-
Posts
2981 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by yuki
-
My w sobotę byliśmy na krótkim wypadzie w Rudawach Janowickich, było pięknie, zero turystów, padający śnieg, pięknie. Zdjęcia może wieczorkiem jakieś wkleję :)
-
Byłam dziś z Alim na spacerku, na początku troszkę utykał i podnosił łapkę, ale potem się rozchodził i było trochę lepiej. Jest pięknym misiem, ma boską dużą głowę, no cud, miód, orzechy itd :D
-
Malutki Loluś - pojechał do swojego wymarzonego domku!!!
yuki replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Jestem i Tupek też jest ! Dziękuję Inga Tobie i mężowi Ajlii za pomoc w transporcie małego :loveu: Dzielny był, całą drogę w samochodzie jechał spokojnie, potem jeszcze jechałam z nim dwoma autobusami przez Wrocław. Mały cały czas się telepał, ale był cichutki jak myszka i jechał na kolankach. Jest śliczny, ludzie się na niego patrzyli u uśmiechali. Teraz chodzi po domu i węszy, suka przyjęła go dobrze, najbardziej zainteresowany jest kot :diabloti::diabloti::diabloti: Chodzi za mną mały krok w krok, ale nie ma ze mną zmiłuj się i jeśli będzie tak jak piszesz Inga z tą jego zaborczością to ze mną to nie przejdzie :evil_lol: będziemy się uczyć co wolno co nie. Teraz już słyszę, że uczy go tez moja Miga , burcząc coś tam pod stołem. Np. pochodzi do jej posłania, a ona leżąc bulgocze, Tupek pięknie reaguje i odchodzi, będzie dobrze ;) -
Malutki Loluś - pojechał do swojego wymarzonego domku!!!
yuki replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Jedzie maluszek jedzie :D rozmawiałam właśnie z mężem Ajlii, sa jakieś 100 km przed Wrocławiem, ja pakuję się i jadę zaraz do schroniska. Pierwsza dłuższa relacja będzie po południu ;) -
[quote name='justika']Dam 20 zł stałej deklaracji.[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu:
-
To ile jeszcze brakuje deklaracji ? rozsyłacie wątek ??
-
Malutki Loluś - pojechał do swojego wymarzonego domku!!!
yuki replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
[quote name='mari23']no to mamy dwie z gipsem - Basia, która będzie oddawała Sabę złamała dzisiaj nogę, jej mąż specjalnie dla Sabuni wziął na jutro urlop, żeby Basię do schroniska zawieźć cieszę się, że wszystko "dogadane" i jutro szczęśliwy finał :)[/QUOTE] Współczuję Basi, mój gips na palcu i nadgarstku to nic w porównaniu z gipsem na nodze .... To może mnie mąż Basi gdzieś podrzuci chociaż kawałeczek ;) no nic zobaczymy . -
Dorzucam 10 zł stałej, nie dam rady więcej :oops:
-
Malutki Loluś - pojechał do swojego wymarzonego domku!!!
yuki replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Jak patrzy ;) wydawał mi się mniejszy wcześniej, ale zdjęcia nigdy nie oddają rzeczywistości, tak czy tak to kurdupelek. Mam nadzieję, że dzielnie zniesie podróż. Juz bym chciała jutrzejszy dzień. Odebrać go i być z nim już w domku, a potem spacery, zdjęcia, ogłoszenia i szukamy DS ! -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
yuki replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Matko czy stało się coś poważnego ?? Oby nie, wspieram myślą.. -
Malutki Loluś - pojechał do swojego wymarzonego domku!!!
yuki replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Jeszcze mały musi trochę znieść, ale jutro o tej porze już będzie porządnie wypoczywał, chyba ,że mu kot żyć nie da ;) A czy on ma tendencje to wywijania się, ciągnięcia na smyczy czy idzie raczej spokojnie, mam jakieś szelki w domu ale nie wiem czy nie za duże będą na niego. W środę ciocia Monia przywiezie mi szeleczki dla niego :) Nie miej Inga wyrzutów, to wszystko jest środkiem do celu, musimy mu znaleźć najlepszy domek, żeby tej jego tułaczki nie przedłużać, by spokojnie mógł się wygrzewać na kanapie swojego pańciostwa. Dzwoniłam już do męża Ajlii, jesteśmy w kontakcie :) -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
yuki replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[quote name='katarzynek']Przypomina mi się shrek i osioł w 2 części chyba, jak jadą do rodziców fiony far far away:D i osioł co chwila pyta: are we there yet?? :cool1:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
yuki replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Co chwila tu zaglądam czy to już :D -
Malutki Loluś - pojechał do swojego wymarzonego domku!!!
yuki replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Inga, najbardziej się cieszę, że do kotów jest ok, bo z moją sunią się dogada :) Do domku trafi tylko najlepszego !!! Zaraz będę dzwonić do Twojego męża Ajlii, być może siostra Moni mogła by po Tupka podjechać i przywieźć mi go do domu. Mam daleko do schroniska i ten gips, ciężko mi się będzie poruszać z psem w tramwaju o jednej wolnej ręce ;) jeśli się nie uda samochodem to przyjadę osobiście i już. Inga czy on ma jakąś smycz, obroże, szelki , cokolwiek ?? -
Malutki Loluś - pojechał do swojego wymarzonego domku!!!
yuki replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Inga :Rose::Rose::Rose: :) Ale jestem go ciekawa .. Czyli malutki jutro jedzie do Wrocławia, o której wyjeżdża, rozumiem , że pojedzie z mężem Ajlii ? -
Malutki Loluś - pojechał do swojego wymarzonego domku!!!
yuki replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
[quote name='inga.mm']a mną wzgardziłyście?[/QUOTE] Czyli przetrzymałabyś do poniedziałku maluszka ...:)? Ale posty skaczą :shake: -
Malutki Loluś - pojechał do swojego wymarzonego domku!!!
yuki replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
A może by zapytać wprost tego chłopaka czy byłby w stanie przewieźć Pimpusia do Warszawy ? Sama już nie wiem .... -
Malutki Loluś - pojechał do swojego wymarzonego domku!!!
yuki replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Koosiek ma adres chlopaka i jego telefon. Jutro ma przyjechac i odebrac psiaka. Miejmy nadzieje, ze akcja sie powiedzie.:lol:[/QUOTE] No to mamy w końcu konkret :) Kosiek czy masz dla niego jakieś szeleczki na zbyciu może ? -
Malutki Loluś - pojechał do swojego wymarzonego domku!!!
yuki replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Moge zadzwonic do niej jeszcze raz aby sie dowiedziec, co zalatwila.[/QUOTE] Bym wdzięczna była :) -
Spanielka Tusia - w NOWYM DOMKU! Dziękujemy wszystkim za pomoc!
yuki replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Sio na pierwszą :) -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
yuki replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Kubuś wytrzymaj jeszcze te dwie nocki, masz malutkie ciałko ale duch w Tobie wielki drzemie :) masz ode mnie wirtualne mizianki :loveu: -
Malutki Loluś - pojechał do swojego wymarzonego domku!!!
yuki replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Ręce opadają ;( Czy Agmarek da znać jeszcze dziś czy udało się jej dodzwonić, bo pękam z niewiedzy co z Pimpusiem .... -
Furciaczek pokłony dla Ciebie, bo rozumiem ze u Ciebie to cudo jest na DT :lol:
-
A co robicie na spacerach oprócz tego, że pies biega luzem ? Bo jeśli nic to spróbujcie znaleźć jakieś wspólne zajęcia. Samym maszerowaniem po krzakach, czy koło nogi,nawet i trzy godziny , żaden pies się nie zmęczy (no może jakiś staruszek ;)) Może aport ? A skoro to beagle to może zabawa w tropienie ? Pies nie musi się wiecznie bawić z innymi psami, aby być szczęśliwym, nie szukaj mu znajomych na siłę, a zrób tak by w Tobie widział najlepszego kumpla. Znajdźcie coś wspólnego, wzmocnijcie więź. Nie dopuszczaj do sytuacji w których psom plączą się smycze, po co Wam to ? Nauka przywołania tak jak napisała, to musi być opanowane. Jak widzisz, ze Ci się pies jeży i generalnie będzie pyszczyć do innego psa, nie czekaj aż to nastąpi odwróć jego uwagę, zabawką smakiem , czymkolwiek. W domu tez nie pozwól by się nudził, uczcie się sztuczek.
-
Malutki Loluś - pojechał do swojego wymarzonego domku!!!
yuki replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Super, że jest kontakt :) to czekam zatem na wieści, oby był dalej u tego faceta...