-
Posts
2941 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anciaahk
-
Dotty-borderowate cudo. Już 2,5 roku cieszymy sie sobą.
anciaahk replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Najlepszego :tort::tort::tort: -
Bazylka KOCHAJĄ NIE TYLKO wolontariusze, JUŻ MA SWÓJ DOM! Olsztyn
anciaahk replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
Ma alegratkę i allegro. Na dogo w zasadzie wszyscy zapsieni, stąd ciężko coś wyadoptować, można ewentualnie śledzić wątki na przygarnę psa, ale np. ja nie mam na to czasu, wracam do domu zwykle 20-21. -
Pies z pięcioma "nie" - Pepe z Krężela już ma swoich ludzi!!!
anciaahk replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
A jakie uśmiechy :loveu: -
Mogę zrobić. Macie gdzieś tekst?
-
Zalękniona Maja z Mielca - KONIEC TUŁACZKI! ZOSTAJE Z NAMI.
anciaahk replied to Murka's topic in Już w nowym domu
A ja oglądam zdjęcia i szukam tych dzikusów:). Cudnie Majeczka. -
Malutka starsza Punia ZNALAZŁA LUDZI O WIELKIM SERCU - MA DOM!
anciaahk replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
Ludzie, co się z Wami dzieje :-(. Skąd taka zima w sercach??? -
Inka - MALUTKA, KUDŁATA, MARMURKOWA SŁODZIZNA odeszła za TM ;-(
anciaahk replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ale ekspress :crazyeye::crazyeye::crazyeye:. Inka - do domku:loveu:. -
Piękna ZOJA w typie FLAT COATED RETRIEVER JUŻ W DOMU!!!
anciaahk replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Nie ma gwarancji, że zdrowy piesek za rok nie zrobi się chory i nie będzie wymagał specjalistycznej karmy (która kupowana w dużych opakowaniach wcale nie jest dużo droższa) czy częstej opieki weterynaryjnej. Co wtedy? Oddać pieska do schroniska? :( Zojko zdrowiej, nowy domek na pewno się znajdzie. [COLOR=Silver]Dzisiaj rozmawiałam o Zojce z sąsiadem, niestety po stracie pieska żona tego Pana na każde wspomnienie o psie zaczyna płakać, chyba jest za wcześnie.[/COLOR] -
Malutka starsza Punia ZNALAZŁA LUDZI O WIELKIM SERCU - MA DOM!
anciaahk replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
Kolejny dramat psiego serduszka :placz:, dla takiego psiaka to musi być potężny szok.:shake: -
Karmelek ukatrupiony :diabloti:, za poranne codzienne drapanie Pani po twarzy :mad:. Po ostatnim razie nawet kierownikowi się musiałam tłumaczyć z ogromnego siniaka:evil_lol:, hehe cóż poradzić, że przy Karmelicie czuję się tak z 15 lat młodsza, ale ciało za mną nie nadąża. I tak wpada stara ciotka na futrynę albo inny dziwny sprzęt. Zdjęć nowych nie ma, będą, jak się nowe meble pojawią a wraz z nimi porządek (mam nadzieję). Stare sprzedałam, nowych jeszcze ni ma i wszystko jest gdzie popadnie, ale nie tam gdzie aktualnie szukam :cool3:. Karmelek ma tylko fotki z telefonu (ale kabla do telefonu też ni ma, zaginął). Poza tym z ciekawości z jego życia - teść woła nań Kamilek, wszyscy się cieszą, pies reaguje. ;)
-
Wesoła, cudowna FRYZIA juz w swoim CUDOWNYM domku!
anciaahk replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Luna123'] Fryziuni zaletą jest absolutnie BRAK WAD!!! I proszę sie tej wersji trzymać:loveu:[/quote] I to mi się podoba :diabloti:. -
Młody, wesoły trzyłapek Tabs w domu jak z bajki:):):)
anciaahk replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Dzielny i kochany :loveu:. Zakończenie jak z bajki.:loveu: -
Ruda Tina w końcu pozna co to miłosc! Juz w nowym domku !!!
anciaahk replied to Cieplutkaa.'s topic in Już w nowym domu
Ok dopisałam i zmieniłam zdjęcie. Tamte wydawało mi się takie weselsze, bez krat.:oops: -
MIELEC. Dramat cudownego Amigo. Nareszcie w domu :)))
anciaahk replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Ogonek pięknie w górze, szybciutko odżył nam Amiś:loveu:. Aż miło popatrzeć.