[quote name='supergoga']W niedziele prawdopodobnie Szejk opuści schronisko. Zabieramy go rano i zawozimy do Śremu skąd odbierze go jego nowy Pan. Pan jest lekarzem weterynarii, myśle, że to dobrze rokuje dla psiaka. Opiekę będzie miał zapewnioną.
Teraz tylko panienki.[/quote]
Super :multi::multi: