-
Posts
5444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiki4
-
[URL]http://images6.fotosik.pl/567/16e48d47fee51ddbmed.jpg[/URL] Jaki czysty brzucholek :loveu: No nareszcie jesteście :multi: Bez takich numerów mi więcej :mad:
-
SNOOPY - łaciate przygody agilitowo-sztuczkowe :D
wiki4 replied to Zuzia&Snoopy's topic in Foto Blogi
Hej Uszate :loveu: -
Hej Ceziki :loveu: P.s Minerva masz podpis coś nie teges :eviltong:
-
Witanko :multi::multi::multi:
-
[quote name='sunshine']A wiesz że ja też :evil_lol: A pochwale sie że dzisiaj dostałam 4 z sprawdzianu z matmy :loveu: :multi: (jestem w 4 klasie a ostatnio 4 dostałam w 1 klasie :diabloti:)[/QUOTE] To przez tę przerwę :mad: Ja chcę częściej takie :loveu: Łooł, gratulacje :lol:
-
[quote name='Cavy']Zacznijmy od tego, że Ty jesteś tak wredną istotą, że kochać Ciebie, to jest sztuka! :mdleje: :evil_lol: ładne te fotki, podobają mi się :diabloti: Coraz lepsze Ci wychodzą. Fuji się spisuje. :loveu: [URL]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/DSCF5817.jpg[/URL] Cudny. :cool3:[/QUOTE] Nie podlizuj się :diabloti: Jakie tam, ładne...uszy mu ciachła :-o:placz: :diabloti:
-
[URL]http://img193.imageshack.us/img193/1192/20091110057.jpg[/URL] Jaki mini, puciu, mini :loveu:
-
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
wiki4 replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
[quote name='Minerva']Pecha to możesz mieć jutro (piątek trzynastego) :evil_lol:[/QUOTE] To szczególnie będę musiała uważać na sznurowadła :evil_lol: Bo do tego to ja mam szczęście i potrafię się 100 razy na dzień wyrżnąć :diabloti: -
Witaj skowroneczku :loveu::evil_lol: To Ty pisałaś na GG? ''AhahahahaXD''? :diabloti: Proszę Was, podpiszcie się :eviltong:
-
Witamy się :multi:
-
Witanko prawie weekendowe :lol::loveu: Czuję się jakby był poniedziałek :lol:
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
wiki4 replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
Witojcie Lun-ciaki! :evil_lol: -
[URL]http://img515.imageshack.us/img515/8639/zdjcia0015o.jpg[/URL] Jaka poza :lol: Dziękujemy :cool3:
-
Nowe subskrybowane tematy: (61) :mdleje: Nie chce mi się :lol:
-
[quote name='Nikola & Tina'][FONT=Comic Sans MS][COLOR=DarkOrchid][B][SIZE=3][FONT=Arial][FONT=Palatino Linotype]Masz namyśl[/FONT]i [/FONT][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][COLOR=Purple]Tinę i Dianę[/COLOR][/SIZE][/FONT] ? [FONT=Palatino Linotype]Trzeba będzie zabrać aparat, Chyba że nikt nie będzie chciał fotek :placz:[/FONT][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Ja chcę fotki :multi:
-
[quote name='vege*']wiki u mnie jest nowa fotka o którą tak mnie prosiłaś a nawet nie zobaczyłaś jej :mad::evil_lol:[/QUOTE] Też Cię kocham sznupciu :loveu: :eviltong:
-
[quote name='bianka19']Co za baba.! :eviltong: napewno się zawstydziła , jak jej powiedziałam , że Lisa jest już znudzona jej głosem :evil_lol:[/QUOTE] Wstrętny ze mnie babsztyl prawda ? :diabloti: [quote name='WeronikaM']no i zapisałam :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Napisz żebym wiedziała, tylko proszę nie imieniem bo nie znam :lol: [quote name='Czarnulka']Masz łaadny banerek a ten napis na nim to z Małego Księcia? Bo włąsnie to przerabiałam i o oswajaniu było;D:loveu:[/QUOTE] Nio, my tydzień temu skończyliśmy :p [quote name='deer_1987']Fajnie ze ten drugi baner wstawilas![/QUOTE] :multi: [quote name='dOgLoV']To na pewno z małego księcia :loveu: uwielbiam tę książkę :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Ja też :loveu: [quote name='Cavy']Cześć muchomorki :loveu:[/QUOTE] Cześć podgrzybku :loveu: [quote name='Nikola & Tina'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Jezu jaka piękna psinka ...[/FONT][/SIZE] ___ [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13493908&posted=1#post13493908"]Słodki i Kochany Diabełek. Tina Moje Złote Miłość - Strona 2 - Dogomania Forum[/URL] Zapraszamy[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: Już lecimy, tylko odwiedzę najpierw stałe galerie bo muszę ponadrabiać ;) [quote name='Minerva']Hej Wam rudzielce, zaraz nadrobimy foty w Waszej galerii ;)[/QUOTE] Jesteś :loveu: Moje, kochane, zbanowane maleństwo :loveu::evil_lol: [quote name='*anusia&ajlu*']witamy sie:loveu: co tam u malego rudzielca? :loveu:[/QUOTE] Heej ;) Śpi, jak zwykle mi na kolanach :p
-
No właśnie dlaczego? :mad:
-
[quote name='bianka19']No to co , ale napewno od twojego głosu :eviltong:[/QUOTE] Tia, tia jasne :cool3: [quote name='iwcza']lepiej nie tak publicznie, bo ktoś sobie skorzysta, np. ja :evil_lol:[/QUOTE] Hmm...zauważyłam :evil_lol: [quote name='*anusia&ajlu*']co ty zrobilas przeciez wszyscy zaraz cie zasypia wiadomosciami na gg:diabloti:[/QUOTE] Ee tam, może być wesoło :diabloti: [quote name='bianka19']Albo ja :evil_lol:[/QUOTE] Dzień dobry :lol: Podpisz się kto Ty na GG :razz: [quote name='bianka19']Znalazła się mądra , która pod bannerem ma swój numer gg zapisany :diabloti:[/QUOTE] A no właśnie :eviltong: [quote name='Pusiakowa']bardzo fajny banerek. :)[/QUOTE] Dzięki, mnie też się podoba :loveu: [quote name='iwcza']niedostępna, pfi :cool1:[/QUOTE] Musiałam iść już :angryy: [quote name='*anusia&ajlu*']bo mi czesto dogo nie chodzi bo moj internet jest nakrecany korbka:diabloti:[/QUOTE] Skąd ja to znam :roll: [quote name='Cavy']Coś chyba złe to gg podałaś, sikorko. :evil_lol: Teraz będę Cię nękała. :cool3:[/QUOTE] Ee tam nękaj jak chcesz :evil_lol: [quote name='bianka19']Co za baba.! :eviltong: napewno się zawstydziła , jak jej powiedziałam , że Lisa jest już znudzona jej głosem :evil_lol:[/QUOTE] Taa, wstrętny babsztyl ze mnie prawda ? :loveu::diabloti: [quote name='bianka19']Korbką.? To prawie tak jak mój:evil_lol: Tylko , że mój jest nakręcany ścinaniem się :diabloti:[/QUOTE] A mój ślimakowaniem :lol:
-
[URL]http://i34.tinypic.com/331kc2h.jpg[/URL] Jaki śmieszny :lol::loveu:
-
[quote name='Cavy']Ej, trzeba mi Twoje gg. :evil_lol:[/QUOTE] Matko święta, po co ? :-o Zaczynam się bać :diabloti: 8301077 :lol: [quote name='bianka19']Śpi , bo ją zanudzasz :evil_lol::evil_lol: :eviltong:[/QUOTE] To nie ja składam życzenia :eviltong:
-
[URL]http://img40.imageshack.us/img40/6794/kopiabanerzima20092.jpg[/URL] Teen :razz:
-
[quote name='Uruwashii']Koniec Awantury...!!!:mad::mad: Fotki nastrajają optymistycznie więc powinno być Love Love:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] I Love Dogomania :loveu::evil_lol:
-
[quote name='Shirai - Koki']Az ogladanie ° Na Wspolnej ° przerwalam co tutaj sie dzieje :mad:..to galeria z serii I love You, Ti amo i [B]inne teges[/B]...a nie wy mi tutaj :-o ....no buziaczki i juz koniec :mad:[/QUOTE] Rozwiń swoją wypowiedź :-o:evil_lol:
-
[quote name='Cavy']Ale masz cudny banner osiołku. :evil_lol: :loveu:[/QUOTE] Wieem :loveu: Osiołki są git :evil_lol: [quote name='*anusia&ajlu*']siostra dziekuje:loveu: a dostalas duuzo zebys sie podzielila z kotkiem i z Lisa:loveu:[/QUOTE] Może następnym razem i ona się podzieli, będzie więcej. Nie żebym żebrała :diabloti: Phi, oni mają potrawkę :cool3: