Jump to content
Dogomania

wiki4

Members
  • Posts

    5444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiki4

  1. [URL]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/DSCF5989.jpg[/URL] Puciu, puciu :loveu:
  2. [quote name='Berneska']witamy witamy :multi:[/QUOTE] Hej :razz: [quote name='dOgLoV']Ludzie gdzie wy się podziewacie :sweetCyb:weekend a was nie ma :motz:ale jak ja pójdę do pracy to wszyscy się tu zlecą :x chyba muszę się fochnąć :sadCyber: :eviltong:[/QUOTE] Byliśmy na zajęciach :cool3: Nie fochaj się! :evil_lol: To Twoja wina, że chodzisz w tych godzinach :eviltong: [quote name='dOgLoV']dokładnie to samo miałam napisać :evil_lol:[/QUOTE] To może Ty w myślach czytasz ? :-o [quote name='bianka19']Już jest dzisiaj :eviltong:[/QUOTE] Wiem przecie :evil_lol: Była noc, a po nocy jest następny dzień :p
  3. Witanko :loveu: :razz:
  4. wiki4

    Tofik ;)

    Helloł :evil_lol:
  5. Witanko sobotnie :multi::razz:
  6. Witamy się sobotnie :razz:
  7. Witamy się po raz pierwszy :razz: [URL]http://images37.fotosik.pl/221/71913dc36c21a271med.jpg[/URL] Śliczny portrecik :p
  8. Heej Ceziki :loveu::cool3:
  9. Witanko :razz: [URL]http://img513.imageshack.us/img513/1889/dsc05933e.jpg[/URL] Jak się fajnie światło odbija w kałuży :lol:
  10. [URL]http://img36.imageshack.us/img36/9197/img0181dx.jpg[/URL] Jestem śliczny, nieprawdaż ? :evil_lol:
  11. [quote name='Nikola & Tina']Jak się wstawia banerki w odpowiedz ?[/QUOTE] W sensie żeby się cały czas przy każdej odpowiedzi wyświetlał ? :razz: Wchodzisz w szybkie menu, tam na górze, potem ''Edytuj Sygnaturkę'' i tam wklejasz tak samo jak zdjęcie ;) Robisz OK i przy każdym napisanym poście będzie ten obrazek jako ''podpis'' :cool3:
  12. Witamy się :multi:
  13. wiki4

    Diana :)

    Witamy się :razz:
  14. [quote name='Viky i Ja']Witamy już w sobotę :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Witamy, coś dzisiaj przespałam :lol:
  15. [quote name='*anusia&ajlu*']kot jest z natury nocnym markiem, w dzien przewala sie po lozkach a w nocy buszuje :p mi to nie przeszkadza bo kot w mamy pokoju:evil_lol:[/QUOTE] Mój na noc na dwór idzie bo potem budzi o 4 rano, że chce wyjść :razz:
  16. Cześć Wam bobry :loveu::evil_lol: Łooł, co tu u Was tak cicho ? :-o
  17. [URL]http://images38.fotosik.pl/222/52bc30fa1d4c40abmed.jpg[/URL] Śłitaśny, mokrusi kinolek :loveu: [URL]http://images44.fotosik.pl/226/5e3a0f1f9f5bd8ffmed.jpg[/URL] Znudziło się pozowanie :lol:
  18. [quote name='Pusiakowa'] czemu morderca? on na tym tak glupkowato wyszedl a ty, ze morderca.:shake::diabloti:[/QUOTE] Przecie ma łapy od krwi :-o :diabloti: Na co Ty mu pozwalasz :shake: :evil_lol:
  19. [URL]http://images45.fotosik.pl/227/43ec15f2d7c5051dmed.jpg[/URL] ''Nie ma mnie'' :loveu: [SIZE=1]Napisz do mnie na GG bo wiem, że zapisałaś sobie moje, a ja nie wiem które to ;)[/SIZE]
  20. wiki4

    Galeria. ;D

    [quote name='HuSkYy-Paulina-94']haha gdyby mi grozilo 3 z polskiego to bym była wniebowzięta :evil_lol: ale to tylko marzenia :roll::diabloti:[/QUOTE] To ile Ty masz ? :-o Ja zawsze 5 albo 4 :evil_lol:
  21. Witanko wieczorne ;)
  22. [URL]http://www.otofotki.pl/img12/obrazki/ho2517_DSC04483.JPG[/URL] Jaki śliczny noseczek :loveu:
×
×
  • Create New...