-
Posts
5444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiki4
-
Witamy się po raz pierwszy:multi: Śliczna psinka :loveu: Zapraszamy do nas :lol:
-
[quote name='HuSkYy-Paulina-94']:roflt::roflt: cos sie shirajowa nie odzywa obrazila sie na mnie :placz:? albo na na wspolnej poszla :diabloti: i apropos ja tez ide :evil_lol:[/QUOTE] To aż takie śmieszne? :evil_lol: Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta :razz: Miłego oglądania :lol:
-
[quote name='sunshine'] spoko luzik 5zł+Vat:evil_lol:[/QUOTE] Jeszcze przesyłka, nie zapomnij :cool3:
-
Doberek :cool3:
-
[quote name='*anusia&ajlu*'][URL]http://images35.fotosik.pl/80/e72562fe8714e4c7med.jpg[/URL] wiki4 smacznego:diabloti: siostra sie ze mnie smieje ze specjalnie je zrobilam bo dzis jej urodziny a ona lubi placki i tylko jeszcze kilka zostalo:diabloti:[/QUOTE] Mmm...pycha :loveu::evil_lol: Wszystkiego naj dla siostry :lol: A ile ja dostałam, dziękuję :lol::loveu:
-
[quote name='HuSkYy-Paulina-94']a nie wiem tak jakos :lol::lol:[/QUOTE] Ty wiesz ile ja się namęczyłam żeby znaleźć tłumaczenie :mad: Musiałam włączyć GG, poszukać infobota na dłuugiej liście i napisać do niego :-o
-
Witanko wieczorkowe :cool3:
-
[quote name='HuSkYy-Paulina-94'] [FONT=Arial Black][COLOR=Magenta]i hate you [/COLOR][/FONT][/QUOTE] Dlaczego? :-o:placz:
-
Niedobry, niedobry piesek :loveu:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Tosa_Inu&Husky']:evil_lol: A na które kładzieszwiększy nacisk?:cool3:[/QUOTE] Na rozumek :diabloti:
-
[quote name='HuSkYy-Paulina-94']no mozesz ale nie musisz o mnie :angryy:[/QUOTE] Oh przepraszam :evil_lol: Przecie to komplementy były :-(
-
[quote name='CaneSs']No ja wiem. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: No patrzcie jak ci wszyscy gratulują banerka! :diabloti: Normalnie nigdy nie było u Ciebie tak głośno co xD? A wgl. to ja też wszystkiego naj bo chyba nie składałam życzeń... a przynajmniej sobie nie przypomniam... :roll:[/QUOTE] Było głośniej jak żeśmy gadały o snach bodajże :evil_lol: No właściwie to ja też nie :mad: Dzięki :loveu:
-
Fajny ten filmik :cool3: [SIZE=1]Fajny mam banner? :evil_lol:[/SIZE]
-
[quote name='Tosa_Inu&Husky']Jaka ładna:loveu: Weszłam, bo zobaczyłam Twój nowy baner i w końcu chciałam zobaczyć, co to za Lisa:loveu: Pozdrawiam i gratuluję dobrego wyboru banerka:evil_lol:[/QUOTE] Dziękuję, mam nadzieję że będę z nim szczęśliwa :cool3:
-
[quote name='HuSkYy-Paulina-94']ciebie sie nie pytam wiec siedz cicho :mad::razz::diabloti:[/QUOTE] To jest forum i mogę gadać gdzie mi się tylko podoba :eviltong: Nie zabronisz mi :evil_lol:
-
Heej Ceziki :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='bianka19']Siemanko ;) Ale u was tego wszystkiego :evil_lol: i nagadane i foty o boże :crazyeye: A tak na marginesie to śliczne foty :loveu: i spóźnione życzenia dla Lisy .. [COLOR=DarkOrchid][SIZE=5]Wszystkiego naaaj Lisaa!. :loveu::loveu:[/SIZE][/COLOR][/QUOTE] Wszystkiego po trochu :lol: :evil_lol: Dzięki :loveu: Podziękuję za Lisę, bo to kulturalne dziecko, wychowane przeze mnie, śpi jak się jej życzenia składa :diabloti::razz:
-
[quote name='HuSkYy-Paulina-94']hę??:evil_lol:[/QUOTE] Ależ Ty kumata jesteś. Sam inteligencja z Ciebie pryska :evil_lol:
-
[quote name='WeronikaM']przepraszam, że dopiero teraz :oops: ostatnio na imageshack'u zamiast 640x480 kliknęłam mniejsze :oops::oops::oops: ------ w piątek kupujemy nowe szeleczki :roll::multi: w zoologiku:p[/QUOTE] O to fajnie, czekamy na zdjęcia w nowych szeleczkach jak już kupicie :lol:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='CaneSs']hmm... połączę twoje wypowiedzi "jestem w siódmym niebie, [B]czasami jesteście kochane[/B]" :angryy: My zawsze jesteśmy Kooochani xD Wszyscy nas kochają :evil_lol: No nie??? :p :mad:[/QUOTE] One w ogóle do siebie nie pasują :lol: No pewnie, wszyscy i wszystko :evil_lol: No tak :cool3:
-
[quote name='Zuzia&Snoopy']A od kogo to?:cool3:[/QUOTE] Od CaneSs :loveu: [quote name='Zuzia&Snoopy']Taaak! Ten z nochalem!:multi::multi::loveu::loveu:[/QUOTE] Wstawiony :multi: [quote name='Ania!']Bardzo ładne :lol:[/QUOTE] Nio, śliczne są :loveu: [quote name='Shirai - Koki']Faktycznie oba sa piekne, ale jakos ten nosek taki cudny, ja jestem za drugim !!![/QUOTE] Cholipka jasna! Nie cytuj zdjęć :evil_lol:
-
[quote name='HuSkYy-Paulina-94']ten drugi koniecznie !!:loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] No, już go wstawiam :loveu: Jestem w siódmym niebie :multi:
-
[quote name='Shirai - Koki']Puszke to taki wiekszy Puszek :evil_lol:..a lisa zawsze urocza, ale z niej kruszynka :loveu:[/QUOTE] Noo :loveu: Patrzcie co dostałam :loveu::multi: [IMG]http://i34.tinypic.com/xpah7c.png[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/8wi6w8.png[/IMG] Który mam sobie wstawić? Nie wiem, oba są śliczne :loveu: