Jump to content
Dogomania

Randa

Members
  • Posts

    3813
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Randa

  1. Dzięki Zuzia za informacje, z tymi staruszkami to wiecznie jak nie urok, to przemarsz wojsk. A Gabulcia rozkwita.
  2. Zajrzyjcie na ostatni bazarek Ronji, super.
  3. Biedaczka, może to wszystko z nadmiaru wrażeń. Zdrowiej maluszku.
  4. Tola nie ma takich dylematów jak Wy, je, spi i bawi się . Spodobały jej się ,,salony" i kanapa, i fotele, aż mi jej szkoda, bo teraz mam wolne i trochę ją rozpieszczam, a po Nowym Roku cały dzień będzie siedziała w garażu. Pucek dalej musi chodzić w kołnierzu, bo w jednym miejscu trochę szew mu sie rozchodzi.To salonowiec wybitny, chociaż zaczyna łapać, że pod brama trzeba trochę poszczekać.Evelin może dziś zdjęcia wstawi, ale zrobiła ich mało.
  5. Jakie to miłe, ze tyle osób zainteresowało sie losem Simbi, przy takim wsparciu Simbi na pewno stanie na cztery łapy.
  6. Dziwne, ze taki piękny i radosny psiak tak długo czeka na swojego człowieka, ale sie doczeka
  7. ZuziuM, a jakie lekarstwa przeciwzapalne i przeciwbólowe dajesz Gabi, ja od roku mam starszego psa, który co raz albo kuleje, albo ma kłopoty z podnoszeniem zadu. Prześwietlenia wykazały, ze ma zniszczony kręgosłup. Po meloksamie nieżle mu przechodziło, tramal tez dostawał.
  8. Pucek w ogóle nie ma dystansu do innych psów, wpycha sie do ich misek, wszędzie pierwszy a i burczy pod nosem.Wyłazi, że ma charakterek. Głos ma strasznie zdarty, może w tym rowie długo zawodził. Tola ciągle nie może nacieszyć się jedzeniem...
  9. Będzie dobrze,moze zwykła niestrawność. Paja wygląda na zdrowego psiaka.
  10. Na tych zdjęciach widać, że Pręguś odżył, potrzebna mu była opieka człowieka
  11. Buziaczki dla Tangusia, ciekawe jak mu swięta minęły
  12. Śliczne te psiaki z filmiku, że też w schronisku mieszkają. I wszystkie wygladają na zsocjalizowane, nasz Kuba też.
  13. Ale super wieści!!!
  14. [quote name='ronja']ciężko:evil_lol: kołnierz wąski - tylko Kangurek tam dosięga[/QUOTE] no fakt, ciężko, kangurek ma łatwiej bo ma dłuższy pychol
  15. Śliczny ten Brok, a już zwłaszcza w zimowym pejzażu
  16. Oj, Tedzio chyba dalej świętuje...Proszę nie pić za wiele...
  17. czy do Pajuni Mikołaj przyszedł?
  18. Oj, bidne, zwłaszca suczki. Pucek jutro ma zdjęcie szwów, ogólnie pilnuje ,,biznesu" czyli mnie, inne psy go w ogóle nie interesują.
  19. Ciekawe co Rufus powiedział w wigilię Jamorowi...
  20. Buziaczki dla Kubusia , jest uroczy!!!
  21. [quote name='ronja']Randa, czy i ja mogłabym skorzystać z filii Twojego przedsiębiorstwa?;) wlasnie moja przyjaciólka znalazla szczeniaka, nie mamy co z nim zrobić, ja już u siebie nie upchnę [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176335-Znaleziony-szczeniak-nie-ma-gdzie-siAE-podziaAE-Pomocy?p=13763771#post13763771[/URL][/QUOTE] Ronja, to ja szukam filii!!!Moje pseudoprzdesiębiorstwo pęka w szwach, a mnie całymi dniami w domu nie ma. Biedaczkowi trzeba czegoś szukać.
  22. [quote name='jaanna019']Nasz podopieczny poszedł do domu i zostawił po sobie allegro. Bakteria wstawiła tam Tolę [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=863408517[/url] oby przyniosło malutkiej szczęście. Na kogo namiary podać?[/QUOTE] Ślicznie dziękuję, namiary przjda na pw. Tola jutro pojedzie do weta,brzuch ma mniej opuchnięty-ta opuchlizna wielka była tez chyba z głodu.Strasznie bidniutka, ale wola życia wielka.
  23. No Mikołaj Polusia nie ominął, super to zdjęcie w budzie.Zresztą na wszystkich Polunio super wygląda i kita w całej okazałości. Mam nadzieję, że Nowy Rok przyniesie Polusiowi dobry domek na całe życie.
×
×
  • Create New...