Jump to content
Dogomania

Randa

Members
  • Posts

    3813
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Randa

  1. A może ktoś ich w dwupaku weźmie
  2. [quote name='Isiak']Zgodnie z obietnicą złożoną cioteczkom - zrobiłam kolejny haftowany bazarek dla Simbi, z różnymi drobiazgami, które ostatnio udało mi się udłubać :lol: Zapraszam: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177852-HAFTOWANY-bazar-na-leczenie-ONki-Simony-do-24-01?p=13906362#post13906362[/URL][/QUOTE] Cudeńka!!!
  3. Ach to ta piękność, Doda-Elektroda. Polo jak widać ma gust.
  4. chyba mamy całość deklaracji na hotelik, zapominalskim Rufus sie przypomina! może ktoś jakiś bazarek by zrobił?
  5. Super!!!Super!!!
  6. No to niezła komedia, były już ich zdjęcia razem?
  7. Bardzo dziękujemy za bazarki. U Pucka pewne postępy-prawie nie zawodzi jak wychodzę do roboty i musi zostać z innymi psami. Trochę się uczy nie wchodzić inym w paradę. Najgorzej jak się zaczyna powitanie-muszę chyba zatyczki do uszu kupić, w dodatku skacze jak opętany-całe szczęście mały jest. Zszedł Pucek na dalszy plan, bo u mojego Misia jest podejrzenie nowotworu kości.
  8. To nie ja tym razem, może ktoś do sensu się trafi
  9. Rozmawiałam z wetem o tych kupkach, mówił, ze może to być nawykowe lub też czegoś w organiźmie brak,polecał właśnie rumen tabs. Może Simbi tylko od czasu do czasu będzie takie numery robić-w sumie nic złego.
  10. Byłoby miło, żeby Pajka szybko trafiła w dobre ręce.
  11. Gosia, jesteś wielka! On ma zupełnie inny wzrok, wygląd pyszczka taki misiowaty...fajnie, ze na Ciebie trafił.
  12. Niemożliwy jest, najlepiej jak jest co najmniej 1 metr obok. A i tak Bez Tolki wielki spokój zapanował(mam wrażenie, ze super trafiła).
  13. [quote name='Pipi']To imię jest takie szczęśliwe.Ja znam trzy Tole i wszystkie w dobrej adopcji.Tola,bądź szczęśliwa.[/QUOTE] Jak to imię ma przynosić szczęście, możemy wszystkie nasze suki nazywać Tola. Pucek pierwszy raz został na cały dzień w domu z Miśkiem(,,ulubieńcem,,Pucka-fakt, że Misiek nie w formie) i Wińką(najstarsza rezydentka z Dolistowskiej). Okazało się, że Pucek cały i zdrowy. Toaleta za telewizorem czysta( czyli to Tolka zostawiała niespodzianki! a ja podejrzewałam Pucka!). Pucek tak się cieszy i piszczy i wyje jak przyjeżdżam, że innych nie dopuszcza-chyba jeszcze ktoś musi go przywołać do porządku.Trochę hałaśliwy jest i histeryczny, chce człowieka na wyłączność, reszta w tyle...
  14. Mnie też bardzo sie podoba.
  15. Uroczy ten dziaduszko, jak dobrze że znalazł schronienie przed tymi mrozami Ma taki wygląd, ze chwyta za serce
  16. Śniegowe szaleństwo, Polo wygląda na szczęśliwego.
  17. Był jeden telefon w sprawie Toli....i....Tola już w nowym domu! (reszta później)
  18. Szaleństwa w śniegu są cudowne! Widać, że Simbi naprawdę ma długi ryjek. Tak bym chciała zeby Simbi-czterołapka śmigała już bez kołnierza!
  19. Co tak cichutko, jak psinka sie miewa
  20. Prześlę dzisiaj swoją
  21. Fajne te ogłoszenia Tedzika i wcale nie jest kluchem, może ma grubszą sierść na zimę
  22. Ciekawe czy długo jeszcze Simbi będzie nosić te druty, pierwszy raz widzę takie cuda
  23. Dziewczyny, bardzo dziękuję za bazarki. U mnie w domu kolejne śledztwo - od kilku dni ktoś urządził sobie toaletę za szafką z telewizorem.Podejrzewam Tolę lub Pucka i nie wiem komu bęcki się należą. Nie pamiętam czy wcześniej pisałam, ale Pucek ma obcięty ogonek. Wyuczony jest żebractwa przy stole, umie żebrać na dwóch łapkach.Bardzo ładnie bawi się z Tolą, ale nie daje sobie wejść na głowę, ustawia ja równo.Brzuszek goi sie ięknie, nic się już nie sączy, ładnie oddycha.Mówią na niego ,,francuski piesek", taki delikates. Tola jest jeszcze chuda, jeszcze dziś miała robale.Z jedzeniem już wyhamowała, nie rzuca się tak pazernie na wszystko.Najbardziej nie lubi jak całe towarzystwo odprowadza ją na noc do garażu.Już najwyższy czas zacząć ją wychowywać, bo się rozbrykała na dobre.Zabawy śniegowe to jej specjalność, ze sznurkiem szalała na sniegu 1,5 godziny, lubi nosić szmaty, buty i co jej tam na drodze stanie.
  24. Pipi jakoś będziemy radzić. Alez Cie niefart dopadł.Odezwę się.
×
×
  • Create New...