine']Hahah biedaczysko:P Shira też już raz była żaróweczką:) Mam pewien pomysł... powiedzcie co o tym sadzicie :D Wymyśliłam sobie, żeby Shirce kupić basenik na działkę żeby się w nim mogła pluskać:P Nie jest drogi...ale czuję się troszku świrem:D Jestem?:P [URL]http://www.allegro.pl/item1092702874_basen_rozporowy_bestway_122x25_cm_wyprzedaz_12_zl.html[/URL][/QUOTE] Hah, pomysł fajny :D Na pewno się ucieszy :lol:
-
Cześć :) Ten białasek to chyba Bastera polubił, coo? :eviltong:
-
Ciapkowa oszukujee! I cześć :p
-
Dziękujemy za komentarze, wszystkim razem i każdemu z osobna :loveu: Tak na szybko piszę. Przez pewien czas mnie nie będzie na dgm, bo jadę do cioci tak na ok. tydzień. Wioska taka, wypocząć chcę :p Niestety Lisiaka nie biorę bo pod ogrodzeniem jest szpara, przez którą się ona spokojnie przeciśnie, a nie mam zamiaru cały czas się za nią uganiać. Aparat wezmę, to porobię jakieś fotki. Chciałam się wybrać na jakiś zachód słońca, bo to nad jeziorem to ładnie pewno ;) Na pewno obiektów do focenia nie zabraknie :lol: No więc, do zobaczenia :loveu:
-
Skrzywienia kręgosłupa można dostać :evil_lol: Fajnie się podtapia :loveu: