ewa36
Members-
Posts
5201 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewa36
-
[quote name='bela51']To czekamy na wiadomosci o Majeczce. Moja oferta zmontowania bazarku, ciagle aktualna. Mam troche rzeczy, ale niewiele, moze jeszcze ktos by dorzucił ? Czekam na zdjecia.[/QUOTE] Poszukam rzeczy na bazarek dla Majki.
-
Co słychać u ślicznej ..... Domek dla niej się nie szykuje ?
-
Nowotwór, zaćma, i ok 10 lat na karku- DON-ka RADOM-potrzebne finanse!!!
ewa36 replied to monikab's topic in Już w nowym domu
Matko kochana ... musze tu Ciocię Belę Sciągnąc koniecznie i jakiś bazar dla małej zmontujemy ..... -
Do zobaczenia kiedyś, Bruno, piesku kochany...
ewa36 replied to Wiedźma's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mam rodzine w Lublinie ale ...... Przynajmniej zapytam ..... nie mam czasu na czytanie całego watku toteż zapytam - na co konkretnie psiunio choruje ? Czy to jest zakaxne dla ludzi i zwierząt ? Jakiej karmy\karmienia i lekow oraz zabiegów wymaga ? Bo ewentualny nowy dom musi o tym wiedziec. Zajrze tu wieczorem .. Tymczasem Bruno górę ! -
Czy psuak zostałpozbawiony zycia w okrutny sposób ?
- 28 replies
-
- owczarek niemiecki
- sadyzm
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
O matko ..... mam pytanie w jaki dokladnie sposob pieseczek odszedl ? Czy sam cierpieniu poprez zaniechanie leczenia i uśpienia ? czy też w wyniku podania innych niż morbital środkow - a przecież morbital nie jest taki drogi .... klara, napisz Kochana troche więcej .....
- 28 replies
-
- owczarek niemiecki
- sadyzm
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Owczareczka delikatna jak porcelanowa laleczka – ma dom !
ewa36 replied to KWL's topic in Już w nowym domu
Czyli lepiej chodzi malutka ..... to dobrze -
Dzięki WAM młoda Onka Saba jest już w nowym,dobrym domku!!!dziękuję!!!
ewa36 replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Śliczna jest :loveu: A czy ta krzywa lapka to stare złamanie - jak zrozumialam ? Czy ona dobrze/normalnie chodzi ? A ta tylna rozwalona o bude w porządku ? Ludzie nie mają litosci ...... -
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
ewa36 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zbójini']Jest dom dla ONki k. Gdańska. Sprawdzony. Info na PW.[/QUOTE] O matko jak super :) Ciotki piszcie do Zbojniego :) -
Wykrywko, masz pw :)
-
[quote name='Wala2006']Jaka śliczna sunia :) Niestety nie mogę pomóc finansowo... Ale jak tylko będę mogła pomóc to będę pamiętać o suni:) puki co zaglądam do niej :)[/QUOTE] Super Cioteczko :) Zaglądaj do Mikuni :)
-
Sonia zostaje u właściciela/Lusia ma nowy dom.
ewa36 replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Matko brakuje słów ..... Elu dziękuję za zaproszenie ..... To zbieramy dziewuszki - ja oferują fanty na bazarek dla suniek ..... -
[quote name='faith35']Mikuniu nasza, jutro zajrzę do ciebie i focie ci nowe porobię... allegro odnowione. Oglądanych tyle, co nic. Co się dzieje?[/QUOTE] Jak najbardziej ..... popieram :)
-
[quote name='wykrywka']Oczywiście możesz przesłać, może ode mnie sekkmet przyjmie wiadomość :mad::evil_lol:.[/QUOTE] Super wielkie dzięki :) Ja po prostu nie wiem czy docierają do Niej wiadomości .....
-
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
ewa36 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='BUDRYSEK']oba szczeniaczki od Szili są już w swoich domkach :) dla Szili takze szykuje się hotelik....ze szkoleniem[/QUOTE] Ale wiadomości na Nowy Rok ! Cudo :) -
[quote name='wykrywka']Dosłownie przed chwileczką wysyłałam PW do sekkmet i mam w wysłanych czyli poszła :p[/QUOTE] A ja nie mam własnie ..... nie wiem co zrobić jak dać znać ..... może Tobie wyślę pw Cioteczko i przekażesz Sekkmet ?
-
Sekkmet, nie wiem z jakiego powodu, ale nie mam w swoim folderze "wysłane" potwierdzenia wysłania do Ciebie pw :( Czy dotarła do Ciebie wiadomość w sprawie Miki z meilem do Pani Beaty - która także wyraziła zainteresowanie adopcją Miki ? Jeśli nie, to mogę prosić o pw od Ciebie ? Przekaże namiar korzystając z opcji "odpowiedz', może tak się uda. Nadmieniam, że do innych użytkowników pw dochodzą
-
Zdziczała starsza sunia... Prawe trzy lata samotności...
ewa36 replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
[quote name='J_ulia']Dziękuję za propozycję, ale to nie ma sensu ::(... Pięć razy próbowałam odłowić Diankę...Okazało się, że jest LEKOOPORNA. Sedalin to dla niej mały pryszcz.... Po pierwsze spala go w bardzo szybkim tempie , po drugie ten środek nie działa prawie w ogule na psy zdziczała... co mi Dianka dwa razy udowodniła... a dostał całą tubę Sedalinu w żelu. Luminalum w dawce po której powinna spać trzy dni też nie zadziałał... Teraz i tak jest za zimno by ryzykować podanie czegokolwiek ...mogła by paść gdzieś w polu i zamarznąć. Przydałby jej się za to jakiś dobry preparat witaminowy ;)[/QUOTE] Oj, co racja to racja :) -
Super niunia :) W kubraczku na pewno jest jej cieplej :) toteż się nie wzbrania :)