[quote name='Czarnulka']Taaak. Eh. ALe jak zwykle pada. ;/ No ale musze sie w koncu wybrac z Luną na dłuższy spacerek tylko nie ma z kim. ; /Może jakoś sie Boness wyciągnie.[/QUOTE]
Na szczęście u mnie nie pada :multi::cool3:
To wyciągnij, wyciągnij :lol::mad:
[quote name='Talia']Są, sa. Wszędzie sie udzielają tylko nie w swojej galerii:mad:[/QUOTE]
Ot to co! :evil_lol: Łobuziary :mad:
Zaraz wyślę dłuugą skargę :cool3::diabloti:
[quote name='dOgLoV']Hej hej :multi::multi::multi::multi:
Ja niestety dopiero z pracy wróciłam :shake: kurde na szczeście jutro wolne bo bym nie wyrobiła :cool3:[/QUOTE]
Hej rano :loveu:
No na szczęście :cool3: Co tam? Dalej macie śnieg? :p
Nie cytuj każdej fotki po kolei :mad:
Przy każdym poście masz taki obrazek [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/buttons/multiquote_off.gif[/IMG] , powciskaj go przy tych postach, na które chcesz odpowiedzieć i potem normalnie na dole [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/buttons/reply.gif[/IMG] ;)
Cześć rano :loveu:
[quote name='dOgLoV']Ooooo to ja bede miala chyba ciekawe , bo właśnie wpierniczyłam caly talerz makaronu z jajkiem :diabloti: o tej godzinie :splat:[/QUOTE]
I jak? :evil_lol:
[quote name='*anusia&ajlu*']a ja nie moge zab boli:mad: i smaku narobilyscie mi o tej godzinie akurat musialam wejsc podpatrzec co u WAS a tu takie tematy:lol::p[/QUOTE]
Oojj...biedactwo :loveu: Wczorajszego wieczoru były tematy o jedzonku :cool3: I co powstrzymałaś się? :lol:
[quote name='deer_1987']Ten czas leci ;) Lisa juz 4 miesiace :D[/QUOTE]
Leci, leci :p
[quote name='Shirai - Koki']Wiki ma wolne to zaraz bedzie buszowac po dogo :p, milego dnia[/QUOTE]
Jak Ty mnie znasz :cool3::loveu:
[quote name='Shirai - Koki']Dobrze to dzisiaj kazdy dostanie cos dla siebie, ale pozniej troszke zaspala, dzisiaj....przy deszczu sie tak fajnie spi, wy dzisiaj wolne, a ja do pracy :placz:.[/QUOTE]
U mnie na szczęście nie pada :multi:
[quote name='Viky i Ja']Witamy serdecznie z Głogowa [I]:loveu::loveu::loveu:[/I][/QUOTE]
Witamy, witamy i pozdrawiamy :multi:
Dzisiaj nawet mi się spać nie chce :cool3:
[quote name='sunshine']I dlatego podpisałam...ale jak na moje możliwości i tak jest czytelne :evil_lol:[/QUOTE]
Aaaa, to chodzi o to żeby była jak najmniej czytelne :cool3: Na murach, ścianach itp. też się doczytać nie mogę :lol:
[quote name='sunshine']bardzo śmieszne :diabloti: Nie je;p żółtko i białko ... no i ewentualna salmonellę :evil_lol:[/QUOTE]
No wiesz, ludzie miewają różne pomysły :evil_lol:
[quote name='Cavy']Ale fajne uczucie wtedy jest. :loveu:
[SIZE=1]Ja znikam sie kurowac. paa :diabloti:[/SIZE][/QUOTE]
Ten wiatr :evil_lol::loveu:
No trudno, pa :cool1: