Jump to content
Dogomania

anciaahk

Members
  • Posts

    2941
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anciaahk

  1. [COLOR=Red]Kto zatem skontaktuje się z Wandą?[/COLOR]
  2. Oto allegro, wyróżnione: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=617417698]lekko biszkoptowa maleńka sunia Miecia czeka (617417698) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
  3. Najlepszego :tort::tort::tort:
  4. Ula masz wspaniałe dziewczyny :loveu:. A kudłaczki jakie uśmiechnięte:loveu:, aż się serce śmieje.
  5. Należałoby w tej sprawie skonsultować się z Wandą. Czy ktoś ma do niej telefon? Nie wiemy jaki Dt wchodzi w grę.
  6. Ma alegratkę i allegro. Na dogo w zasadzie wszyscy zapsieni, stąd ciężko coś wyadoptować, można ewentualnie śledzić wątki na przygarnę psa, ale np. ja nie mam na to czasu, wracam do domu zwykle 20-21.
  7. Mogę zrobić. Macie gdzieś tekst?
  8. A ja oglądam zdjęcia i szukam tych dzikusów:). Cudnie Majeczka.
  9. Ludzie, co się z Wami dzieje :-(. Skąd taka zima w sercach???
  10. Ale ekspress :crazyeye::crazyeye::crazyeye:. Inka - do domku:loveu:.
  11. To jest po prostu zwykłe łajdactwo. Oby tego kogoś nigdy coś podobnego nie spotkało. Przecież psu może pęknąć serce po takim porzuceniu. Co za sezon na psie nieszczęścia:shake:. Co się z tymi "ludźmi" dzieje:shake:.
  12. Nie ma gwarancji, że zdrowy piesek za rok nie zrobi się chory i nie będzie wymagał specjalistycznej karmy (która kupowana w dużych opakowaniach wcale nie jest dużo droższa) czy częstej opieki weterynaryjnej. Co wtedy? Oddać pieska do schroniska? :( Zojko zdrowiej, nowy domek na pewno się znajdzie. [COLOR=Silver]Dzisiaj rozmawiałam o Zojce z sąsiadem, niestety po stracie pieska żona tego Pana na każde wspomnienie o psie zaczyna płakać, chyba jest za wcześnie.[/COLOR]
  13. Kolejny dramat psiego serduszka :placz:, dla takiego psiaka to musi być potężny szok.:shake:
  14. To jak 8 to jeszcze nie staruszek :shake:. Może lepiej zmienić tytuł?
  15. Karmelek ukatrupiony :diabloti:, za poranne codzienne drapanie Pani po twarzy :mad:. Po ostatnim razie nawet kierownikowi się musiałam tłumaczyć z ogromnego siniaka:evil_lol:, hehe cóż poradzić, że przy Karmelicie czuję się tak z 15 lat młodsza, ale ciało za mną nie nadąża. I tak wpada stara ciotka na futrynę albo inny dziwny sprzęt. Zdjęć nowych nie ma, będą, jak się nowe meble pojawią a wraz z nimi porządek (mam nadzieję). Stare sprzedałam, nowych jeszcze ni ma i wszystko jest gdzie popadnie, ale nie tam gdzie aktualnie szukam :cool3:. Karmelek ma tylko fotki z telefonu (ale kabla do telefonu też ni ma, zaginął). Poza tym z ciekawości z jego życia - teść woła nań Kamilek, wszyscy się cieszą, pies reaguje. ;)
  16. Tak jak mój tż :). Monka a Ty tu nie słuchaj ciotek - czarownic :evil: i śmigaj do domku.
  17. [quote name='Luna123'] Fryziuni zaletą jest absolutnie BRAK WAD!!! I proszę sie tej wersji trzymać:loveu:[/quote] I to mi się podoba :diabloti:.
  18. Na razie nie ma numeru konta, bo brakuje nam 50 zł deklaracji by szukać dla niej domku:shake:. [SIZE=3][B][COLOR=Red]Kto może chociaż trochę grosika podrzucić, liczy się każda złotówka [/COLOR][/B][/SIZE]:modla::modla::modla:.
  19. Dzielny i kochany :loveu:. Zakończenie jak z bajki.:loveu:
  20. Ok dopisałam i zmieniłam zdjęcie. Tamte wydawało mi się takie weselsze, bez krat.:oops:
  21. Ogonek pięknie w górze, szybciutko odżył nam Amiś:loveu:. Aż miło popatrzeć.
×
×
  • Create New...