-
Posts
2981 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by yuki
-
Hej Fuksio :) śniliście mi się dziś z Moonem, mi się czasem psiaki z dogo śnią , no i dziś padło na Was :cool3: a sen był piękny , ehhhh jak to człowiek przeżywa ;). A wiadomo już coś o jakimś wstępnym terminie przybycia Moonka do Was?
-
Temida, ale z drugiej strony jeśli Kajtek ma być oddany do schroniska.... Poza tym równie dobrze może znaleźć dom po dwóch tygodniach mieszakając w hoteliku. Kurcze , no ryzyko spore, ale jak ma trafić do schronu, to czy jest jakieś inne wyjście... Decyzja należy do Was :) Matko taki cudak z Kajtka a ma problem ze znalezieniem domu :shake:
-
A podobno autorka zmierzchu ma zamiar napisac 5 część , co o tym myślicie??? Ja bym osobiście mogła przeczytać jeszcze drugie tyle :p jeśli ten temat był juz poruszany to przepraszam.
-
Ja niestety mogę udzielić tylko sprawdzone inf, że w schronisku na Śnieżniku bez problemy zanocujecie z psem i dziećmi. Nocowaliśmy tak kiedyś z ogromniastym bokserem i było ok ;). Na resztę informacji sama poczekam z ciekawością, tak na przyszłość, żeby wiedzieć:p
-
Cudownie się czyta takie wieści ,aż się łezka kręci w oku :loveu:
-
Ten pies jest po prostu nie ułożony. Moim zdaniem trzeba po prostu nad nim popracować. Dziabnął bo się bał, a właściciele sobie z nim nie radzili. jest młody i ma full energii w sobie i faktycznie ledwo te zdjęcia udało się zrobić , bo tak się mały kręcił ;) Wystraszony był bardzo , a jak już go między boksy prowadziłyśmy to masakra. A tak w ogóle to on jest prześliczny :loveu:
-
Ja popieram to popracowanie nad mężem, by sunia spała w domu :diabloti:
-
...z kliniki na beton...Pugi chyba ma wreszcie domek!!
yuki replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i27.tinypic.com/2ln7cjl.jpg[/IMG] Wellington padłam :roflt::roflt::roflt: -
...z kliniki na beton...Pugi chyba ma wreszcie domek!!
yuki replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i30.tinypic.com/wmav08.jpg[/IMG] Ni to profil ni en face, ale właśnie na tym zdjęciu jakiegoś aktora mi przypomina..........:hmmmm: Isadoro nic pikslować nie musisz, bo tak sobie pomyśłałam , ze skoro sama się zacieszam jak durna na tych zdjęciach , to może właśnie do ogłoszeń dać zdjęcia same z uśmiechami, tzn z uśmiechami psa i jedno z ludziem . Wiecie wesoło jest wokoło,że piesek taki kontaktowy, ze jakaś baba się uśmiecha , może właśnie wtedy te foty podziałają trochę mocniej i ktoś go wypatrzy, rozumiecie o co mi chodzi? że to taka mała reklama, na ludzi działają zdjęcia z uśmiechami bardziej , tak mi się wydaje... -
...z kliniki na beton...Pugi chyba ma wreszcie domek!!
yuki replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Zaraz sobie tego Gryfonika sprawdzę , bo bladego pojęcia nie mam jak taki pies wygląda.... Dziewuchy no co Wy :lol: powariowały czy co, hehehe, wariaty tu na dogo siedzą :eviltong: -
...z kliniki na beton...Pugi chyba ma wreszcie domek!!
yuki replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Niech ciotka Isadora wybierze zdjęcia , jakie tylko będzie chciała :p najważniejsze , żeby Pugi domek znalazł. Wydaje mi się , że będą super do ogłoszeń te zdjęcia , gdzie z bliska widać jego ucieszoną mordę i ewentualnie jedno z ludziem , żeby było widac jakiej jest wielkości nasz przystojniaczek. Nie wiem dlaczego, ale Pugi kojarzy mi się z jakimś aktorem ;) [SIZE=1][/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] [SIZE=1]Welington , nie pisz takich rzeczy , bo ja się czerwona ronię jak burak. hihi. [/SIZE] -
...z kliniki na beton...Pugi chyba ma wreszcie domek!!
yuki replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Lubi lubi ludzi, wiele rzeczy interesuje naraz !!! będzie super przyjacielem , trzeba się zabrać za ogłoszenia. Ten jego zgryz jest moim zdaniem atutem , wyglada na takiego mądrego jak się zapatrzy, zamysli i zamknie pyska :cool3: A tam zaraz nie pozwoliła :evil_lol: -
...z kliniki na beton...Pugi chyba ma wreszcie domek!!
yuki replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Wellington , no chyba nic nie ma , bo byśmy zauważyły, ale jeszcze raz się przypatrzeć nie zaszkodzi. Figa zdjęcie 2 i 4 z postu 97 boskie :loveu::loveu::loveu: taaaaki baaaaanaaaaannn! -
...z kliniki na beton...Pugi chyba ma wreszcie domek!!
yuki replied to kikou's topic in Już w nowym domu
A właśnie, bo Pan Wiktor się z nami "sprzeczał", że to Kuba a nie żaden Pugi :evil_lol: -
Ile jeszcze ma siedzieć w schronie??? Baster cudo nie pies!!!
yuki replied to yuki's topic in Już w nowym domu
Matko ciężko się to czyta, a pamiętam go jako radosnego , energicznego psiaka, no ale rok czasu , to co ja się biedakowi dziwię :shake: Porobię mu może jeszcze jakieś ogłoszenia dziś wieczorem , może coś pomogą. Tylko to allegro jeszcze.... Poproszę Helgę to może czas znajdzie :) Dlaczego na spacery ciężej wychodzić? mało rąk ? gdybym tylko bliżej Gaju mieszkała to bym codziennie do Was przychodziła.... -
Dubel chyba :p
-
Doglow, spróbuj może ,małymi kroczkami. Przede wszystkim połóż ręcznik na dnie brodzika, żeby psu się łapy nie rozjeżdżały, będzie się czuł bardziej komfortowo, bezpieczniej :p Spróbuj go przekabacać smaczkami, szyneczka, pasztet, paróweczka. Chodzi o to by mu się kąpiel dobrze kojarzyła. A nie tylko z rozjechanymi łapami, wielkim wężem , hałasem, zapachem szamponu. Nie dziwię Ci się , że chcesz go po takim błocie wykąpać , też miałam takiego apsztyfikanta co się kąpać w wannie nie chciał :cool3:
-
Dzięki Anka na info, może jednak tam przenocujemy. Z psem to wiem , że nie będzie problemów nie będzie. Nocowałam tam kiedyś i wszystko było ok , tylko , że właściciel schroniska , krzyknął sobie 10 zł za nocleg :crazyeye: więc łącznie zapłaciliśmy 80 za jedną noc! Trochę zła wtedy byłam , ale nic to , zobaczymy jak będzie teraz :p
-
Spoko dziewczyny :) Monika masz rację, niech Poker pojedzie do Twojej Mamy i sobie z nią porozmawia ;) Oh Poker toż Cię nie poganiam :evil_lol:, tylko pomoc proponuję, ale skoro nie trzeba to ok :eviltong:
-
Chcemy zacząć w Szklarskiej i przejść cały grzbiet Karkonoszy do Przełęczy Okraj, może zachaczymy o Samotnie, i chyba jednak doczłapiemy do Śląskiego , bo ostatnio jak tam byłam, były bardzo atrakcyjne ceny , a ja niestety kasą nie sypię w tym sezonie :p już nie mogę się doczekać wyjazdu !
-
Rtcr---> a kiedy byłeś ostatnio w Odrodzeniu? bo muszę jakoś 3, 4 dni zaplanować i nie mogę się zdecydować gdzie spać, a pamiętam , że tam było jakoś najdrożej. To znaczy chodzi czy się tam coś zmieniło , bo chyba to schronisko jako jedyne wywarło na mnie przygnębiające wrażenie...
-
Ania & Mia , kupuj kupuj i się nie zastanawiaj :) i jeszcze sobie kup tej Pani książkę pt. "Sygnały uspokajające", na pewno się przyda. Miłej lektury.
-
SIWA - młoda, piękna, BEZDOMNA... - JUŻ NIE!! Mieszka w RAJU! :)
yuki replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
Koperek , że tak napiszę od razu Siwą do ziemi sprowadziła, ale prawdą jest , że z niej mała zadziora. I faktycznie pitoli coś tam pod nosem do innych psów. Chyba to z zazdrości wynika :p No zabiedzona jest, jak się ją do boksu wsadzi to normalnie płacze...... Tam zaraz , że Figa rozpuszcza, hihihi :evil_lol: -
Manabank, to Karkonosze są dla Was jak znalazł :) jest przynajmniej jeden szlak taki , że niemalże wózkiem da się wjechać, a widoki piękne i tak powiedzmy, spokojnym tempem 3 h w jedną stronę, przy dwójce dzieci.