Tak :-( Dr mi obiecał i trzymam Go za słowo.
ale może podasz mi na pw adres do wysyłki to Babcia jutro podejdzie na pocztę i wyśle Dzaszce Fortakehl D5 - mam na składzie.
Zaraz bym kopertkę zaadresowała bo jutro wyjeżdzam a szkoda kazdego dnia w takim układzie.
To lek izopatyczny podnoszący odporność, który sunia brała u Cioci Teresy.
W tabletkach, podaje się 2x dziennie po 1 tabletce - rano na czczo i przed snem.
Dobrze robi na jelota bo tam jest głowne centrum odporności. Można stosować z tą amidgaliną na którą czekamy, ona jest ponoć ze złotem w składzie.
Ale ludzcy lekarze tu ją stosują na ludziach rakowcach i jest ok :multi: i o to chodzi.
Cudu nie zrobi ale zatrzymuje zarazę.