-
Posts
3314 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lilmo
-
[B]Zapraszam serdecznie na kolczykowy bazarek na rzecz psiaków będących pod opieką Fundacji Animalia, a więc min. na leczenie i kramę dla Brysia![/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kolczykowy-bazarek-dla-podopiecznych-animalii-do-02-08-zapraszam-142730/#post12676235[/URL]
-
Śliczna, młoda TINA po 2 latach w hotelu pojechała do domu!!!
Lilmo replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[B]Zapraszam serdecznie na kolczykowy bazarek na rzecz psiaków będących pod opieką Fundacji Animalia, a więc min. na Tinkę![/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kolczykowy-bazarek-dla-podopiecznych-animalii-do-02-08-zapraszam-142730/#post12676235[/URL] -
Miłka, cudo w typie jack russela - pojechała do domku!
Lilmo replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[B]Zapraszam serdecznie na kolczykowy bazarek na rzecz psiaków będących pod opieką Fundacji Animalia, a więc min. na Miłkę![/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kolczykowy-bazarek-dla-podopiecznych-animalii-do-02-08-zapraszam-142730/#post12676235[/URL] -
Cioteczki bardzo Was wszystkie proszę o odwiedzenie wątku Pirata, psiaka będącego pod opieką fundacji Supergogi... psa w wielkiej potrzebie... psa, który stracił nie tylko nogę, ale także nadzieję. Błagam zajrzyjcie do tego biedaka! wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1169/pirat-przezyl-horror-stracil-noge-blagam-o-pomoc-poznan-142670/#post12672555"][COLOR=#000000]Pirat -przeżył horror, stracił nogę. Błagam o pomoc. Poznań[/COLOR][/URL] Same spójrzcie. Ma takie piękne oczy, a ten smutek w nich jest taki przerażający :placz: [URL="http://img530.imageshack.us/i/92192654.jpg/"][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/1621/92192654.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img139.imageshack.us/i/95753880.jpg/"][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/779/95753880.jpg[/IMG][/URL]
-
Remiczku wybacz mi to co robię tutaj, ale mam nadzieję, że nie będziesz miał za złe, że proszę o pomoc dla Twojego kolegi. Bardzo Was wszystkie proszę o odwiedzenie wątku Pirata, psiaka będącego pod opieką fundacji Supergogi... psa w wielkiej potrzebie... psa, który stracił nie tylko nogę, ale także nadzieję. Błagam zajrzyjcie do tego biedaka! wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1169/pirat-przezyl-horror-stracil-noge-blagam-o-pomoc-poznan-142670/#post12672555"][COLOR=#000000]Pirat -przeżył horror, stracił nogę. Błagam o pomoc. Poznań[/COLOR][/URL] Same spójrzcie. Ma takie piękne oczy, a ten smutek w nich jest taki przerażający :placz: [URL="http://img530.imageshack.us/i/92192654.jpg/"][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/1621/92192654.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img139.imageshack.us/i/95753880.jpg/"][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/779/95753880.jpg[/IMG][/URL]
-
Pianuś napewno wybaczy mi to co teraz zrobię,bo kiedyś był w tak samo wielkiej potrzebie. Piano ma wiele dbających o niego i odwiedzających go cioteczek. Bardzo Was wszystkie proszę o odwiedzenie wątku Pirata, psiaka będącego pod opieką fundacji Supergogi... psa w wielkiej potrzebie... psa, który stracił nie tylko nogę, ale także nadzieję. Błagam zajrzyjcie do tego biedaka! wątek: Pirat -przeżył horror, stracił nogę. Błagam o pomoc. Poznań Same spójrzcie. Ma takie piękne oczy, a ten smutek w nich jest taki przerażający :placz:
-
Bryś napewno wybaczy mi to co teraz zrobię. Bryś ma wiele dbających o niego i odwiedzających go cioteczek. Bardzo Was wszystkie proszę o odwiedzenie wątku Pirata, psiaka będącego także pod opieką fundacji Supergogi... psa w wielkiej potrzebie... psa, który stracił nie tylko nogę, ale także nadzieję. Błagam zajrzyjcie do tego biedaka! wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1169/pirat-przezyl-horror-stracil-noge-blagam-o-pomoc-poznan-142670/#post12672555[/URL] Same spójrzcie. Ma takie piękne oczy, a ten smutek w nich jest taki przerażający :placz: [URL="http://img530.imageshack.us/i/92192654.jpg/"][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/1621/92192654.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img139.imageshack.us/i/95753880.jpg/"][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/779/95753880.jpg[/IMG][/URL]
-
Nie potrafię zapanować nad łzami. Patrząc na ten wielki smutek w jego oczach człowieka aż skręca wszystko w środku z bezsilności. Piraciku ileś Ty musiał wycierpieć :placz: Zapewne jak zwykle przez ludzki egoizm i bezmyślność. Temu kto Cię porzucił życzę wszystkiego co najgorsze. Teraz naważniejsze jest, żeby Pirat walczył, bo ja w jego oczach widzę potworną rezygnację :-( Piraciku błagamy! Niestety nie jestem w stanie pomóc finansowo, wybaczcie, ale naprawdę nie mam skąd wyczarować pieniędzy :placz: Mam nadzieję, że uda mi się wkońcu znaleźć pracę, wtedy będę bardzo użyteczna w ten kwestii. Jedyne co mogę zrobić to bazarek. Postaram się dziś lub jutro. Porozsyłam także wątek na innych. Postaram się zwołać jakieś ciotki. Może warto porobić by ogłoszenia? Adopcyjne, ale jednocześnie nawołujące także do pomocy finansowej? Musimy mu pomóc! :placz:
-
Foksi z Buku, całe życie w schronisku- czy tu będzie jej ostatni dom
Lilmo replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
W takim razie czekamy! :multi: -
Pręgus Bari - wreszcie znalazł dom dla siebie!
Lilmo replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Serce pęka widząc go za kratami :-( Gdusia pogadaj z kuzynem:mad: -
Mała Śnieżka ma 3 m-ce- znalazła własny dom na zawsze!
Lilmo replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Nie wiem jak Wy to robicie, ale z każdymi kolejnymi zdjęciami Śnieżka jest co raz piękniejsza :loveu: I w dodatku jaka jest mądra... wie jaka jest prawidłowa pozycja do snu :D -
Miłka, cudo w typie jack russela - pojechała do domku!
Lilmo replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Coś piękna Miłka nie ma szczęścia :shake: Było przecież kilka zapytań o nią, ale nie było najwidoczniej żadnej właściwej rodzinki dla Miłki. Może lepsze to niż miałaby źle trafić. Miłko obiecujemy Ci najlepszy dom pod słońcem, który wynagrodzi Ci każdy dzień spędzony w schroniskowym boksie! -
Ode mnie Misiek jeszcze nie ma żadnych ogłoszeń, ale postaram się to nadrobić w najbliższym czasie ;)
-
Mała Śnieżka ma 3 m-ce- znalazła własny dom na zawsze!
Lilmo replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy za nowe wieści o białej księżniczce :multi: Cieszę się, że są to wiadomości tak dobre! No może poza tą obgryzioną nogą od krzesła :lol: Mam nadzieję, że mała została odpowiednio "pouczona" i pozostałe 3 już jej nie kuszą :evil_lol: Śnieżko bądź grzeczna! Mizianki od ciotki! -
SZCZENIAKI znowu z mordowni... AXON już też w DOMU
Lilmo replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ależ u Axona cicho w ostatnim czasie :shake: -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Lilmo replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Dziewczyny wybaczcie jeżeli już ktoś wklejał tutaj psiaka, o którym chcę napisać, ale kilka stron do tyłu przejrzałam i nie znalazłam, a wątek jest taaaki długi :oops: Sznapi to psiak w typie sznaucera, który przebywa w schronisku w Rudzie Śląskiej. Cytuję z wątku schroniska: [COLOR=#0000ff][B][U]78.SZNAPI[/U][/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000]Imię:[/COLOR][COLOR=black] sznapi[/COLOR] [COLOR=#000000][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=#ff0000]Wiek:[/COLOR][COLOR=black] 2 lata[/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#000000][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=#ff0000]płeć:[/COLOR][COLOR=black] pies[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=#ff0000]rasa: [/COLOR][COLOR=#000000]mix sznaucera miniaturki[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=#ff0000]wielkość:[/COLOR][COLOR=black] mały[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=red]kastracja:[/COLOR][COLOR=black] nie[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=red]szczepienia:[/COLOR][COLOR=black] tak[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=red]numerek:[/COLOR][COLOR=black] 326BB[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=red]Opis:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR] Sznapi to 2 letni mix sznaucera miniaturki. Psiak jest bardzo przerażony schroniskiem, wszędzie jest gryziony przez inne psy. Do ludzi jest przyjacielski, natmiast na spacerze jest głuchy na wołania. Ma mnóstwo energii, uwielbia ruch i zabawe. Dość dużo szczeka, moze chce zwrócić na siebi uwage, tylko kto to dostrzeże? [IMG]http://i32.photobucket.com/albums/d16/yetka/schronisko/sznapi5.jpg[/IMG] inne fotki [URL="http://i32.photobucket.com/albums/d16/yetka/schronisko/sznapi4.jpg"][COLOR=#000000]http://i32.photobucket.com/albums/d1...ko/sznapi4.jpg[/COLOR][/URL] [URL="http://i32.photobucket.com/albums/d16/yetka/schronisko/sznapi6.jpg"][COLOR=#000000]http://i32.photobucket.com/albums/d1...ko/sznapi6.jpg[/COLOR][/URL] [URL="http://i32.photobucket.com/albums/d16/yetka/schronisko/sznapi8.jpg"][COLOR=#000000]http://i32.photobucket.com/albums/d1...ko/sznapi8.jpg[/COLOR][/URL] [URL="http://i32.photobucket.com/albums/d1...ko/sznapi9.jpg"][COLOR=#000000]http://i32.photobucket.com/albums/d1...ko/sznapi9.jpg[/COLOR][/URL] wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/schronisko-w-rudzie-slaskiej-ogromne-przepelnienie-pomoz-w-oglaszaniu-75577/index2.html[/URL] -
Poszłam za ciosem :) Zawędrowałam wreszcie troszkę dalej niż na 1 stronę ( choć tam nadal dużo bied z małą ilością ogłoszeń :-( ) i dostrzegłam przecudnego Sznapiego, którego sytuacja nie wygląda za dobrze. Mam nadzieję, że ktoś zauważy i pokocha to cudo. Dla formalności: Sznapi - nr 78 katowice.gumtree.pl 4lapy.pl adopcjepsow.org kokosy.pl hodowcy.com.pl aukcjezwierzat.pl kupiepsa.pl kupsprzedaj.pl eoferty.com.pl nasipupile.pl ogloszenia.interpress.pl przygranijzwierzaka.pl rudaslaska.oxl.pl EDYCJA -> Dodałam go także w temacie "Sznaucery w schroniskach" tutaj na dogo.
-
Brawo Brysiu!!! :multi: Ogonek pięknie zarasta! :loveu: A jaki Bryś szczęśliwy! Tylko nie wiadomo czy na widok człowieka czy jedzonka :cool3: :lol:
-
Kapsel, cudo wystraszone - pojechał do własnego domu!
Lilmo replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
W takim razie ja także postaram się jeszcze dzisiaj zrobić ogłoszenia Kapselkowi o pięknych oczach. Podglądne tylko sobie najpierw ogłoszenia Supergogi :oops: -
Kolejny staruszek w potrzebie :-( Miśku obu ktoś Cię wy patrzył i pokochał!