Jump to content
Dogomania

Lilmo

Members
  • Posts

    3314
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lilmo

  1. [B]Zapraszam serdecznie na kolczykowy bazarek na rzecz psiaków będących pod opieką Fundacji Animalia, a więc min. na leczenie i kramę dla Brysia![/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kolczykowy-bazarek-dla-podopiecznych-animalii-do-02-08-zapraszam-142730/#post12676235[/URL]
  2. [B]Zapraszam serdecznie na kolczykowy bazarek na rzecz psiaków będących pod opieką Fundacji Animalia, a więc min. na opłacenie hotelikowania Nefiego![/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kolczykowy-bazarek-dla-podopiecznych-animalii-do-02-08-zapraszam-142730/#post12676235[/URL]
  3. [B]Zapraszam serdecznie na kolczykowy bazarek na rzecz psiaków będących pod opieką Fundacji Animalia, a więc min. na Tinkę![/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kolczykowy-bazarek-dla-podopiecznych-animalii-do-02-08-zapraszam-142730/#post12676235[/URL]
  4. [B]Zapraszam serdecznie na kolczykowy bazarek na rzecz psiaków będących pod opieką Fundacji Animalia, a więc min. na Miłkę![/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kolczykowy-bazarek-dla-podopiecznych-animalii-do-02-08-zapraszam-142730/#post12676235[/URL]
  5. [B]Zapraszam serdecznie na kolczykowy bazarek na rzecz psiaków będących pod opieką Fundacji Animalia, a więc min. na Pirata![/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kolczykowy-bazarek-dla-podopiecznych-animalii-do-02-08-zapraszam-142730/#post12676235[/URL]
  6. Piraciku odwiedzam Cię z nadzieją, że dziś usłyszymy o poprawie Twojego zdrowia :-(
  7. Cieszę się, że jest nas co raz więcej u Piracika. Myślę, że allegro cegiełkowe to świetny pomysł! Poczekajmy co Supergoga na to, a jeżeli się zgodzi to poszukamy cioteczki, która mogłaby nam z tym pomóc. Piraciku mam nadzieję, że już czujesz się lepiej. Nie moge przestać myśleć o Tobie :-(
  8. Amiczku, a jeszcze wczoraj spoglądałam na Twoje zdjęcie i pomyślałam, że jesteś kolejnym cudem, któremu wkrótce mogłabym zrobić ogłoszenia :-( Bądź szczęśliwy za TM pieseczku [']
  9. Cioteczki bardzo Was wszystkie proszę o odwiedzenie wątku Pirata, psiaka będącego pod opieką fundacji Supergogi... psa w wielkiej potrzebie... psa, który stracił nie tylko nogę, ale także nadzieję. Błagam zajrzyjcie do tego biedaka! wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1169/pirat-przezyl-horror-stracil-noge-blagam-o-pomoc-poznan-142670/#post12672555"][COLOR=#000000]Pirat -przeżył horror, stracił nogę. Błagam o pomoc. Poznań[/COLOR][/URL] Same spójrzcie. Ma takie piękne oczy, a ten smutek w nich jest taki przerażający :placz: [URL="http://img530.imageshack.us/i/92192654.jpg/"][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/1621/92192654.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img139.imageshack.us/i/95753880.jpg/"][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/779/95753880.jpg[/IMG][/URL]
  10. Remiczku wybacz mi to co robię tutaj, ale mam nadzieję, że nie będziesz miał za złe, że proszę o pomoc dla Twojego kolegi. Bardzo Was wszystkie proszę o odwiedzenie wątku Pirata, psiaka będącego pod opieką fundacji Supergogi... psa w wielkiej potrzebie... psa, który stracił nie tylko nogę, ale także nadzieję. Błagam zajrzyjcie do tego biedaka! wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1169/pirat-przezyl-horror-stracil-noge-blagam-o-pomoc-poznan-142670/#post12672555"][COLOR=#000000]Pirat -przeżył horror, stracił nogę. Błagam o pomoc. Poznań[/COLOR][/URL] Same spójrzcie. Ma takie piękne oczy, a ten smutek w nich jest taki przerażający :placz: [URL="http://img530.imageshack.us/i/92192654.jpg/"][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/1621/92192654.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img139.imageshack.us/i/95753880.jpg/"][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/779/95753880.jpg[/IMG][/URL]
  11. Pianuś napewno wybaczy mi to co teraz zrobię,bo kiedyś był w tak samo wielkiej potrzebie. Piano ma wiele dbających o niego i odwiedzających go cioteczek. Bardzo Was wszystkie proszę o odwiedzenie wątku Pirata, psiaka będącego pod opieką fundacji Supergogi... psa w wielkiej potrzebie... psa, który stracił nie tylko nogę, ale także nadzieję. Błagam zajrzyjcie do tego biedaka! wątek: Pirat -przeżył horror, stracił nogę. Błagam o pomoc. Poznań Same spójrzcie. Ma takie piękne oczy, a ten smutek w nich jest taki przerażający :placz:
  12. Bryś napewno wybaczy mi to co teraz zrobię. Bryś ma wiele dbających o niego i odwiedzających go cioteczek. Bardzo Was wszystkie proszę o odwiedzenie wątku Pirata, psiaka będącego także pod opieką fundacji Supergogi... psa w wielkiej potrzebie... psa, który stracił nie tylko nogę, ale także nadzieję. Błagam zajrzyjcie do tego biedaka! wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1169/pirat-przezyl-horror-stracil-noge-blagam-o-pomoc-poznan-142670/#post12672555[/URL] Same spójrzcie. Ma takie piękne oczy, a ten smutek w nich jest taki przerażający :placz: [URL="http://img530.imageshack.us/i/92192654.jpg/"][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/1621/92192654.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img139.imageshack.us/i/95753880.jpg/"][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/779/95753880.jpg[/IMG][/URL]
  13. Nie potrafię zapanować nad łzami. Patrząc na ten wielki smutek w jego oczach człowieka aż skręca wszystko w środku z bezsilności. Piraciku ileś Ty musiał wycierpieć :placz: Zapewne jak zwykle przez ludzki egoizm i bezmyślność. Temu kto Cię porzucił życzę wszystkiego co najgorsze. Teraz naważniejsze jest, żeby Pirat walczył, bo ja w jego oczach widzę potworną rezygnację :-( Piraciku błagamy! Niestety nie jestem w stanie pomóc finansowo, wybaczcie, ale naprawdę nie mam skąd wyczarować pieniędzy :placz: Mam nadzieję, że uda mi się wkońcu znaleźć pracę, wtedy będę bardzo użyteczna w ten kwestii. Jedyne co mogę zrobić to bazarek. Postaram się dziś lub jutro. Porozsyłam także wątek na innych. Postaram się zwołać jakieś ciotki. Może warto porobić by ogłoszenia? Adopcyjne, ale jednocześnie nawołujące także do pomocy finansowej? Musimy mu pomóc! :placz:
  14. Serce pęka widząc go za kratami :-( Gdusia pogadaj z kuzynem:mad:
  15. Nie wiem jak Wy to robicie, ale z każdymi kolejnymi zdjęciami Śnieżka jest co raz piękniejsza :loveu: I w dodatku jaka jest mądra... wie jaka jest prawidłowa pozycja do snu :D
  16. Coś piękna Miłka nie ma szczęścia :shake: Było przecież kilka zapytań o nią, ale nie było najwidoczniej żadnej właściwej rodzinki dla Miłki. Może lepsze to niż miałaby źle trafić. Miłko obiecujemy Ci najlepszy dom pod słońcem, który wynagrodzi Ci każdy dzień spędzony w schroniskowym boksie!
  17. Ode mnie Misiek jeszcze nie ma żadnych ogłoszeń, ale postaram się to nadrobić w najbliższym czasie ;)
  18. Bardzo dziękujemy za nowe wieści o białej księżniczce :multi: Cieszę się, że są to wiadomości tak dobre! No może poza tą obgryzioną nogą od krzesła :lol: Mam nadzieję, że mała została odpowiednio "pouczona" i pozostałe 3 już jej nie kuszą :evil_lol: Śnieżko bądź grzeczna! Mizianki od ciotki!
  19. Ależ u Axona cicho w ostatnim czasie :shake:
  20. Dziewczyny wybaczcie jeżeli już ktoś wklejał tutaj psiaka, o którym chcę napisać, ale kilka stron do tyłu przejrzałam i nie znalazłam, a wątek jest taaaki długi :oops: Sznapi to psiak w typie sznaucera, który przebywa w schronisku w Rudzie Śląskiej. Cytuję z wątku schroniska: [COLOR=#0000ff][B][U]78.SZNAPI[/U][/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000]Imię:[/COLOR][COLOR=black] sznapi[/COLOR] [COLOR=#000000][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=#ff0000]Wiek:[/COLOR][COLOR=black] 2 lata[/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#000000][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=#ff0000]płeć:[/COLOR][COLOR=black] pies[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=#ff0000]rasa: [/COLOR][COLOR=#000000]mix sznaucera miniaturki[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=#ff0000]wielkość:[/COLOR][COLOR=black] mały[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=red]kastracja:[/COLOR][COLOR=black] nie[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=red]szczepienia:[/COLOR][COLOR=black] tak[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=red]numerek:[/COLOR][COLOR=black] 326BB[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=red]Opis:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR] Sznapi to 2 letni mix sznaucera miniaturki. Psiak jest bardzo przerażony schroniskiem, wszędzie jest gryziony przez inne psy. Do ludzi jest przyjacielski, natmiast na spacerze jest głuchy na wołania. Ma mnóstwo energii, uwielbia ruch i zabawe. Dość dużo szczeka, moze chce zwrócić na siebi uwage, tylko kto to dostrzeże? [IMG]http://i32.photobucket.com/albums/d16/yetka/schronisko/sznapi5.jpg[/IMG] inne fotki [URL="http://i32.photobucket.com/albums/d16/yetka/schronisko/sznapi4.jpg"][COLOR=#000000]http://i32.photobucket.com/albums/d1...ko/sznapi4.jpg[/COLOR][/URL] [URL="http://i32.photobucket.com/albums/d16/yetka/schronisko/sznapi6.jpg"][COLOR=#000000]http://i32.photobucket.com/albums/d1...ko/sznapi6.jpg[/COLOR][/URL] [URL="http://i32.photobucket.com/albums/d16/yetka/schronisko/sznapi8.jpg"][COLOR=#000000]http://i32.photobucket.com/albums/d1...ko/sznapi8.jpg[/COLOR][/URL] [URL="http://i32.photobucket.com/albums/d1...ko/sznapi9.jpg"][COLOR=#000000]http://i32.photobucket.com/albums/d1...ko/sznapi9.jpg[/COLOR][/URL] wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/schronisko-w-rudzie-slaskiej-ogromne-przepelnienie-pomoz-w-oglaszaniu-75577/index2.html[/URL]
  21. Poszłam za ciosem :) Zawędrowałam wreszcie troszkę dalej niż na 1 stronę ( choć tam nadal dużo bied z małą ilością ogłoszeń :-( ) i dostrzegłam przecudnego Sznapiego, którego sytuacja nie wygląda za dobrze. Mam nadzieję, że ktoś zauważy i pokocha to cudo. Dla formalności: Sznapi - nr 78 katowice.gumtree.pl 4lapy.pl adopcjepsow.org kokosy.pl hodowcy.com.pl aukcjezwierzat.pl kupiepsa.pl kupsprzedaj.pl eoferty.com.pl nasipupile.pl ogloszenia.interpress.pl przygranijzwierzaka.pl rudaslaska.oxl.pl EDYCJA -> Dodałam go także w temacie "Sznaucery w schroniskach" tutaj na dogo.
  22. Brawo Brysiu!!! :multi: Ogonek pięknie zarasta! :loveu: A jaki Bryś szczęśliwy! Tylko nie wiadomo czy na widok człowieka czy jedzonka :cool3: :lol:
  23. W takim razie ja także postaram się jeszcze dzisiaj zrobić ogłoszenia Kapselkowi o pięknych oczach. Podglądne tylko sobie najpierw ogłoszenia Supergogi :oops:
  24. Kolejny staruszek w potrzebie :-( Miśku obu ktoś Cię wy patrzył i pokochał!
×
×
  • Create New...