-
Posts
2981 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by yuki
-
[IMG]http://images41.fotosik.pl/194/932df06820de8b45.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/194/61dda7c456c34d18.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/198/93f2ccc2405c440fmed.jpg[/IMG]
-
złamane serduszko Koruni..... teraz nazywa sie Shila i MA CUDOWNY DOM!!!
yuki replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Tak powiedziałam, jutro jadę z nią i jej mężem do schroniska zapoznać się z suńką. Domek jest sprawdzony, więc może się uda ;). Tylko fajnie by ją było ciachnąć od razu. -
hej chłopaki :evil_lol: Atkaaa, to ja chyba liczyć nie umiem , mamy 3 os. domek, na teraz jesteśmy w czórkę z Cymbianką i Twoim chłopakiem ? czy jak , bo przeczytałam parę postów wcześniej , ze nas jakoś za dużo :p
-
złamane serduszko Koruni..... teraz nazywa sie Shila i MA CUDOWNY DOM!!!
yuki replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Korunia jest wysterilizowana ? -
Oczywiście , że Moonowi znajdzie się inny dobry dom. W to nie wątpię, ale wystarczyłby jeden telefon do Fuskio: " Dzień dobry, szukamy również innych potencjalnych domków, nie jest Pani jedynym kandydatem, ponieważ poszukujemy domów bliżej z racji stanu zdrowia psa, przepraszamy , że wcześniej o tym nie powiedzieliśmy " . Koniec kropka. Fuksia jest dorosłą osobą i jak już wiele razy pisała, zrozumiałaby to , bo dla niej los Moona jest równie ważny, jak dla wielu innych osób.
-
[quote name='sunshine']A ja się skromnie przypominam czy ktoś nas przygarnie?:evil_lol: Jeśli nie to wpisz mnie Esterko na wolny domek proszę bo ja nie chce mieszkać na werdandzie:lol::diabloti:[/QUOTE] Może do nas :cool3:
-
Z imienia czy z podobieństwa :eviltong: ??
-
hahhaa, aż by się samemu chciało pójść na tymczas do Poker :evil_lol: zdjęcia super!
-
Cymbianka a jakie masz psiury?skoroście mnie przygarnęli to z ciekawości pytam:eviltong: bo tu czytam coś o jakiś szczurach :)
-
[IMG]http://images43.fotosik.pl/196/b590b5234db88665med.jpg[/IMG]
-
to się wpraszam :P
-
[IMG]http://i26.tinypic.com/9hm429.jpg[/IMG] Może być taki banerek ? Ciocia Shel zrobiła, tylko jeszcze go trzeba podlinkować już napisałam do niej z prośbą :)
-
Właśnie co do domków, zapomniałam o nich :evil_lol: przygarnie mnie ktoś z moją suczynką , jesteśmy grzeczne bardzo :lilangel:
-
Doddy oto i grubaśna dziewczynka :p [IMG]http://mail.google.com/mail/?attid=0.1&disp=emb&view=att&th=123a4a58ca568018[/IMG]
-
Leonek kochany jest na : [COLOR=magenta]gumtree.pl(katowice)[/COLOR] [COLOR=magenta]kupiepsa.pl[/COLOR] [COLOR=magenta]adopcjapsa.pl[/COLOR] [COLOR=magenta]centrumofert.pl[/COLOR] [COLOR=magenta]aleokazja.pl[/COLOR] [COLOR=magenta]sprzedasz.pl[/COLOR] [COLOR=magenta]przygarnijzwierzaka.pl[/COLOR] [COLOR=magenta]dwukropek.pl[/COLOR] [COLOR=magenta]pajeczyna.pl[/COLOR] [COLOR=magenta]ojej.pl[/COLOR] [COLOR=magenta]pineska.pl[/COLOR] [COLOR=magenta]kokosy.pl[/COLOR] [COLOR=magenta]olx.pl[/COLOR] :)
-
Wątpliwości były , ale zostały rozwiane. My tez dajemy ptaszki i jest ok :p
-
Jak mi mój chłopak znajdzie ładowarkę :angryy: to na pewno zrobię o ile będę potrzebna ;)
-
Dobra to ja może go troszkę zmodyfikuję, żeby jeszcze bardziej za serce chwytał. I zaraz też wezmę się za ogłoszenia :lol: trzeba staruszka wyciągnąć, żeby zimę spędziuł już na kolanach kochanej pani bądź pana w ciepłym domu.
-
Ok, już kumam, dzięki :)
-
Mogę podjechać. Wypisać, czyli chodzi o to , że schronisko czynne do 16 czy jak ? sorki , że tak pytam , ale nie bardzo jeszcze się orientuję. Bo to wypisanie i tak musi być na nazwisko nowych państwa.
-
Dobra, to jakiś tekścik dziewczyny szybciutko, numery kontaktowe, rozumiem , ze zgadza się z innymi psami, jak do kotków i do dzieci ? zawsze to podnosi jego szanse w ogłoszeniach :) zaraz napiszę do kogoś o banerek .
-
Biedaczysko, niech któraś napisze jakiś tekst, no ja to w tym kiepska jestem , czy jego można by już adoptować czy na razie tymczas? porobię mu ogłoszenia.
-
[quote name='marta23t']Yuki z tym odpoczynkiem to tak nie za bardzo:diabloti: raczej psy miały urlop a ja tam byłam ich nianią:roll: zero luzu, zero wyjść bez psów, zero uroku kawiarenek czy smaku rybki koło molo:evil_lol: jednym słowy nie odczułam urlopu a moje psiaki taaaak:p[/quote] Dokładnie :) też się czułam jak niańka, hehe, pieska tzreba pilnować , zabawiać, ganiać z patykami, hihih, ale nie oddałabym tego wyjazdu za nic nikomu. Co do smacznej rybki u nas nie było problemu, można było wchodzić wszędzie :evil_lol:
-
Pokeeer , oj Ty :) ja nie straciłam i się cieszę czytając ze Tusi dobrze jest :p jak się tarza po trawie i guziczki daje do głaskania , to znaczy , że wszystko ok, jakby jeszcze były foteczki z zewnątrz to dam Ci kwiatki :eviltong:. Te schody faktycznie mało bezpiecznie dla suńki, może by jakieś kartony wpleść między te drewniane barierki ?
-
To już przerasta ludzkie pojęcie po: 1. Fuksio chyba już ze sto razy napisała, że powiedziano jej , że będzie mogła przyjechać po Moona(tylko nie wiadomo było kiedy). Dlaczego nikt jej nie wierzy???. W międzyczasie szukano mu innego domu, o czym Fuksio już nie poinformowano. Przecież wystarczyło powiedzieć, przecież Fuksio nie wjechała by ciężarówką do schroniska nie zabarałaby go siłą. Wystarczyło zagrać w otwarte karty i nie byłoby szumu. Dziewczyny , które zajmowały się sprawą Moona , odpowiedzcie sobie szczerze czy żadna z Was nie wiedziała o poszukiwaniach domu dla niego, ale bliżej ? i nagle się okazało , że poszukiwania trwają, od wczoraj.......... 2.Jak można zarzucać Fuksio zbyt dużą emocjonalność , która rodzi obawy, czy jest odpowiednim kandydatem na dom?? Boże zmiłuj się , jak miałam zabierać mojego psa ze schronu(najpierw była wizyta, bo była z innego miasta), to myślałam , że będę posikana ze szczęścia, wszystkim o tym mówiłam , że ona na pewno kochana , cudna, że najpiękniejsza świecie itd itp. Jakoś nikt nie potraktował mnie jako niezrównoważoną psychicznie..... NIe ma się co Fuksio dziwić , pies po takich przejściach jak MOON rozczula!!Wszyscy się tu rozczulaliśmy, cieszyliśmy. To można by nas wszystkich tak określić jak Fuksio i wrzucić do jednego worka za chęć niesienia pomocy. Fuksio teraz ode mnie: Mam dla Ciebię głęboki szacunek za to , że chciałaś przyjąć Moona pod swój dach, bo nie każdy decyduje się na takiego psa po przejściach. Proszę nie zniechęcaj się tym co tu niektórzy wypisują, bo nie warto, szkoda Twoich nerwów. Bądź twarda, a niektóre z komentarzy pomijaj, bo są poniżej wszelkiej godności. Mam nadzieję, ze przygarniesz kiedyś jeszcze jakiegoś psiaka mimo tej całej sytuacji.