Jump to content
Dogomania

yuki

Members
  • Posts

    2981
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by yuki

  1. [quote name='justika']Ja zawsze cała jestem zestresowana jak te Twoje "kilery"do nas lecą, a staram się mijać je, jak tylko mogę (co najczęściej powoduje ,że i tak się na siebie natkniemy:)). Ale one faktycznie chyba nas "lubią", bo podlatują z impetem, ja zesztywniała, a one powoąchają i lecą dalej:). Za to niestety w parku spaceruje pan z 3 psami (2 jakieś teriery i jedna owczarka)i ta owczarka za każdym razem rzuca się na moją Shiletę i przydusza do ziemi. A pan stoi i mówi, że nic jej nie będzie (przecież w zasadzie nie ma możliwości zrobienia jakiejkolwiek krzywdy gdy 3 razy wiekszy pies rzuca się z agresją na mniejszego). Jego też niestety muszę omijać, choć przyznam,że tych psów boję się bardziej, bo właściciej ich nie odwołuje, a wręcz uważa, że nic złego się nie dzieje.[/QUOTE] Zacznie sie stresować jak trafi na równie duże, ale bardziej agresywne psy jakiegoś innego równie bestresowego właściciela, które jatkę urządzą jego suce. Co za baran :roll:
  2. No to trzymamy kciuki, może mama tego chłopaka zakocha się w słodziaku :)
  3. Mój TZ zgodził się na mikrotymczasik, wzięłabym małego :) ale widzę , że już DT ma :D:D
  4. Hej Kana , ja wspominałam :cool3: Hooopaj czarnulko do góry z rańca !!
  5. Koperek a jestem, chętna i to bardzo :cool3: szkoda, że pt nie mogę. No ale są też inne dni tygodnia ! Muszę się bardziej postarać na raz następny i wziąć plecak piłek zabawek itd :) Malwi a o którego psa pytasz ?
  6. Bros, Abilab, Terefarianko zdjęcia extra , będzie więcej :D ?? kiedy następny spacerek dziewczyny robimy ?
  7. yuki

    Barf

    Opłaci się, bo to kopalnia wiedzy ;) wejdź też na stronkę z kalkulatorem, policzysz ile i czego potrzebuje Twój pies : [url]http://www.barf.pl/index.php/components/com_kalkulator[/url]
  8. yuki

    Barf

    Sremogirl, zajmie Ci to dużo czasu ale poczytaj ten wątek. Dużo z niego dowiesz ;)Jeśli chodzi o koszty to przynajmniej u nas wychodzimy na Barfie dużo taniej niż na suchym ;) Gdzieś są tu też przepisy na innym wątku.
  9. Dziewczyny jesteście cudowne :D super , że sunia tak pozwala majstrować przy małych bobikach i budzie, że nie protestuje, zuch dziewczyny i zuch suczka !!!
  10. Było suuuper, tak super , że mi suka padła i śpi jak zabita :) a miałyśmy jeszcze wspólnie dziś poćwiczyć i nic z tego :). Dziewczyny wielkie dzięki i czekamy na fotorelacje od ciotki Bros.
  11. Może taki transport żabimi skokami ? Inga i nie wyrabiam czasem, ja pracuje, Tz pracuje, bardzo bardzo mało czasu, ale planuję to zmienić. Wyrazy szacunku dla Ciebie :)
  12. Jeszcze raz do góry !!
  13. Uru to ja już wszystko kojarzę, a Iwana poznałam osobiście, super pies i panią też ma super :) Są do siebie mega podobne !
  14. Dziewczyny jesteście suuper :D organizować transport już ???
  15. Jestem Breguś i podnoszę z rana :D!!!!!
  16. Żaba no jasne, ze takie sytuacje się zdarzają, ale nie zawsze. Ja ciągle będę obstawiała przy tym, że lepiej mu będzie w domu przez te ostatnie lata, bo on też będzie stary jak będzie wisiał dalej przy budzie, co mu po tym , że nawet pożyje dłużej, co to za życie...
  17. Też mi to spokoju nie daje....
  18. Czy nie prościej by było zabierać psa ze sobą i u mamy wyskakiwać z nim na szybkie si i ku ... tak mi do głowy przyszło.
  19. Ciemnaczekolado porozmawiamy na spacerku, bo nie ma co tu robić offa ;) będzie dużo czasu..
  20. yuki

    Barf

    Poczekam zatem. Się nie mogę doczekać jutrzejszego wieczora. Udało mi się upolować gnaty cielęce i jutro niunia będzie miała na kolację :D Jamiiiii !!!
  21. I dlatego chce żeby pies załatwiał się w domu !!!! Niech koleżanka weźmie znajome na spacer i pokaże jak z psem pracować, bo zakładam że jakieś pojęcie o tym ma. A jeśli się boją , to może niech poszuka kogoś innego niż panie sąsiadki. Czy często się zdarza, że musi prosić kogoś o pomoc w wyprowadzaniu psa ?
  22. yuki

    Barf

    A skuszę się skuszę Paniebazylu, choć już dzieckiem nie jestem , ale co mi tam ;)
  23. Nie rozumiem czego próbowały ?? Dziękuję, nie mów jej .
  24. yuki

    Barf

    [quote name='panbazyl']ano - fakt! Takie kompaktowe! A w lecie jak jest słońce to po 3 dniach można na nie skakać - rozsypują się jak purchawki ;) No i świetnie się dopasowują do kosiarki do trawy - nie jakieś tam maziaje co się kółka czepiają a super nawóz (mam pół hektara trawnika przed chałupą i 3 psy na barfie)[/QUOTE] :roflt::roflt::roflt: Hahahaha ja jeszcze nie skakałam !!!
×
×
  • Create New...