-
Posts
1285 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gdusia
-
Roki - w depresji - już w lokum tymczas. Nowe fotki str 30
Gdusia replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Chciałam napisać coś ważnego. Roki biega na spacerniaku z innymi psami: Terim, Madrasem - i nie pożarł żadnego z nich. Zachowuje się jakby ich nie było. A jak teri natrętnie się na niego wpychał, odepchnął go zadkiem (a ma czym) i tyle. To postrzeleniec, zachowuje się jakby był szczeniakiem a nie starszym pieskiem. Czas mu do domu!!![/quote] Nprawde ?:crazyeye: To super wiadomosc :) Moze na spacer daloby sie go namowic...Wiem wiem ze u Rokiego ciezko jest z obroza i smycza ale moze jak by raz zobaczyl ze spacer to przyjemnosc moze nauczyl by sie chodzic na smyczy :) -
Tosia, porzucona amstafka - pojechała do domu po swoją szansę!
Gdusia replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Hehe widze ze toska ma juz nowego przyjaciela :) -
Roki - w depresji - już w lokum tymczas. Nowe fotki str 30
Gdusia replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Cichutko i to bardzo :( -
Pręgus Bari - wreszcie znalazł dom dla siebie!
Gdusia replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Psiara121']Tak chlopaka trzeba bedzie zabrac...Pewnie am tyle energi w sobie ze masakra ;) no ja tez mam nadzieje ze pojdzie ladnie chociaz ostatnio robi same postepy :)[/quote] Tak tak juz coraz lepiej chodzi na smyczy :) -
Foksi z Buku, całe życie w schronisku- czy tu będzie jej ostatni dom
Gdusia replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
No mi tez sie podoba ze psiaki znajduja domki :) -
Teri vel Bandzior- mały skrzywdzony terierek z Buku MA DOM
Gdusia replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
MOZE w niedziele na spacerek pojdzie :D -
Rudi rudowłosy, taki sobie psiak - marzy o domu
Gdusia replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Niestety tylko w niedziele bedziemy mogly go zabrac i jakos sie wyrobic zeby kazdy psiak poszedl .... -
Foksi z Buku, całe życie w schronisku- czy tu będzie jej ostatni dom
Gdusia replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Dobrze ze mu sie udalo :) To foksi pojdzie z terirkiem... -
Supergoga przestraszylas mnie i to bardzo :(:(:( Czyli pumka jest w zlym stanie i leczenie nic nie pomoze ?:( Ona musi byc zdrowa!! Jesli bedziesz mogla to napisz cos wiecje.Prosze... Ona jest dla mnie bardzo wazna traktuje ja jak wlasnego psiaka bardzo sie z nia zblizylam i pokochalam. Kurde ona potrzebuje pomocy a ja nic nie moge zrobic.Tak bardzo bym chciala jej pomoc , ja zabrac do siebie i przytulic z calych sil i szepnac do uszka ze juz zawsze bedzie szczesliwa :(:(:(. Wierze ze wszystko sie ulozy i ze bedzie dobrze, ze pumka znajdzie w koncu swoj dom , w ktorym bedzie szczesliwa....
-
Rudi rudowłosy, taki sobie psiak - marzy o domu
Gdusia replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Podnosimy cie rudasku :) Jeszcze pare dni i sie spotkamy i moze na maly spacrek pojdziemy :) -
Foksi z Buku, całe życie w schronisku- czy tu będzie jej ostatni dom
Gdusia replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Pujdzie napewno :) Zabierzemy ja ze spanielem :) -
Jak on slicznie wychodzi na zdjeciach :loveu: Zakochac sie mozna :) Chyba wszystkie psiaki lubia byc fotografowane :):)
-
Pręgus Bari - wreszcie znalazł dom dla siebie!
Gdusia replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Psiara121']Tu raczej chyba w cuda wierzysz :eviltong: Bari lubi tylko obroze i to mu musi wystraczyc :) a w sobie mi tez sie z nim dobrze na oborzy chodzi :) na przyszly tydzien trzeba bedzie chcopaka na spacer zabrac bo jak tka dawno nas nie bylo to pewnie wulkan energi w nim az kipi ;)[/quote] Mam nadzieje ze ladnie pojdzie :):eviltong: Chlopak jako pierwszy pojdzie na dluugi spacer