Jump to content
Dogomania

yuki

Members
  • Posts

    2981
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by yuki

  1. Czy mały jest jeszcze w schronisku ?
  2. Katarzynek ja też mięsa niejem ;) ale dla Niuni wchodze do mięsnego i wybieram dla niej co naklepsze :P
  3. [quote name='bela51']Yuki, a moze wziełabys na dt malenke sunie ( wielkosci kota) dorosłą. Dziewczyny rozpaczliwie szukają dla niej dt. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/201557-Czarna-jak-w%C4%99gielek...malutka-jak-muszelka..Florka...Szukamy-DT...SOSNOWIEC[/URL][/QUOTE] Bela nie bardzo mogę wziąć malutką bo mam suczkę, która nie do końca akceptuje inne suczki w domu..pomyślę jeszcze
  4. A my również na barfie prawie od dwóch lat, tylko surowizna i zachęcam wszystkich ;)
  5. To kiedy następne spacierengehen ? czy jak to się tam pisze :) jakieś fotki macie z dzisiejszego ?
  6. Wow, cudownie !!!! Super by było , jakby transport był wcześniej , już nie mogę się zdjęć doczekać, tak po cichutku to Ci Katarzynko kibicowałam ;)
  7. Mogę mogę :) czyszczę skrzynkę.. Jak Talencik....
  8. Co słychać u chłopaka ? przepiękny, cudowny , dostojny.. jak on sobie radzi w schronie, czy jest sprawdzony jego stosunek do kotów, czy w ogóle istnieje taka możliwość ?
  9. Czy sprawa Kamyka jakoś ruszyła ? Czy ktoś może złożyć zwyczajną wizytę poadopcyjną ? zrobić zdjęcia , czy co...
  10. jezu podniosę chociaż...z interwencji, czy wiadomo coś o miejscu z którego została zabrana. Trzeba zwołać ciotki od amstafów..
  11. Bros witaj w klubie ja też w pracy do wieczora jestem ... Co do pływania: wczoraj z gadziną byłam na 3 godzinnym spacerze w Parku Grabiszyńskim i obie byłyśmy uwalone w błocie, tzn. ja od pasa w dół z nielicznymi nakrapianiami na ramionach, a suka generalnie cała oprócz czubka głowy. Migę strasznie ciągnęło do wody, a że było około 12 stopni C to stwierdziłam a co tam niech sobie dziewczyna popływa. Wynalazła sobie kija sru do wody :D:D:D
  12. Oooo Koperek, życie nie bajka, dostałam telefon przed 19 , że pracy nie skończę o 20 a o 24 w nocy :shake: więc nie ma się co śmiać, bo stałam równe 14 godzin na nogach myśląc jak się świetnie bawicie.. no nic następnym razem nie odbiorę tel od szefowostwa :cool3:
  13. A kiedy jest wizyta u Pana adwokata ?
  14. [quote name='Justynak']Wiem, że trza, ale ostatnio się nie da, więc prosiłam drogie koleżanki o informacje przez SMS, ale już mnie widocznie nie lubią i/lub nie pamiętają... buuu...[/QUOTE] Aaaa to insza sprawa :) W takim razie może pivko dziś na włodkowica ;)
  15. Justynak na forum trza zaglądać ;)
  16. Dostałam dzisiaj nowiutkie posłanie z allegro dla psa. Wieczorem rozpakuję, bardziej o zniszczenia podejrzewam kota :D i po tym co tu przeczytałam mam pietra, hehe !!!
  17. Trzeba znaleźć kogoś na wiytę do katyrzynki :) Kto zna ciotki z Lublina ???
  18. Do Twojej czyli gdzie Koperku ?
  19. Diuna co to za infekcja skóra Parysa, czy on może zarażać inne psy, koty ?
  20. Nie bij cioteczko nie bij, przybędę zatem, żem strachliwe dziewczę jest :D:D:D
  21. No i może ja się dokulam :)
  22. No ja nie zauważyłam , żeby Buńcio latał w samopas i miętolił nieprzyjemnie inne futra ;)
  23. Co z Panią z Bytomia ?
×
×
  • Create New...