Jump to content
Dogomania

Lilmo

Members
  • Posts

    3314
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lilmo

  1. Gdusia czy udało Ci się dowiedzieć czegoś więcej o stanie zdrowia Foksi?
  2. Przepraszam,że będę tak wklejać, ale nie wiem czy wszystkie piratowe ciotki czytają hotelikowy wątek, więc na wypadek kopiuję: [quote name='jamor']spróbuje ustawic w kojcu aparat, nie mam kamerki wiec tego uzywam, sekwencje po 20 sekund, moze uda sie przyłapac tą niewidzialną rękę ktora czysci miski. sam jestem ciekawy, bo skubaniutki szybki musi byc. ten jego wczorajszy wzrok " a czesc, co tam, ja tu cały czas sobie siedziałem, a cos nie tak ? i kocie oczy. Pytam sie go " nie wiesz kto z michy opierdzielił ? a on " nie mozliwe, nie widziałem tu nikogo, moze sroka, kreciła sie tu ostatnio" :crazyeye:[/quote] A oto i Pirat w "Mamy Cię!" :lol: :lol: :lol: [CENTER][URL="http://www.youtube.com/watch?v=AX6Dmylvk24"]YouTube - pirat[/URL][/CENTER]
  3. Powodzenia Murzynku! Trzymam kciuki.
  4. Mnie najbardziej rozczulił fakt, że Pirat leżał sobie spokojnie w budzie i udawał, że to przecież nie on :lol:
  5. To i ja skopiuję z wątku Jamora: [quote name='jamor']a z ciekawostek , nie moge sie oprzec , wiec powiem : Pirat, ten chłopak bez nogi, oczywiscie ciagle w budzie lezakuje. zawsze czy ja czy zona staramy sie nie robic postych przebiegów, czyli jesli wchodzimy do jego boksu to zwasze , ale to zawsze dostaje smałokyk po mordeczke, po to aby dobrze kojarzył odwiedziny. wczoraj wieczorkiem z micha pocietych parówek wszedłem do kojca, oczywiscie łepek wygladał z góry budy, bo dach podniesiony, muziu miziu , olzonella na rankę, i smakołyk po dzioba. wychodząc z boksu na chwile pozostawiłem muche z parówkami u niego,tuz przy wyjsciu, parówkami nagradzam te psy które na komende kojec wracają do swoich mieszkam. poszedłem zamknąc dorke, która bez tej komendy wraca do bosku jak sie wyszaleje, zajeło mi to ok 30 sekund, no moze 40, wracam, a micha pusta, pirat dalej jakdyby nic lezy sobie w budzie. czujecie jak musiał zapierdzielac ta tych trzech łapach. ucieszyło mnie to straszliwie. koles jest niesamowity.[/quote] Tak, nasz Pirat :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. Zgadzam się! :) W jego oczach teraz jest ciekawości, a nie lęk i rezygnacja. Niestety nadal jest smutek, ale i ja się założę, że niedługo zniknie :cool3: A ten kicholek to tylko całować :loveu:
  7. W takim razie biorę się do roboty :multi: Oto nasz dzielny Pirat :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b0f2cd989f5b3841.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/171/b0f2cd989f5b3841med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/14bbbf3e29fc103f.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/171/14bbbf3e29fc103fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4024f86c03a82908.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/175/4024f86c03a82908med.jpg[/IMG][/URL] w tutaj link do piratowego albumu: [URL="http://jamor.fotosik.pl/albumy/668218.html"]Pirat - Zwierzęta > Psy - Fotosik.pl[/URL]
  8. I znowu wymówka z dzieckiem :mad:Smutek i strach w jego oczach jest przerażający :-( Monti wierzę, że szybko znajdziesz dom, ten prawdziwy i na zawsze.
  9. Chyba są 3 nowe fotki Pirata w budzie u Jamora na fotosiku, ale nie wiem czy mogę się tak rządzić, żeby je tutaj wkleić :oops:
  10. Jak ja kocham takie zakończenia :loveu: Dużo szczęścia Filipku!
  11. Martyna masz rację, ale warto spróbować nawet jeżeli tylko 3 osoby z 500 miałyby się zainteresować się tą wiadomością. To będą już 4 osoby szukające, a nie jedna, a to zawsze coś. Naprawdę trzeba coś robić, bo ta bezczynność i świadomość, że być może Kudłaty własnie umiera z głodu i pragnienia jest dobijająca. Trzeba szukać póki co Kudłatego, a nie nowego tymczasowicza :roll:
  12. Dziewczyny możecie rzucić się na mnie i rozszarpać na strzępy za to co napiszę, ale uważam, że poszukiwania Kudłatego to wielka klapa. W Poznaniu zaginął grzywacz chiński ( wątek jest na dogo ) właścicielka psiaka staje na głowie, żeby go odszukać. Drukuje plakaty i rozwiesza po całym mieście. Prosi znajomych i wspólnie szukają. A tutaj? Rozumiem, że na dogo nie ma osób z Jaworzna, ale naprawdę lunarmermaid nie ma nikogo kogo mogłaby prosić o pomoc? Takie czekanie aż Kudłaty sam wróci jest beznadziejne. Dlaczego ? ... Bo nie wróci nawet jeżeli jeszcze żyje ( wybaczcie mi dobitność, ale szanse przecież na to są niewielkie... 3 tygodnie bez jedzenia i wody sprawiają, że trzeba patrzeć na to realnie ) to nie wróci, bo był w tym miejscu tylko kilka godzin. Pies niestrachliwy i kochający ludzi miałby problem, żeby wrócić, a co dopiero tak zalękniony jak Kudłaty. Nie chcę tutaj posądzać nikogo o zaginięcie psa, ale chcę zwrócić uwagę na to, że można było w tej sprawie zrobić więcej. Naprawdę przepraszam za taką dużą dawkę krytycyzmu, ale dobija mnie to, że szanse na to, że dowiemy się jak potoczyły się losy Kudłatego są niewielkie.
  13. Wczoraj dostałam maila z zapytaniem ile kosztuje Bari :shake: Napisałam, że to psiak przebywający w schronisku i pobierana jest jedynie opłata adopcyjna i... cisza. Może i lepiej, bo mail brzmiał dziwnie.
  14. Kumpel tyle dni nikt Cię nie odwiedził :-( Biedny, zapomniany Kumpel...
  15. Do pyszczka jej w tym pomarańczowym kolorze :loveu: Jak tu nie porozpieszczać takiego małego pieszczocha ;)
  16. Co u Was dziewczyny ? :) Jak się miewa Suza ?
  17. Trzymam w takim razie kciuki za to, żeby Perełka jutro szczęśliwie dotarła do swojego domku. I przypominam, że jeszcze 2 ślicznotki czekają na swojego człowieka! Kto je pokocha? :cool3:
  18. W takim razie pozostaje nam czekać do soboty :-( Ja także mam wielką nadzieję, że Foksi czuje się już lepiej. Czekam na jak najlepsze wieści. Foksi trzymaj się dzielnie kochana!
  19. [quote name='Monia70']Łzy napłynęły mi do oczu :placz: I z powodu Piracika i serca Jamora . Dziekuję jamor :loveu:[/quote] A ja właśnie za każdym razem czytając wieści o Piracie miałam mokre oczy, a tym razem pojawił się uśmiech. Mam nadzieje, że stopniowo będzie co raz więcej powodów do uśmiechów :) Piraciku myślami jestem z Tobą! Bądź dzielny! Jamor, a ja nie będę oryginalna i także dziękuję za wszystko co robisz dla Pirata!
  20. Mestudio wiem, że się znowu powtórzę, ale... bardzo Ci dziękuję!!! :loveu:
  21. Gdusia Supergoga wyjechała i wróci dopiero w poniedziałek, więc chyba nie możemy liczyć na wieści od niej w sprawie Foksi. A mnie skręca aż na myśl o tym. Czy jest jakaś szansa na to, że mogłabyś się czegoś dowiedzieć o zdrowiu Foksi ?
  22. Piękna Miłka wciąż czeka na swojego człowieka!
  23. [quote name='__Lara']Jutro/ pojutrze idę sprawdzić domek dla Dżiny :)[/quote] Wspaniała wiadomość! Mocno trzymam kciuki :)
×
×
  • Create New...