-
Posts
2981 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by yuki
-
A nie lepiej samemu podsuszyć ;)
-
Agnes niekoniecznie, u nas w mięsnym też są takie ścinki z surowego mięcha sprzedawane, są świeże , źle nie wyglądają. Chociaż ich nie kupuję , bo może mam właśnie uprzedzenia jakieś. Wyglądają jak zwykłe mięso gulaszowe.
-
Hehe zdolniacha Ci się trafił ,wykorzystaj to :p!
-
[quote name='brazowa1']Lato-jaki spokoj maluje sie na pyszczku Twojego pieska :)[/quote] A ja widzę też takiego diabełka małego ukrytego :diabloti:
-
Kasiulek ta pani się przestała odzywać, miała napisać maila i doooopa za przeproszeniem , znajdziemy Kajtkowi coś lepszego , coś na co zasługuje każdy pies!!!!
-
...wesołe jest życie DUŻEGO staruszka... CZY TYM RAZEM ZDĄŻYMY?
yuki replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Kurcze ona ładna jest skubana, ma figla w oczach i w ogóle na tyle lat nie wygląda co ma :-o I niech znajdzie domeczek Blondina.......szybkoooooooooo!!!!!! -
Taaaaaaaa, poprawić humor i zepsuć powietrze :evil_lol:
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
yuki replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
Widziałam na zdjęciach jak szalała :evil_lol: a czemu ona oczków nie ma ? Moja śpi identycznie, guziczki pokazuje ciągle!!! -
Wrocław 2letnia piękna spanielka juz w nowym domku
yuki replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Próbować mogę , ale jak ostatnio wyciągnęłam z boksu "skołtunioną kupkę nieszczęścia", to pani Gosia kręciła nosem , że to się odwraca przeciwko psu. Ale może Pan Wiktor pomoże.. -
Kurcze, to może być ryzykowne, by zmienić w ogłoszeniach , że jest "możliwość" dogadania się z kotem. Szkoda , że nie da się dokładnie sprawdzić, wziąć go do czyjegoś domu i spradzić reakcję. Z drugiej strony jest tyle domów bez kotów :shake:
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
yuki replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
Migotką była już w schronie :) jest bezstresowa , szalona, z motorkiem w tyłku, no moja Migusieńka najukochańsza, pełna życia i energii, mój aniołeczek najdroższy :loveu::loveu::loveu: W domku cichutka, choć ostatnio przynosi gumowego prosiaka i nim pipka :icon_roc:, a mojego chłopaka szlag trafia, no ale co ja mam zrobić :p , jak tą mordę zaciesza, to nie mam serca jej zabrać i pipkam razem z nią, a na dworze to ją dosłownie roznosi :evil_lol: -
Ile jeszcze ma siedzieć w schronie??? Baster cudo nie pies!!!
yuki replied to yuki's topic in Już w nowym domu
Noż nie ma tu nikogusieńko ??????? -
Hej Gajowczaki :p coś o nich wiadomo, to mogłaqbym jakieś ogłoszenia obu panom porobić ;) Mina Pluta jak sika bezcenna !!!
-
...wesołe jest życie DUŻEGO staruszka... CZY TYM RAZEM ZDĄŻYMY?
yuki replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Dla blond piękności : [COLOR=magenta]1. gumtree.pl(wrocław)[/COLOR] [COLOR=magenta]2. kupiepsa.pl[/COLOR] [COLOR=magenta]3. adopcjapsa.pl[/COLOR] [COLOR=magenta]4. centrumofert.pl[/COLOR] [COLOR=magenta]5. aleokazja.pl[/COLOR] [COLOR=magenta]6. sprzedasz.pl[/COLOR] [COLOR=magenta]7. przygarnijzwierzaka.pl[/COLOR] [COLOR=magenta]8. pajeczyna.pl[/COLOR] [COLOR=magenta]9. ojej.pl[/COLOR] [COLOR=magenta]10. pineska.pl[/COLOR] [COLOR=magenta]11. kokosy.pl[/COLOR] [COLOR=magenta]12. olx.pl[/COLOR] [COLOR=magenta]13. neeon.pl[/COLOR] -
Temida a on jest na sto % polujący na koty, czy po prostu tylko gania , a krzywdy nie chce zrobić , bo znam takie psy. I jakoś mieszkają razem pod jednym dachem :) . Jeśli gdzieś jest to już omówione na wątku to przepraszam , ale jestem w pracy i nie mam czasu przeszukać :oops:
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
yuki replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
Ha, więc to tak wygląda, brawo za taktyke! co Ty się napocisz :evil_lol: A moja suńka też jest Moigotką :loveu: Wersja wiejska zdecydowanie bardziej mi się podoba niż miejska !!!ooo!!! -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
yuki replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
Wyglądają jak długie, białe glizdy, śliczne glizdy oczywiście :evil_lol: Jak sobie radzisz z wychodzeniem na spacery, przy takiej ilości ?Wszystkie razem czy na raty jakoś chodzicie :p??? -
W ogóle się nie zrozumiałyśmy :shake: mój pies wzięty ze schronu, jakoś na poczatku w ogóle nie wiedział kto kim jest w hierarchi, a żarcie , łącznie z surowymi koścmi dała sobie od początku zabierać z pyska. Wilcze szczenięta mimo , że najsłabsze, więc teoretycznie ostatnie w hierarchi, dostają jeść pierwsze w stadzie.... jakoś starsze nie pilnują łupu. Chodziło mi o to , że Twój pies pokazał zęby niekoniecznie dlatego , żeby bronić kości. Jest kompletnie, tzn. nie był socjalizowany, i tu pojawia się pytanie dlaczego? A no dlatego , że bezmyślny człowiek doprowadza do niekontrolowanego rozmnażania psów, do tego , że się pałętają , lądują w schroniskach, juz nie wspominając o gorszych rzeczach. Brakuje im najzwyklejszej socjalizacji. A to wszystko przez bezmyślność ludzką.
-
SIWA - młoda, piękna, BEZDOMNA... - JUŻ NIE!! Mieszka w RAJU! :)
yuki replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
hej Figa :) a może w niedziele skoczyłabyś ze mną do schronu :cool3: ? -
Myślę o tych Twoich kotach wciąż :) Za każde neutralne zachowanie suni do kotów tzn. jak nie warczy , nie jeży się w ich obecności, daj je nagrodę i pochwal. Niech czuje , że je się to opłaca :) A w końcu sama się przekona , że koty to nic groźnego .
-
[quote name='Martens'] Co do porannego posiłku to moze przesuń go na trochę późniejszą godzinę; tak wcześnie rano chyba żaden pies nie ma apetytu. Mój je ok. 9-10 najwcześniej.[/quote] Moja sucz ma apetyt 24 h na dobę :evil_lol:
-
...wesołe jest życie DUŻEGO staruszka... CZY TYM RAZEM ZDĄŻYMY?
yuki replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
No ok. Kiedyś mnie Gosia prosiłaś , żebym będąc w schronie ją wyciągneła z boksu, wzięła na spacer i zobaczyła jaka jest, tylko, że wtedy do schronu nie dotarłam . Widocznie, ktoś już to zrobił, skoro są takie informacje w pierwszym poście :) . Ale tekst by się jakiś niezły przydał tak czy tak moim zdaniem . -
...wesołe jest życie DUŻEGO staruszka... CZY TYM RAZEM ZDĄŻYMY?
yuki replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Ma Dora jakiś teskt do ogłoszeń?? numery kontaktowe ? w ogóle to chyba mało niej wiadomo. -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
yuki replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[QUOTE] No tylko wzięłam się za pisanie "mądrego" postu - w odpowiedzi na Twój post - o moich alternatywnych po których nie widać że są alternatywne i ... i jakoś mi ciężko idzie ... :oops: [/QUOTE] To skup się i napisz , bo ja z chęcia poczytam ;) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
yuki replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
Dla mnie to masz zupełnie "łomną" gromadkę , której tylko pozadrościć:loveu: Jak się kiedyś na wiochę przeprowadzę i będę niezależna finansowo to będę mieć taką alternatywną grupę wzajemnego wsparcia :p Ja mopsy kocham , choć mam kundlicę kochaną :lol: A z tego co wyczytałam to bawicie teraz na wakacjach na tej wiosce, są tam może jakieś stare stodoły do sprzedania???? to chociaż pomarzę............