Jump to content
Dogomania

Lilmo

Members
  • Posts

    3314
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lilmo

  1. I ja też już jestem na Mikusiowym wątku nr 2 :cool3:
  2. Ja ogłaszałam Brysława na kilku stronach. Na tych, na których to możliwe to odświeżam co jakiś czas. Oto strony, w których Bryś ma ogłoszenia ode mnie: poznan.gumtree.pl adopcjepsow.org ( udało się nawet i Bryś jest na 1 stronie jako pilne adopcje ) 4lapy.pl kupiepsa.pl nasipupile.pl przygarnijwierzaka.pl kokosy.pl oxl.pl hodowcy.com.pl eoferty.com.pl interpress.pl chyba gdzieś jeszcze, ale nie pamiętam :shake: był chyba jeszcze na epoznan.pl, ale nie wiem czy już nie wygasło. Jak ogarnę swoje sprawy to się zabiorę za odświeżanie.
  3. Moja ulubiona rodzinko witam Was po małej przerwie :loveu:
  4. Lilątko nasze kochane :loveu: Ja mam wrażenie, że z każdymi kolejnymi zdjęciami jej uszątka są co raz dłuższe... i dłuższe... i dłuższe :lol: Strach pomyśleć co to będzie za kilka lat :lol:
  5. :crazyeye: Nie mogę wyjść z podziwu jak on wypiękniał!!! :loveu: Prawdziwy przystojniak z niego! A jaki szczęśliwy pyszczek. Bossiku pozdrawiam Cię serdecznie! Myślę, że przemianę Bossa warto pokazać na metamorfozach: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f80/metamorfozy-21924/index510.html[/URL] Niech pokaże wszystkim jaki jest szczęśliwy!
  6. Wróciłam z wakacji pełna wiary, że kolejne psiaki znalazły dom, a tutaj tylko co raz więcej czekających biedaków :-( Serce pęka. Czy "Poldkowie" jeszcze coś pisali bądź dzwonili? Mam nadzieję, że nie rozważają oddania go :shake:
  7. Widzę, że uśmiech nie znika z jej pyszczka :loveu: Świetne zdjęcia! Kto wkońcu pokocha tą radosną kruszynkę ? Domku odezwij się! Nie daj Aurorce tyle czekać!
  8. Irysko jesteś taką maleńką dziewczynką, a jaką dzielną! Trzymam kciuki za szybki powrót do formy. Niech rana się goi , a siniak szybko zniknie! Pozdrawiam Was wszystkie! :loveu:
  9. Wróciłam po tygodniowym odpoczynku do domu. W ciągu tego tygodnia dostałam 3 maile w sprawie Axona. Dopiero dziś odpisałam na nie. Mam nadzieję, że nie będzie za późno, bo jeden z nich był całkiem sensowny.
  10. [quote name='Pianka'] Lilmo dzięki twoim ogłoszeniom wczoraj do domu pojechał Poldek:multi: [URL="http://img200.imageshack.us/i/poldek.jpg/"][/URL][/quote] Co za wiadomość! Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, że tak szybciutko znalazł się domek :loveu: Z drugiej strony Poldek to tak urokliwy psiak,że nie mogło być inaczej. Po powrocie z wakacji zrobię kolejny pakiecik jakiemuś biedakowi.
  11. A ja jestem uzależniona od dogo i musiałam wpaść zobaczyć czy są jakieś dobre wieści :oops: I jestem przeszczęśliwa, że są! Borysku bądź grzeczny i doceń jak wielkie szczęście Cię spotkało! Powodzenia maluchu! Pozdrawiam!
  12. [quote name='supergoga']Maluch na razie jest w klinice. Musi się podleczyć. I tak bym go nie mogła teraz nigdzie wysłać. [/quote] Troszkę mnie to uspokoiło, bo powoli już wychodziłam z siebie,żeby tylko coś wykombinować.
  13. Robie właśnie w głowie burzę mózgów, ale chyba nie ma szansy, żeby Kefirek załapał się na mój transport :-( Gdybym była osobiście zmotoryzowana i ode mnie by wszystko zależało to byłabym już w samochodzie w drodze do Poznania, a tak to niestety nie mogę liczyć, że ktoś mnie tak nagle zawiezie o tej godzinie w przeciwnym kierunku od naszej trasy. Mocno jednak trzymam kciuki, żeby taki transport szybko się znalazł.
  14. Halbina spadłaś Kefirkowi z nieba! Ja za niecałe 4 godziny wyjeżdżam w Bieszczady i jedziemy przez Śląsk. Niestety nie mieszkam w samym Poznaniu, lecz w połowie trasy między Poznaniem, a Wrocławiem. A dzisiaj ( a właściwie wczoraj ) byłam w Poznaniu. Szkoda, że się jakoś nie zgrałyśmy, bo mogłabym zabrać malucha :-(
  15. I Bruno - nr 31 także ma ogłoszenia na: katowice.gumtree.pl adopcjepsow.org kokosy.pl hodowcy.com.pl aukcjezwierzat.pl kupiepsa.pl kupsprzedaj.pl eoferty.com.pl ogloszenia.interpress.pl oxl.pl nasipupile.pl przygarnijzwierzaka.pl
  16. Bardzo się cieszę, że się udało :multi: Pozdrawiam rodzinkę :loveu:
  17. Ruda pokazuj się całej dogomanii! :loveu:
  18. No nie mogę! Najpierw wchodzę na wątek Borysa i czytam wspaniałe wiadomości, a teraz tutaj jeszcze wspanialsze! Co tu dużo pisać... Kiniu duuuuużo szczęścia! :multi::multi::multi: I bądź dobra dla Morgana! :lol:
  19. Cioteczki kolejny psiak collie trafił pod opiekę Supergogi! Błagamy zajrzyjcie na wątek! Z Zorro i Zirro tak pięknie pomagałyście, a tutaj pomoc jest bardzo potrzebna! Wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1169/collie-zaniedbany-sam-filc-ppogryziony-chlopak-poznan-szukam-domu-dt-141812/#post12605588[/URL]
  20. Supergoga jesteś aniołem! :loveu: To niesamowite ile Ty robisz dla tych wszystkich psich i kocich bidul. Oczywiście marzę i życzę, aby ich było jak naj mniej, a tutaj widzę, że z każdym nowym dniem pojawia się kolejne nieszczęście :-( Jak dobrze, że psiaka uchroniłaś przed schronem, bo nawet strach o tym myśleć. Wiem, że to nie szczeniak, ale mam wielką nadzieję, że znajdzie równie błyskawicznie swojego człowieka jak Zorro i Zirrka. Zaraz wkleje link do tego wątku na ten ich, bo tam było mnóstwo cioteczek zakochanych w tej rasie. Napewno nie odmówią pomocy! Jeżeli pojawią się zdjęcia jeszcze przed moim wieczornym wyjazdem to zrobię choć kilka ogłoszeń biedakowi.
  21. Cieszę się, że maluch powraca do zdrowia. I to w jakim tempie! Tylko... gdzie ten domek dla niego? :shake:
  22. Wspaniała sunia :loveu: Supergoga czy masz może już jakiś gotowy tekst do ogłoszeń?
×
×
  • Create New...