-
Posts
5444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiki4
-
[quote name='Cavy'][URL]http://img140.imageshack.us/img140/1135/p1010672ye.jpg[/URL] Ale śliczny kociak! :loveu: [URL]http://img5.imageshack.us/img5/1948/p1010667h.jpg[/URL] Ale ona malutka jest. :crazyeye:[/QUOTE] :loveu: Nio malutka, malutka :lol:
-
[quote name='iwcza'][URL]http://img687.imageshack.us/img687/6154/p1010683.jpg[/URL] duch! :eek2:[/QUOTE] Zje Cię! :evil_lol: [quote name='Cavy']Widze, że u Ciebie też taka paskudna pogoda na dworze. :placz:[/QUOTE] No, ale dobrze, że nie pada :p [quote name='dOgLoV'][URL]http://img338.imageshack.us/img338/1610/p1010684b.jpg[/URL] dziwie się żę te kapcioszki to jeszcze są w całości :eviltong: [URL]http://img140.imageshack.us/img140/1135/p1010672ye.jpg[/URL] Kociak prześliczny :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Mnie zamiast kapcioszków przeraża ten orb na lewo :-o [COLOR=Red]Portrecik :loveu::cool3: [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9950/p1010661g.jpg[/IMG] :p [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/9823/p1010660p.jpg[/IMG] Patrzcie, oto ja :loveu: [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/221/p1010659a.jpg[/IMG] :lol: [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/1531/p1010658z.jpg[/IMG] Bez głowy :diabloti::cool1: [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/9463/p1010657.jpg[/IMG] [/COLOR]
-
[COLOR=Red]Lisa na szubienicy :evil_lol: [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/7788/p1010669m.jpg[/IMG] Super, mega wyraźne :cool3: [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/3585/p1010670.jpg[/IMG] Dobra, zwiewam stąd :lol: [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/1948/p1010667h.jpg[/IMG] Matko! Za mną coś jest! :-o [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/2390/p1010666z.jpg[/IMG] Mój dostojnik :loveu: [IMG]http://img682.imageshack.us/img682/2752/p1010662i.jpg[/IMG] CDN [/COLOR]
-
[COLOR=Red]Moja odważna kicia :evil_lol: [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/1987/p1010675r.jpg[/IMG] Chodził jak po polu minowym :lol: [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/1104/p1010674m.jpg[/IMG] Myślała, że jej nie widać :lol: [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/2232/p1010673f.jpg[/IMG] Idę do ciebie :diabloti: [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/1135/p1010672ye.jpg[/IMG] Lisa olbrzym :eviltong: [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/4201/p1010671v.jpg[/IMG] [/COLOR]
-
Zdjęęcia! :cool3: [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/1610/p1010684b.jpg[/IMG] [COLOR=Red]Lisa; duch :evil_lol: [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/6154/p1010683.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/7596/p1010682i.jpg[/IMG] Z dworu już, Puszek :cool3: [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/6135/p1010677vu.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/8906/p1010676t.jpg[/IMG] CDN [/COLOR]
-
[quote name='Viky i Ja']Witamy śliczne dziewczyny :loveu:[/QUOTE] Witamy śłodziutką Vikunię i Carmen, w nowych ciuszkach :loveu:
-
[URL]http://www.nume.pl/images/oz33bjd9byacxkopqbxf.jpg[/URL] Jakie cudoo :loveu:
-
[quote name='iwcza']Heeeej siostro :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Heej :loveu: [quote name='sunshine']I gadać nie będziesz miała z kim :diabloti:[/QUOTE] Ktoś się znajdzie :evil_lol: [quote name='Cavy']Będziesz miała problem, obiadu nie dostaniesz. :cool3:[/QUOTE] Do MC pójdę, już nie te czasy :eviltong:
-
[URL]http://img20.imageshack.us/img20/153/obraz006copy.png[/URL] Niesamowite :-o
-
[quote name='358Andzik358']to się nazywa miłośc między psem a pańcią :D[/QUOTE] No :lol: [quote name='Cavy']:crazyeye: Foch na wieki wieków... :obrazic:[/QUOTE] Nie obrażaj się :evil_lol: Co ja bez Ciebie zrobię :eviltong:
-
[quote name='sunshine']Ale bym sobie zjadła makaron z jajkiem :evil_lol: Ale na obiad mam potrawkę z kurczaka :diabloti: mniam mniam... będę jeść to samo co Shira :evil_lol:[/QUOTE] Ja wypróbuję zaraz :cool3: Dokładnie, śmieszne uczucie :lol: Jeszcze jak Ci spojrzy w talerz i taki wzrok :diabloti:
-
[quote name='Ania!']Fajnego masz tego kociaka :loveu: Kolor ma śliczny :lol:[/QUOTE] Dzięki ;) A czy śliczny, to bym się kłóciła. Zależy kiedy :lol:
-
To czekam na filmik :cool3:
-
[quote name='Cavy']To w takim razie ja będę cicho i poczekam na te zdjęcia :obrazic:[/QUOTE] Haha! Focha strzeliła :turn-l:
-
[quote name='Cavy']No, a jakby że inaczej, beze mnie to jak bez ręki. :evil_lol:[/QUOTE] Raczej jak bez palca u nogi :evil_lol: Tak samo niepotrzebny w niektórych sytuacjach :diabloti:
-
[quote name='Cavy']Cześć wam gaduły niepojęte. :loveu: :p[/QUOTE] Heej :loveu: Widzę, że się u Basterka już pojawiłaś :evil_lol::cool3: [quote name='agaciaaa'][URL]http://img697.imageshack.us/img697/8891/p1010671.jpg[/URL] cudny śpioszek :loveu:[/QUOTE] A jak chrapie przez sen :lol:
-
Dzięki za zaproszenie do znajomych :p
-
[quote name='Cavy']Cieszę się. :diabloti: Więc....na czym skończyłam? :evil_lol:[/QUOTE] Nie wiem :evil_lol: Ale ważne, że będzie film i zdjęcia :cool3:
-
[quote name='Cavy']Przecież napisałam, że wygrzebałam stare. ;) Zdjęć nowych nie ma i nie wiem kiedy będą, bo ja jestem bardzo mądra i zepsułam kabel USB do komórki. :lol: Więc został nam teraz tylko pogaduchy - na czas nieokreślony. :mdleje:[/QUOTE] Psuja! :diabloti: Jak my teraz bez fotek przeżyjemy :placz::evil_lol:
-
Chodziło mi o to, że wydaje mi się że on taki ciapa jest :lol: Klikasz na zdjęcie prawym przyciskiem i kopiujesz ten drugi link;na dole. Potem wklejasz po prostu do tego okienka [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/editor/createlink.gif[/IMG] i już :p
-
[URL]http://img194.imageshack.us/img194/8136/19996982.jpg[/URL] Taki śmieszny, ciapkowaty był (*)