Jump to content
Dogomania

Gdusia

Members
  • Posts

    1285
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gdusia

  1. [quote name='supergoga']Chciałam napisać coś ważnego. Roki biega na spacerniaku z innymi psami: Terim, Madrasem - i nie pożarł żadnego z nich. Zachowuje się jakby ich nie było. A jak teri natrętnie się na niego wpychał, odepchnął go zadkiem (a ma czym) i tyle. To postrzeleniec, zachowuje się jakby był szczeniakiem a nie starszym pieskiem. Czas mu do domu!!![/quote] Nprawde ?:crazyeye: To super wiadomosc :) Moze na spacer daloby sie go namowic...Wiem wiem ze u Rokiego ciezko jest z obroza i smycza ale moze jak by raz zobaczyl ze spacer to przyjemnosc moze nauczyl by sie chodzic na smyczy :)
  2. Ja z niecierpliwoscia czekam na dalsze informacje zwiazane z pumka...Trzymam kciuki za ciebie :loveu:
  3. Hehe widze ze toska ma juz nowego przyjaciela :)
  4. [quote name='Psiara121']Tak chlopaka trzeba bedzie zabrac...Pewnie am tyle energi w sobie ze masakra ;) no ja tez mam nadzieje ze pojdzie ladnie chociaz ostatnio robi same postepy :)[/quote] Tak tak juz coraz lepiej chodzi na smyczy :)
  5. No mi tez sie podoba ze psiaki znajduja domki :)
  6. MOZE w niedziele na spacerek pojdzie :D
  7. Niestety tylko w niedziele bedziemy mogly go zabrac i jakos sie wyrobic zeby kazdy psiak poszedl ....
  8. To fajnie :)Tak jak wczesniej pisalam pieniazki dam w niedziele p.Pawlowi
  9. Malenka trzymaj sie wszystko bedzie dobrze :*
  10. Dobrze ze mu sie udalo :) To foksi pojdzie z terirkiem...
  11. Ona nie moze odejsc. Wiem ze da rade bo to silny psiak ... Prosze niech ktos ja zabierze , niech poczuje co to dom... Poplakalam sie... Najchetniej pobieglabym do schrona ale to i tak nic nie da :(:(:(
  12. Supergoga przestraszylas mnie i to bardzo :(:(:( Czyli pumka jest w zlym stanie i leczenie nic nie pomoze ?:( Ona musi byc zdrowa!! Jesli bedziesz mogla to napisz cos wiecje.Prosze... Ona jest dla mnie bardzo wazna traktuje ja jak wlasnego psiaka bardzo sie z nia zblizylam i pokochalam. Kurde ona potrzebuje pomocy a ja nic nie moge zrobic.Tak bardzo bym chciala jej pomoc , ja zabrac do siebie i przytulic z calych sil i szepnac do uszka ze juz zawsze bedzie szczesliwa :(:(:(. Wierze ze wszystko sie ulozy i ze bedzie dobrze, ze pumka znajdzie w koncu swoj dom , w ktorym bedzie szczesliwa....
  13. Wiadomo kiedy kasia bedzie mogla juz jechac do hoteliku ?
  14. Podnosimy cie rudasku :) Jeszcze pare dni i sie spotkamy i moze na maly spacrek pojdziemy :)
  15. Pujdzie napewno :) Zabierzemy ja ze spanielem :)
  16. Jak on slicznie wychodzi na zdjeciach :loveu: Zakochac sie mozna :) Chyba wszystkie psiaki lubia byc fotografowane :):)
  17. Moja psinka odeszla w wieku 15 lat ale zyla by jeszcze dluzej gdyby nie wina weta:angryy: Mam nadzieje ze ktos bedzie chcial przygarnoc te dwie staruszki pod swoj dach.Chociaz szanse na to sa marne ja ciagle wierze :)
  18. [quote name='Psiara121']Tu raczej chyba w cuda wierzysz :eviltong: Bari lubi tylko obroze i to mu musi wystraczyc :) a w sobie mi tez sie z nim dobrze na oborzy chodzi :) na przyszly tydzien trzeba bedzie chcopaka na spacer zabrac bo jak tka dawno nas nie bylo to pewnie wulkan energi w nim az kipi ;)[/quote] Mam nadzieje ze ladnie pojdzie :):eviltong: Chlopak jako pierwszy pojdzie na dluugi spacer
  19. No wlasnie wiadomo cos czy nasz maluch idzie do domku ??
×
×
  • Create New...