[quote name='Berneska']witamy witamy :multi:[/QUOTE]
Hej :razz:
[quote name='dOgLoV']Ludzie gdzie wy się podziewacie :sweetCyb:weekend a was nie ma :motz:ale jak ja pójdę do pracy to wszyscy się tu zlecą :x chyba muszę się fochnąć :sadCyber: :eviltong:[/QUOTE]
Byliśmy na zajęciach :cool3: Nie fochaj się! :evil_lol: To Twoja wina, że chodzisz w tych godzinach :eviltong:
[quote name='dOgLoV']dokładnie to samo miałam napisać :evil_lol:[/QUOTE]
To może Ty w myślach czytasz ? :-o
[quote name='bianka19']Już jest dzisiaj :eviltong:[/QUOTE]
Wiem przecie :evil_lol: Była noc, a po nocy jest następny dzień :p