Jump to content
Dogomania

yuki

Members
  • Posts

    2981
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by yuki

  1. Bros!!! dziękuję za zdjęcia :D:Rose: No, my liczymy na powtórkę :cool3: !!!!
  2. Sandrusia ja, tylko jeśli mogę to się wypowiem, żee nie należy aż tak psu mieszać, tyle różnych rodzajów jedzenia , bo to też niedobrze dla układu pokarmowego. Lepiej zdecydować się na coś konkretnego. Na co nie stety nie wiem , bo niewiem z czytm dokłądnie Lordzik miał problem. Lilu pewnie wie więcej :) No i na piękne zdjęcia wszyscy czekamy :D:D:D
  3. [quote name='justika']Aż tak dobrze, to ze mna nie jest i chyba nie będzie:).Najważniejsze, żebym umiała "przeszkolić" męża, bo on nie chodzi z nami na lecje i ma duże zalgłości.A[B] ostatnio powiedział,ze teraz to boi sie nawet zawołać Shilki, bo jak zrobi to niewłaściwie to na niego nakrzyczę:)[/B].Oczywiście nie jest aż tak źle i jak juz go przeszkolę, to bedzie mógł wołać ja do woli,ale we właściwy sposób:)[/QUOTE] Hahaha, jak byś siebie i Konrada widziała. Justyna spacerek musimy koniecznie razem zaliczyć, może w ten weekendw sobotę po południu koło 14 albo ciut wcześniej :) No i im więcej nas tym lepiej!
  4. Jaaa dziewczyny, ale suuuper , Justyna widzę , że wpadłaś w sidła dogo :diabloti:
  5. Dzięki Asia za info , może ktoś go przygarnął jednak ...
  6. Zobaczysz Agnieszko , ze odnajdą się w najmniej spodziewanym momencie :)
  7. Ważne Justyna , że to Ty widzisz różnice, a nie ktoś z boku, kto bladego pojęcia nie ma o Twoim psie :) "[I]Zadziwiające jest to,że ja o tych wszystkich sposobach, których używamy teraz podczas współpracy z Shilą, wcześniej czytałam,ale póki nie zobaczyłam jak to wygląda w praktyce, nie stosowałam ich prawidłowo. Mam nadzieję,że teraz będzie już tylko lepiej [/I]" Na szkoleniu z Asia miałam dokładnie to samo :D
  8. [quote name='yuki']To jest link do tego banerka :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/178018-Nie-pA-acz-nade-mnAE-JeA-li-tak-ma-wyglAE-daAE-moje-A-ycie-to-proszAE-pozwA-l-mi-odejA-AE[/url] nie wiem dlaczego ma problem z tymi banerkami , ze mi nie chulają;/, chyba coś źle wklejam....
  9. To jest link do tego banerka :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/178018-Nie-pA-acz-nade-mnAE-JeA-li-tak-ma-wyglAE-daAE-moje-A-ycie-to-proszAE-pozwA-l-mi-odejA-AE[/url] [SIZE="4"]nie wiem dlaczego ma problem z tymi banerkami , ze mi nie chulają;/, chyba coś źle wklejam [/SIZE]
  10. A myślałam , ze u nas takie problemy z wyciąganiem z boksów, a u Was jeszcze gorzej ;/ Z psami małymi tak jak wszędzie zdaje się , idą szybciej do adopcji, te większe czekają i czekają.... Czy dobrze zrozumiałam , że możecie w ogóle wyprowadzać większe psy tylko gdy jest Was więcej ?
  11. Koperek z tym modelowaniem to ja sobie zwyczajnie żartowałam :) , bo tak ja piszesz Spajkiego trza posprawdzać w różnych sytuacjach, co by niespodzianek później nie było, on musi pójść do adopcji, do jednego domku raz a dobrze.
  12. [quote name='kora78']to nie pierwszy pies, z jakiego fotkami walczymy :( oni nie wyprowadzają, bo po powrocie pies zawsze obrywa od innych nie tylko u nas tak jest. już kilkanaście innych naszych psów, by tak miało wreszcie fajne fotki robione. ale się nie da :( może kiedyś wreszcie to wywalczymy, ale przecież psó szkoda, że mają być później gryzione :([/QUOTE] Kurde u nas ten sam problem , ale jakoś idzie psa wyciągnąć z boksu, chociaż niechętnie są wydawane właśnie z powodu późniejszych bójek :(
  13. [quote name='monika083']Dziewczyny ,moja kolezanka moze pomoc z obfacaniem ,ale ten weekend ma zajety ,dopiero nastepny ,Kasia moze Ty sie z nia spotkasz w schronie jak bedziesz miala wolna chwile ,mysle ,ze ten pierwszy raz musi isc z kims a pozniej bedzie juz sama ;) ona tez pozniej pomoze w ogloszeniach itp.[/QUOTE] hej Moniczka!!! sto lat! Hmmm, ja bym się sama za Spajkiego nie brała, a przynajmniej nie na pierwszy raz :) najpierw przejdę się z Koperkiem, albo najlepiej , żebyśmy się w trójkę spotkały. Koleżanka będzie robić zdjęcia, ja kręcić filmy, a Koperek będzie modelką z modelem Spajkim :P
  14. Hmmm, Kora a nie można poprosić kogoś ze schronu, żeby go wyciągnął na spacerek, że taki przystojniacha, że zdjęcia mu śliczne zrobisz :) że do ogłoszeń itp.
  15. To Koperek ja po prostu czekam , tylko właśnie jakoś wcześniej , żebym w pracy i na uczelni miała wolne :) jak coś dzwoń 515 290 672 .
  16. Koperek , ja mam kamerę :cool3: filmiki możemy kręcić do woli.
  17. Wybiera się ktoś może w sobotę do schronu z aparatem ?
  18. Przelałam 10 zł dla przystojniaka.
  19. Przelewam dla dziewczynki 10 zł, więcej nie mam ... póki co.
  20. Najgorsze jest to , ze kolejni ludzie kupią z pseudo ;/ kurcze może wysłąć tej kobiecie jakieś info, linki, co to pseudo, w jakich warunkach są psy, do czego pseudohodowla doprowadza itd. , może ruszy ją sumienie, zrozumie po co są wizyty przed i poadopcyjne. Chyba warto próbować.
  21. O tak na pewno kupią rasowego szczeniaka :( za 100 zł na allegro po "zdrowych rasowych rodzicach".....
  22. Zaraz przelewam 20 zł na Bosmana, trochę spóźnione, ale jest :)
  23. Giselle napisz czy psiaka widziałaś i jeśli tak co z nim dalej. Jeśli mi się uda to pojadę do Sobótki z moim psiakiem w ramach spaceru, może gdzieś tam ta psinka jest, a znów mają mrozy iść....
×
×
  • Create New...