[quote name='Kama & Diana']Samą sobą. Wiesz skoro ty tak robisz to twoja sprawa. Nie będę z sobą dyskutować bo mam przyjaciół i rodzinę i mam z kim gadać.
No już to napisałaś 2 razy. Czy wiesz, że się powtarzasz?[/QUOTE]
To po co tu piszesz? Nie żebym ja nie miała :evil_lol::evil_lol:
A czy Ty wiesz, że cytujesz mnie? :cool3: