-
Posts
3314 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lilmo
-
3,5 kg Maleństwo zakopane w zaspach-Rodzyneczek już w swoim domku)
Lilmo replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Dokładnie, na zdjęciach widać, że jest niezwykle szczęśliwy :) Rodzynku nawet się nie spodziewasz, że wkrótce będziesz jeszcze szczęśliwszy w nowym domku :cool3: a to drugie zdjęcie z uśmiechniętą mordeczką jest bezcenne :loveu: -
Mloda sunia ZAJKA po wypadku juz w NOWYM DOMU:)
Lilmo replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
No właśnie czy to, że Zajka po świętach idzie do domku do Axii to już na 100% potwierdzone ? Bo ostatnio jeszcze martka pisała o tym, że nic o tym nie wie, a ja właściwie to już pousuwałam ogłoszenia. -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
Lilmo replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Lilu ciotka trzyma kciuki za Ciebie malutka! -
Ależ wieści! :multi: W takim razie trzymam kciuki za to, że Kudłatemu udało trafić się do DT :) a później oczywiście do DS :cool3:
-
:-(:-(:-( Ale dzięki Wam zdążył przekonać się, że człowiek potrafi być też tym dobrym. Zdążył poznać co to miłość i opieka człowieka i dziękujemy Wam bardzo za opiekę i zaangażowanie z jakim walczyliście o jego zdrowie i szczęście.:-( Osobiście rzadko wypowiadałam się w tym temacie, gdyż coś w środku mówiło mi, że jego stan nie dobry, a widziałam jak wszyscy tutaj dzielnie o niego walczycie.Nie wiem dlaczego, ale widziałam w jego spojrzeniu... oczy Sary z ostatnich dni jej życia. Tak bardzo bałam się, że coś wykraczę, więc wolałam milczeć. Tuptusiu mam nadzieję,że wybaczysz mi te wszystkie dni milczenia, ja w sercu cały czas miałam nadzieję, że jednak moje przeczucia są błędne. Skarbie mam nadzieję, że za TM doświadczysz szczęścia, którego tak niewiele zaznałeś tutaj. Pozdrów ode mnie Sarę i moją Tinusię. Tuptusiu... [']
-
Foksi z Buku, całe życie w schronisku- czy tu będzie jej ostatni dom
Lilmo replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Foksi miłego spacerku Ci życzę jutro sunieczko! -
Loluś Ty nasz mały bohaterze, jesteś taki malutki, a taki dzielny :loveu: No już nie wspominając o tym jaki piękny:cool3: Bubu dziekujemy za zdjęcia! I bardzo się cieszę, że Loluś już w lepszym humorku :)
-
Witam na wątku :) Jestem na dogo od niedawna, bo dopiero od lutego, więc z pewnością niewiele osób mnie zna, ale zaryzykuję i także się pokaże :) Ja to ta z ciemnymi włosami ;) [IMG]http://images48.fotosik.pl/97/7f63179fd8959451med.jpg[/IMG]
-
[quote name='malawaszka']Dziś missieek odwiozła Mini do nowego domku :multi::multi::multi::loveu:[/quote] Takiej wiadomości potrzebowałam na dobranoc! Mini życzę Ci malutka duuużo szczęścia i miłości w nowym domku! :kiss_2:
-
ŻABOLEK- taki śmieszny, taki fajny..WROCŁAW.Znów do adopcji
Lilmo replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Żabolku pokaż nam się przystojniaku :loveu: -
Zauważyłam, że wygląda na tych zdjęciach na jakąs przybnębioną, więc na koniec uśmiech dla wszystkich ;) [IMG]http://images39.fotosik.pl/93/6cdc2f5097dad003med.jpg[/IMG]
-
Mój pączuś w promieniach słonecznych :) Nie wyzywajcie za to do jakiego stanu doprowadziła ją moja rodzina :oops: Nasze postanowienie wiosenne to długi spacery, że złapać prawidłową sylwetkę :oops: [IMG]http://images38.fotosik.pl/92/1bf9e74adc2fa25dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/92/258ca32f506c6bcamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/96/01b7732974f055d5med.jpg[/IMG]
-
Malutka sunia z obory już w cudownym DS we Wrocławiu.
Lilmo replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny rzeczywiście niezwykle podobne do siebie :loveu: -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
Lilmo replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Lilu trzymam za Ciebie kciuki najmocniej jak potrafię! :-( Twoja historia musi się szczęśliwie zakończyć i ja głęboko wierzę, że tak będzie. -
Śliczna, młoda TINA po 2 latach w hotelu pojechała do domu!!!
Lilmo replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
są jakieś wieści w sprawie domku dla Tiny ? -
Ruda, jamnisiowata, młodziutka porzucona sunia. Dom albo schron.
Lilmo replied to agatkia's topic in Już w nowym domu
Podrzucam rudą piękność ( :loveu: ), bo domek pilnie potrzebny. -
Basta- piękny mix rottweilera teraz pilnuje firmy
Lilmo replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Jest piękna :loveu: Basta do domku! I to szybko! -
Cudowne wiadomości! Tak się cieszę,że z każdym dniem wieści dotyczące Lolusia są co raz bardziejoptymistyczne. Lolusiu dzielny chłopak z Ciebie! Tak trzymaj! :kiss_2:
-
Kto pokocha Kudłatego ? On tak bardzo potrzebuje tej miłości...
-
Myślałam, że już stosunkowo się uodporniłam na te wszystkie smutne historie o psich nieszczęściach, z którymi spotykam się tutaj każdego dnia, ale gdy przeczytałam na jednym z wątków tą historię, a na dobicie zobaczyłam zdjęcie Pachydera to się rozpłakałam z bezsilności.:-( Zaraz wpłacę grosik na jego leczenie, niestety tylko małą sumkę, bo nie mogę pozwolić sobie na zbyt wiele :-(