-
Posts
5444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiki4
-
....................................................
-
[quote name='NATKA']Lisiowy szperak :evil_lol: [URL]http://img205.imageshack.us/img205/8595/p1010202x.jpg[/URL] Ale dziewczynki wpatrzone, wręcz zahipnotyzowane :cool1: [URL]http://img682.imageshack.us/img682/5397/p1010151p.jpg[/URL][/QUOTE] Ta to wszystko znajdzie :diabloti: Tak, w ciastku :lol:
-
Trzymamy kciuki :D :bigok:
-
Jak sobie śpioszka :D:D:D
-
[quote name='Cavy']Jaaasne, dawno. :evil_lol: :diabloti:[IMG]http://www.dogomania.images/smilies/diablotin.gif[/IMG][/QUOTE] :diabloti: [quote name='*anusia&ajlu*']tylko pilnuj mnie zebym nie zapomniala o wyslaniu zgloszenia na wystawe :D bo ja troche nie ogarnieta jestem, szybko zapominam ;) to ja biore cale towarzystwo do siebie, wkoncu mnie odwiedzisz:D taaa fajnieeeee :D :D[/QUOTE] Będę pilnować :lol: Chyba dopiero jak wynajdą teleportację :D :diabloti:
-
[URL]http://i46.tinypic.com/288s6qo.jpg[/URL] Wypłosz :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Gabi żal mi Cię, a właściwie tej galerii, bo troszkę podupadła :lol: To czekamy na zdjęcia :p
-
[URL]http://img717.imageshack.us/img717/9229/zdjcie5071.jpg[/URL] Moje dziecie :loveu::loveu::loveu:
-
A nie mogł być na smyczy?
-
[quote name='Cavy']Wiki - za dużo czekolady żeś się nażarła i takie sny masz :evil_lol: :diabloti:[/QUOTE] To było daawno :diabloti: [quote name='Aleksandra:)']hahaha :D jaki sen :P[/QUOTE] :lol::lol:
-
Zbrzydła mi :evil_lol::evil_lol: Nie mogłaś wcześniej przyjść z nią? :cool3::cool3:
-
[quote name='przeszlus']Fotki byś wstawiła :P Zapraszamy do nas[/QUOTE] Dziś wstawiałam :D
-
[quote name='Nikolaaa']Wiem wiem :D I nie bierz przykładu z Iwonki, bo ja w sumie nie dziecko ale jeszcze będziesz chciała na mnie MP ćwiczyć i co ja zrobię :nerwy: :diabloti:[/QUOTE] Nie dzięki, po to mam Lisiaka :diabloti:
-
[quote name='Nikolaaa']Sama mi napisałaś ,że do bójek to ty pierwsza :diabloti:[/QUOTE] Przecież Ciebie nie pobiję :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Nikolaaa']:roflt: .... biedne dzieci :nerwy: :diabloti:[/QUOTE] Nie bój się mnie :evil_lol::evil_lol: [quote name='iwcza']:roflt: I jak mi szło? :confused::hmmmm: :mdleje::mdleje::mdleje:[/QUOTE] Całkiem nieźle :mdleje::roflt:
-
Jessuu, jak Cię kocham :loveu::loveu::evil_lol: Król (*) :-(
-
[quote name='Nikolaaa']Wyczuwam wielki sarkazm :diabloti: Czekamy na foteczki Ciapka :eviltong:[/QUOTE] Kochanie, przykro mi że jesteś inna :shake: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='iwcza']...Co ci się śniło ? :mdleje::mdleje::mdleje:[/QUOTE] Nie pamiętam :lol: Ale coś żeśmy w przedszkolu uczyły :evil_lol::evil_lol: I Ty żeś na dzieciakach ćwiczyła MP :evilgrin::mdleje::roflt:
-
Dominika poszła do sklepu :cool3: Uwaga, uwaga! Cavy ma dziś imieniny i częstuje nas czeeekoladą! :evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='iwcza']okee, to lecę na poprzednią stronę XD' :loveu: Pfi, a nie wchodziłam, bo myślałam, że wszyscy już o nas zapomnieli ;__;[/QUOTE] Nikt nie zapomniał :loveu::loveu: Nawet mi się raz śniłaś, co to był za sen! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Nikolaaa']OOO, witamy z powrotem Iwonka :hand:[SIZE=2]Nikt o was nie zapomniał! [/SIZE]:loveu: [SIZE=1]Słyszałam ,że Cię Wiki namówiła na powrót :cool3: [/SIZE][/QUOTE] I to ze skutkiem! :loveu: [quote name='iwcza'][URL]http://img517.imageshack.us/img517/1447/p1010148g.jpg[/URL] jakie to kochane :loveu::loveu::loveu: Czyżby nowy aparat? Heeej ;3 Ano namówiła ^ - ^' haha, idę teraz odkopywać naszą galerię :bigcool:[/QUOTE] Ten sam :D:D:D Wieeelki powrót :cool3::cool3:
-
[quote name='GaBi12']Galeria będzie nadal funkcjonować, zdjęcia będą się pojawiac a na was nie bede poprostu uwagi zwracac :roll: Do [B]innych[/B] : dzisiaj postaram się o nowe zdjecia :)[/QUOTE] Gabi,nie ładnie tak resztę nazywać. To że nie piszą tutaj, nie znaczy że są inni :shake::evil_lol:
-
Jak rok prawie :D
-
[quote name='Cavy']Iwonka! Wreszcie jesteś :multi: :loveu:[/QUOTE] I rodzinka w komplecie :evil_lol: Ino ojciec wyjechał :cool3:
-
[quote name='iwcza']Cześć lisice! :loveu: Na razie się tylko witamy :eviltong: No... to teraz mam zajęcie na dobre kilka godzin : o Może kiedyś uda mi się nadrobić tyle stron... :shake:[/QUOTE] Kochana!!! :loveu::loveu::loveu: Nie nadrabiaj, nic ciekawego nie znajdziesz :evil_lol: Na poprzedniej stronce są zdjecia ;) I wgl. to czuję się zaszczycona :mdleje: [quote name='Kama & Diana'][URL]http://img517.imageshack.us/img517/1447/p1010148g.jpg[/URL] liżemy gluciki z noska? :evil_lol: [URL]http://img94.imageshack.us/img94/9844/p1010206yq.jpg[/URL] se mani fik :cool1:/ wie wiem jak to się pisze wieć przepraszam za błędy:roll:/ [URL]http://img810.imageshack.us/img810/733/p1010150v.jpg[/URL] :loveu:[/QUOTE] Cześć. [quote name='Izuuus']O, ile ja mam tutaj do nadrobienia. Widziałam jak na razie tylko ostatnie fotki, a później oglądnę resztę;).[/QUOTE] Ok, super :multi: