Jump to content
Dogomania

wiki4

Members
  • Posts

    5444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiki4

  1. Jakim Ty aparatem focisz ? :razz:
  2. [quote name='Pusiakowa']wiedzialam, ze wszyscy bd to zdjecie cytowac.. :diabloti: bo glównym 'obiektem' tego zdjecia byl nos a nie uszy.xD poza tym.. ciemno bylo.:razz:[/QUOTE] Bo to najlepsze :lol: E tam gadanie :evil_lol:
  3. Cio tam u Was ? :lol: Uwaga będę nabijać postów :evil_lol: Pomóżcie :lol:
  4. [URL]http://img121.imageshack.us/img121/1402/pilka4.png[/URL] Ale macie widoczki :-o :loveu: [URL]http://img121.imageshack.us/img121/9587/pilka6.png[/URL] Super Ci to wyszło :loveu: Shirai- Olbrzym :diabloti: O.o
  5. [quote name='Pusiakowa']hehe. :eviltong: MAM 42 FOTKI!. :D dojedzcie do nowej str. to dam.:diabloti:[/QUOTE] Daj, daj, daj :evil_lol:
  6. [quote name='Shel']WY więcej ględzicie od NAS :mdleje:[/QUOTE] To raczej niemożliwe :lol: [quote name='Czarnulka']Heej co u was lisice?;D[/QUOTE] A dobrze. Dzisiaj autobus prowadził jakiś głupi facio, przyczasnął babcię, a potem dziadka jakiegoś :evil_lol: Oczywiście przez cały autobus się kłócili, że on to zaplanował (kierowca niby) i chce ich pozabijać, a ile przekleństw :diabloti:
  7. [quote name='Minerva']O fakt, offownia z tej galerii jak nie wiem :lol:. Ale nie powiem-jakiś wkład w to mam :eviltong: Mój pies, fajna gazetka, ale ostatnio zdrożała i to sporo. To chyba przez ta nową okładkę :shake:. A tak w ogóle ostatnio był wywiad z siatkarzem i była do wygrania piłka :cool3:. Ale mi szkoda kasy było, bo piłeczke do siatki mam, pogryzioną przez Cielaka, ale mam :eviltong:.[/QUOTE] Nio, miałaś :eviltong: [quote name='Shel']Zapraszam po av i banner :D.[/QUOTE] Byłam, dziękuję, zaraz pójdzie na pierwszą ;) [quote name='deer_1987']haha to ja mam mniej ok 50 ale kiedys po 101 mialam... tylko ze to byl watki gzie ja wchodzilam i pisalam a ten ktos nigdy albo prawie nigdy u mnie :p[/QUOTE] Z czego się brechtasz ? :evil_lol: Nadrobiłam wszystkie :grins: Zawsze myślałam, że masz 300 wątków więcej :lol: [quote name='doma0905'][I][B]Witamy .![/B] [/I] [I]dawno nas tu nie było , pewnie iele nas omieneło :shake:[/I] [I]Lisa jest cudowna :loveu: - jak zawsze :loveu:[/I] [I][U]zapraszamy wszystkich do nas[/U][/I][/QUOTE] A ja mam na Was focha :obrazic: W ogóle nas nie odwiedzacie, ale to nic, w ogóle na DGM nie wchodzicie :mad: [quote name='sunshine']No kurcze blade! ja tu przestanę wpadać chyba:evil_lol: Co wejde to tu nagadane i sie połapać nie mogę :diabloti:[/QUOTE] Nie! Przychodź kiedy chcesz :evil_lol: Przecie nikt nie każe Wam tego czytać :eviltong: [quote name='dOgLoV']Ja mam dokładnie to samo :cool3: co tutaj wejde to ,musze się cofnąć z 5 stron i po nadrabiać :diabloti:[/QUOTE] Ciekawa lekturka, cu ni? :cool3: [quote name='CaneSs']No, 5 to jakieś minimum xD Ja to z 10 musze sie cofać zeby coś zrozumieć xD A tak wgl. to Dzieńdoberek xD:eviltong:[/QUOTE] Bo to się regularnie odwiedza :mad: :eviltong: [quote name='Alma']Poproszę nowe zdjęcia Lisy!! Coś długo ich nie ma. ;P Pozdro![/QUOTE] Są na 106 stronie :lol: Pochmurno wszędzie, pewnie zaraz padać będzie :roll:
  8. [quote name='Kama & Diana']Hm. co by tu pisac ..? Poprostu BOSKIE PSIAKI ___________ Pozdrawiam.. (zapraszam do mnie) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13480849#post13480849"]Diana - prawie jak doberman ale i tak jest kochana :) - Dogomania Forum[/URL][/QUOTE] My zawsze mamy o czym :lol: [quote name='Minerva']Pudelek i te inne intrygujące strony także mnie nie kręcą, ale Onet, czy gazety typu Wyborcza, jak również Mój Pies z chęcią czytam :lol:[/QUOTE] Nio, Mój Pies :loveu: :lol:
  9. [URL]http://i37.tinypic.com/11l2d1u.jpg[/URL] Jaka ślicznotka :loveu: Zapraszamy do nas, fotki od 106 stronki :cool3:
  10. [quote name='HuSkYy-Paulina-94']wlasnie mialam dopisac ze jej nie uwazam za gwiazde buaha ale myslalam ze nie musze bo to oczywiste :diabloti: ale ogolnie mowie o str pudelek ze nie lubie takich str i tego goowna nie czytam co wypisuja :roll:[/QUOTE] Ja tylko jak mi się nudzi :eviltong:
  11. [quote name='Minerva']No oczywiście, Wyborcza, Fakt, Angora, hmm...Co tam jeszcze. No oczywiście takie gazety jak Party, życie gwiazd czy cuś tam. My sławne jesteśmy, nie wiedziałyście? :eviltong:[/QUOTE] I Show oczywiście :evil_lol: [quote name='Minerva']Praktycznie od zawsze, prawda :cool1:?[/QUOTE] Mhm, oooczyyywiście :diabloti:
  12. [URL]http://img340.imageshack.us/img340/4404/dsc05806b.jpg[/URL] Poznańskie koziołki :evil_lol:
  13. [quote name='HuSkYy-Paulina-94']a juz wiem :eviltong::multi: nie zbanuja :eviltong: nie lubie stronek plotkowych o gwiazdach :cool1:[/QUOTE] Od kiedy Ty ją za gwiazdę uważasz ? :-o :evil_lol:
  14. Hej mój mały, ciągnący piesku :loveu: :lol:
  15. [quote name='Minerva']Normalnie cukierniczka sie znalazła. Patrzcie jak mi słodzi. Ale dziękuję, dziękuję :lol:[/QUOTE] Bo się stęskniłam :evil_lol: Naciesz się tą chwilą, do jutra mi minie :eviltong: [quote name='HuSkYy-Paulina-94']o ja minerva a co ty tu robisz :diabloti::D:D za co cie zbanowali?? za to co wtedy wymyslilas ?:evil_lol: dostalas pnkt karne??:diabloti:[/QUOTE] Przyszła sobie :razz: [quote name='Minerva']Mam nadzieje, że nie zbanują mnie za reklame :evil_lol: Chcesz być na bieżąco? Wchodź na pudelka :evil_lol:[/QUOTE] Albo na Onecie też było :razz:
  16. [quote name='Minerva']Jak widać jesteś niesamowicie utalnetowana :evil_lol:. Nie każdy tak potrafi :lol:[/QUOTE] Jeszcze zazwyczaj jak się spieszę na w-f o idę przez podstawówkę :evil_lol: Zanim wejdę to się wywalę z 3 razy, a to niecałe 30 m :-o :cool1: Potem się bachory patrzą na mnie jak na jełopa co się wypiernicza za każdym razem :diabloti:
  17. [quote name='Minerva']A no jestem :eviltong:. Zapomniałaś dodać niegrzeczne, nieprzestrzegające regulaminu, niepokorne :diabloti:[/QUOTE] I jedna z najkochańszych na świecie :loveu::evil_lol:
  18. Heej :cool3: [URL]http://i34.tinypic.com/x3e1rc.jpg[/URL] Śliczniusi i proszę mi tu częściej na DGM wchodzić :mad:
  19. Super zdjęcia :-o :loveu:] To ostatnie cuudo :loveu:
  20. Witamy się :multi: :cool3:
  21. [URL]http://img35.imageshack.us/img35/8381/obraz065copy.png[/URL] Super słodkie oczka, jak z Shereka :loveu: :lol:
  22. [URL]http://img214.imageshack.us/img214/4555/img0040h.jpg[/URL] Oczywiście znalazłam :evil_lol: A co tam na prawo ten but robi ? :-o:evil_lol:
  23. [URL]http://qqk.kk.e-wro.pl/Misia/DSCF3941.JPG[/URL] Boskie uszka :loveu:
  24. Witanko :multi: Zapraszamy do nas ;)
  25. Dotarłam i do Was :multi::loveu:
×
×
  • Create New...