Jump to content
Dogomania

wiki4

Members
  • Posts

    5444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiki4

  1. [quote name='Cavy'][URL]http://img194.imageshack.us/img194/6666/p1010310j.jpg[/URL] o boziu, jaka ona bieeedna! :mdleje: A ti ti ti! :D muahaha[/QUOTE] Maltretowana, głodzona, bita :D :diabloti: :mdleje::roflt: Ti ti ti Dominiiiisiuuuuu, cioooocia przyjeeechaaałaaa! :loveu::loveu:
  2. Margareta :evil_lol: Tak to ta moja :eviltong: [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/1732/p1010260u.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/7956/p1010246s.jpg[/IMG] Lisa [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4803/p1010242dq.jpg[/IMG] I Puszasty :cool3: [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/8508/p1010237.jpg[/IMG]
  3. Dziś będzie wszystkiego po troszku :cool3: Lisa :D [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/6666/p1010310j.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/4756/p1010309v.jpg[/IMG] Takiego cosia wczoraj znalazłam :diabloti: [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/9906/p1010317q.jpg[/IMG] Kfiotki :siara: [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/6223/p1010274r.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/8836/p1010269b.jpg[/IMG]
  4. [quote name='gosiulaa']Spóźnione, ale za to najlepsze życzenia dla Lisicy :loveu:!! Ale Wam tych psiaków poszło... super że tak schodzą![/QUOTE] Dzięki :D [quote name='Sylwia K']ja tez sie wczoraj przegrzałam:/ wszystkiego najlepszego dla Lisy![/QUOTE] Masakra, tyle stopni. :shake: [quote name='iwcza']...ślimak ci spierdzielił? :mdleje: :turn-l::turn-l::turn-l: A dla Lisiaka spóźnione życzenia, bo ostatnio tu w piątek byłam :BIG::new-bday: A że spóźnione, to z [URL="http://www.youtube.com/watch?v=--LBI2PLjc0"]bonusem[/URL] :evil_lol:[/QUOTE] Noo :evil_lol::evil_lol: Mówiłam, że z niego to Kubica jest :diabloti: Dzięęki chyba :eviltong: Ona ma dopiero rok, już się boję co będzie za parę lat :-o [quote name='Cavy']Iwonka, zaszalałaś z tym bonusem. :evil_lol: :mdleje:[/QUOTE] [quote name='gosiulaa']Zarąbisty ten bonus mwahauha![/QUOTE] :evil_lol::evil_lol: [quote name='iwcza']Pogadamy jak ty będziesz miała urodziny :diabloti:[/QUOTE] [quote name='Cavy']Moje niedawno były, ale do Tofikowych bliżej. :cool3: Czekam na coś extra. :evil_lol:[/QUOTE] Bój się bój :diabloti: Lisiak się w czymś wynorała, capiało od niej na km i padło, że to ja mam ją kąpać :mdleje: :evil_lol: Myślałam, że zaraz tam padnę. Zapach jeszcze został, ale już nie tak silny :lol: Wypuściłam ją na balkon i położyłam ręczniki. Usiadłam na ziemi i płakałam ze śmiechu. Hycała jakby była na rodeo! :evil_lol: Tyłkiem zarzucała, lepiej niż Shakira :diabloti: Zaraz wstawię jakieś fotki :lol:
  5. A ja proponuję żeby wstawić jakieś fotki Tinki i Diany :D Cześć. :hand:
  6. [URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_2173.jpg[/URL] Ojejejej :loveu::loveu::loveu:
  7. Za duże zdjęcia! :)
  8. A golasów to nie masz? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Oluś po prostu jest przewrażliwiony :diabloti:
  9. [quote name='Cavy']No a miałaś mi prezent nagrać! Ja już gotowa do pracy, do przeróbki, a tu masz ci los. :diabloti: :evil_lol:[/QUOTE] Nie trać gotowości :diabloti: [quote name='Niufciak']Już się nie mogę doczekać tych fotek;)[/QUOTE] Nie poszłam, bo wczoraj się przegrzałam i tak mi łeb nawala :roll: Mooże ktoś będzie miał aparat, to prze kleję tu zdjęcia :D
  10. wiki4

    Duffel

    Przyszłam wykonać moje obowiązki. Duffel idziemy na spacer! :loveu: :lol:
  11. [quote name='przeszlus'] A z ames się spotkałaś ?[/QUOTE] Chyba nie przeczytałeś tego co jest wyżej napisane :roll: Faktycznie, mogłoby być więcej lasów ;)
  12. [quote name='dOgLoV']zdążyłam :evil_lol: najlepszego Lisiczka :BIG::new-bday:[/QUOTE] :evil_lol: Lisia dziękuje :loveu: [quote name='Czarnulka']No to ja sie ciesze ze tyle psów znalazło nowy domek [co prawdoa nie tak duzo, ale zawsze cos] Trzymam kciuki by wiecej piesków znalazło swój wymarzony domek..[/QUOTE] No właśnie to jest dużo! Teraz zostało ok 13,12 ;) [quote name='*anusia&ajlu*']NAJLEPSZEGO KOCHANA LISICZKO:iloveyou: :iloveyou:[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu: [quote name='deer_1987']Ciesze sie ze psiaki sie udalo wyadoptowac![/QUOTE] Ja również! :multi: :lol: Kurrrrde, wzięli aparat nad wodę :roll:
  13. Jaki zacieszacz :evil_lol::evil_lol:
  14. [quote name='deer_1987']ha na przelusia odp a moj post byl nad jego :P[/QUOTE] Bo coś się zacinało co chwilka i musiałam ominąć. Dziękujemy w każdym razie :D
  15. [quote name='Cavy']Świetnie, ze tyle psów znalazło nowe domy! :multi: :loveu:[/QUOTE] Niestety jednego najmniej przybędzie. Jadą po niego, jest zamknięty w kurniku jakimś starym. Bez wody, bez jedzenia :roll: Jutro wezmę aparat to porobię parę fotek ;)
  16. Też bym brała Lisiaka, ale choroba lokomocyjna+ rodzice= brak psa na wyjazdach :roll: :lol: To liczę na duużo zdjęć!
  17. Heeejka :loveu: [URL]http://i27.tinypic.com/2hnlsvl.jpg[/URL] Słodziasty Tofiasty :loveu::loveu:
  18. [quote name='olekg89']Królik dla dziecka super będzie miał życie :-([/QUOTE] Olek, Olek, Olek... Wiesz, że Cię lubię ale czasem przesadzasz :diabloti: Jestem ciekawa czego u mnie byś się doczepił... :eviltong: Aga nie przejmuj się ;) Jaka u Was pogoda? Też taka gorączka? :roll:
  19. Super się prezentujecie :D Ładniutkie widoczki za ringiem... :eviltong:
  20. Super się prezentujecie :D
  21. Małe party z tej okazji i mykałam do schroniska. Poszło 7 psów (o ile mnie pamięć nie myli) :multi: I to większość weteranów! A tak w ogóle to jest haszczak to miałam co robić :loveu::loveu: Booże, jak ja kocham te psy :loveu: Aż się łezka w oku pojawiła jak ją znowu zamykali. Sunia jest już zarezerwowana, idzie do domu z ogrodem, wybudowali się koło mnie podobno więc będę miała ją na oku :diabloti: Teraz przechodzi kwarantannę po sterylizacji, żeby komuś nie zamarzyły się śliczne szczeniaczki :shake: Także moja ulubienica idzie 23 do nowego domku :loveu: Niewidomy Bingo też prawdopodobnie znalazł swego człeka! Samotna matka z 10 letnią córką. Mają jeszcze jednego psa, o ile się pogodzą razem weteran idzie! Pani będzie codziennie przychodzić ze swym Brutusem, aby psiaczki się stopniowo przyzwyczaiły do siebie ;) :multi: Jak zawsze było troszkę śmiechu :lol: Była babcia, która udawała wszechwiedzącą Wikipedię :evil_lol::evil_lol: Ale ważne, że wzięła psiego staruszka do domku. Byli też napakowani dresiarze :diabloti: Gdy wszystkie myślałyśmy, że wezmą Saurona ( jakaś mieszanka staffa z buldogiem :cool3: ma nieproporcjonalną głowę :evil_lol: ) oni mówią, że chcą spanieelka :eviltong: No i spanielka poszła do domku! Poszedł też szczeniak i tymczasowicze, którzy nie mogą być w przytulisku z różnych powodów. Szkielet ONka też poszedł do dużeeego ogrodu ;) Ten dzień można uznać za udany! :multi: Zobaczymy jeszcze co będzie jutro... ;)
  22. [quote name='GPooLCLD']Ale trafiłam ! Na imprezę urodzinową akurat:evil_lol: Wszystkiego NAJ NAJ NAJlepszego dla solenizantki :tort::BIG::bday::new-bday::drink1:[/QUOTE] Farciara :evil_lol::evil_lol: Dzięki :loveu: [quote name='Czarnulka']Najlepszego dla Lisiątka małego :*** :loveu:[/QUOTE] Cześć...dzięki! :multi: Lisia dostała prezenty, ale i tak najbardziej z prezentów interesowało ją...żarełko :diabloti:
  23. [quote name='Cavy'][SIZE=5][B][COLOR=Red]L[/COLOR][COLOR=DarkRed]i[COLOR=Red]s[/COLOR]a[/COLOR][/B][/SIZE], [COLOR=DarkOrange][B][SIZE=3][I]wszystkiego najlepszego![/I][/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=RoyalBlue]Wytrzymaj kilkanaście lat z Wiktorią ( :evil_lol: ) [U][SIZE=1](nie)[/SIZE][/U]słuchaj się pani na spacerze, bądź [/COLOR][SIZE=1][COLOR=RoyalBlue]([U]nie[/U])[/COLOR][/SIZE][COLOR=RoyalBlue]grzeczna zawsze i wszędzie, [/COLOR][SIZE=1][COLOR=RoyalBlue]([U]nie[/U])[/COLOR][/SIZE][COLOR=RoyalBlue]obszczekuj listonosza, i [/COLOR][SIZE=1][COLOR=RoyalBlue]([U]nie[/U])[/COLOR][/SIZE][COLOR=RoyalBlue]uciekaj pani! :diabloti:[/COLOR] [COLOR=RoyalBlue] :loveu: :loveu: :loveu:[/COLOR][/QUOTE] Heh (nie) dzięki ;) :diabloti: Błaaagam tylko nie Wiktoria, to brzmi taaak poważnie :shake: :eviltong: [quote name='Niufciak']100 lat, 100 lat, 100 lat, 100 lat, 100 lat, 100 lat...!!!!:loveu:[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu: [quote name='Daga & Maks']wszystkiego najlepszego dla Lisy jak ten czas szybko leci :D[/QUOTE] Ajj szybko, szybko :shake: Muszę napisać do pani, od której mam Lisiaczka, bo to była jej ulubienica i strasznie bała się ją wydać ;) Dołączę zdjęcia, będzie się cieszyć :)
  24. [quote name='przeszlus'][SIZE=5][COLOR=Cyan][B]Najlepszego Lisa [/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Dzięki Hubert :lol: [quote name='Aleksandra:)'][COLOR=DarkOrange][FONT=Impact][SIZE=5]Wszystkiego najlepszego rudasku!!![/SIZE][/FONT][/COLOR] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :BIG::tort::bday::new-bday::laugh2_2::sweetCyb::iloveyou::tort::new-bday:[/QUOTE] Jak kolorowo! Szał ciał :evil_lol::evil_lol:
  25. To czekamy na zaległe fotki :D
×
×
  • Create New...